Ervaar een onvergetelijke vakantie in Sharm El Sheikh tijdens je verblijf in het luxe 5-sterrenhotel Novotel Sharm El Sheikh. Het hotel ligt aan het strand waar je de mooiste zonsopgangen kunt bekijken. Geniet van een uitgebreid ontbijt in het restaurant. Dobber weg in een van de 5 zwembaden en wandel over het privéstrand terwijl de kids zich vermaken bij een knutsel les van de kidsclub. Het hotel is omringd door tropische palmbomen om jou het ultieme vakantie gevoel in het Midden Oosten te geven. In beweging blijven tijdens de vakantie of toch liever voor de extra ontspanning gaan? Novotel Sharm El Sheikh biedt allerlei spa en fitnessfaciliteiten aan voor een vakantie om van te dromen. Boek nu je luxe vakantie naar Egypte!
Novotel Sharm El Sheikh ligt in de pittoreske baai van Naama in het badplaatsje Sharm El Sheikh. Sharm-el-Sheikh is een badplaats op het Egyptische schiereiland Sinaï. De badplaats heeft een autovrije zone vol gezellige restaurantjes en winkels. Het hotel heeft een prachtig uitzicht op de Rode Zee.
De afstand tot de luchthaven Sharm El Sheikh International Airport (SSH) is ongeveer 12 km.
Goed om te weten: dit hotel bestaat uit twee delen, de Beachvleugel (5 sterren) en de Palmvleugel (4 sterren). Verblijf je in de Palmvleugel? Dan is het iets verder lopen naar het strand. Gasten van beide vleugels mogen gebruikmaken van het volgende:
Novotel Sharm El Sheikh bestaat uit 382 kamers. Bij aankomst check je in bij de receptie in de lobby. Je kunt gratis gebruik maken van wifi in de openbare ruimtes van het hotel.
Het hotel heeft in totaal 4 restaurants waar je heerlijk kunt eten. Al Dente is een openluchtrestaurant met uitzicht op zee. Hier kun je Italiaanse gerechten proeven. Coral Restaurant en La Palma zijn buffetrestaurants voor ontbijt, lunch en themadiners. Al Sharqi is een buitenrestaurant waar je Oosterse gerechten kunt eten.
Je kunt (genoeg) cocktails drinken tijdens de vakantie, er zijn namelijk 3 bars. De poolbar heeft uitzicht op het zwembad en zee. Je kunt hier snacks, diverse drankjes en cocktails uitproberen. Hier zal vaak livemuziek zijn. De andere bars zijn de Bubbles Bar en de Beach Bar.
Voor de echte waterratten kan het haast niet beter, het hotel heeft namelijk 5 zwembaden(!). Er zijn 4 zwembaden en er is 1 kinderbad. De zwembaden zijn omringd door zonneterrassen waar genoeg ligbedjes en parasols staan. Het hotel heeft ook een privéstrand waar je ook gratis gebruik kunt maken van ligbedden en parasols.
Verder is het hotel voorzien van airconditioning, een geldautomaat en een was- en strijkservice tegen betaling.
Je verblijf is op basis van logies en ontbijt, halfpension of all inclusive.
All inclusive:
De kids zullen zich ook zeker niet vervelen tijdens de vakantie. Novotel Sharm El Sheikh heeft een bibliotheek voor kinderen, een tal van tv-kanalen met tekenfilms en bordspellen. Er is een kinderclub voor kinderen van 4 tot 6 jaar en van 6 tot 12 jaar. Er is een speeltuin, een speelruimte en een ruimte om te gamen.
Voor een ontspannen vakantie kun je terecht in de spa van Novotel Sharm El Sheikh (toeslag). Hier vind je een Turks bad, een theesalon en vers fruit. Je kunt hier verschillende behandelingen nemen.
Voor de sportliefhebbers is er genoeg te doen om lekker in beweging te blijven. Speel een potje tafeltennis, ga naar de squashbaan of ga zeilen. Verder kun je darten, snorkelen, volleyballen, karten, diepzeeduiken, windsurfen en meegaan met excursies per boot.
Laat je gouden stem horen tijdens een avond karaoke, luister naar de gezellige livemuziek en kijk je ogen uit bij de shows.
Tweepersoonskamer (DZ): De kamer is ongeveer 40 m². Het is voorzien van een Föhn, koffie- en theefaciliteiten, satelliet-tv, telefoon, een kluis en (tegen betaling) een minibar. De badkamer heeft een douche en een toilet. De kamer beschikt over airconditioning. De kamers hebben een balkon of een terras.
De tweepersoonskamer met zwembadzicht (DZ) is ook te boeken.
Familiekamer (FZ):De kamer is ongeveer 45 m². Het is voorzien van een Föhn, koffie- en theefaciliteiten, satelliet-tv, telefoon, een kluis en (tegen betaling) een minibar. De badkamer heeft een douche en een toilet. De kamer beschikt over airconditioning. Er is 1 slaapkamer met een kingsize bed en een stapelbed. De maximale bezetting is 4 personen. De kamers hebben een balkon of een terras.
|
Algemeen
|
|
Kinderen
|
|
Wellness
|
|
Sport en entertainment
|
Het boeken van onze vakantie was makkelijk en duidelijk. Net de bijbehorende App kunnen we altijd onze vakantie planning in een oogopslag bekijken. Dat is nu wat wij als klant fijn vinden …. En de prijs is ok
De website is toegankelijk, overzichtelijk en gastvrij voor iedereen. Prijs kwaliteit verhouding is er zeker. En een ruim Aanbod aan keuze waar je maar naartoe wilt.
makkelijk en overzichtelijk boekbaar en alle luchthaven op 1 plek. gebruik prijsvrij regelmatig een aantal x per jaar.
prettige site. makkelijke om alle velden in te vullen. aanvullende informatie wordt goed verstrekt. na de boeking wordt je volledig op de hoogte gehouden via makkelijke app. mis alleen de optie voor visum aanvraag.
Wij hebben al 4 keer onze vakantie naar Kreta bij Prijsvrij geboekt. Prijsvrij is iedere keer goedkoper dan andere aanbieders. Het boekingsproces op de internet site is zeer eenvoudig en helder. Ook de Mijn Prijsvrij omgeving is top. Hierin is alle informatie over de reis van A tot Z opgenomen en kan hier ook beheerd worden. Wij zijn daarom heel blij met Prijsvrij!
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
43.892 klantbeoordelingen