JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
HD Parque Cristobal Tenerife | Prijsvrij

HD Parque Cristobal Tenerife

Canarische Eilanden - Tenerife - Playa De Las Americas

Foto HD Parque Cristobal Tenerife *** Playa De Las Americas
9.0
Foto HD Parque Cristobal Tenerife *** Playa De Las Americas
Foto HD Parque Cristobal Tenerife *** Playa De Las Americas
Foto HD Parque Cristobal Tenerife *** Playa De Las Americas
25+
HD Parque Cristobal Tenerife
  • Aan de boulevard gelegen
  • Slapen in ruime bungalows
  • Leuke animatie voor de kids
  • 2 zwembaden met kinderbad

Op zoek naar een vakantie waar de kinderen de tijd van hun leven hebben en jij heerlijk kunt ontspannen? Dan zit je helemaal goed bij het 4-sterren HD Parque Cristóbal! Hier spetteren de kids in het zwembad, racen ze naar de speeltuin en dansen ze ’'s avonds in de kinderdisco. En als klap op de vuurpijl kun je het Siam Waterpark bijboeken, het grootste waterpark van Europa. Dat wordt eindeloos glijden, spetteren en gillen van plezier! Kortom, een perfecte plek voor een relaxte familievakantie. Zin om je koffers te pakken? Boek jouw verblijf bij Prijsvrij!

Talloze faciliteiten, perfect voor het hele gezin!

Ligging in Playa de las Américas

In het levendige hart van Playa de las Américas, op slechts 200 meter van het strand! Zin in een dagje shoppen of uit eten? Het hotel ligt in een gezellig winkelcentrum en in het centrum, dus alles ligt binnen handbereik. Een uitstapje maken? De bushalte ligt op 150 meter afstand, en de luchthaven Reina Sofía is slechts 17 kilometer verderop.

Faciliteiten HD Parque Cristóbal

Dit gezellige bungalowpark heeft alles voor een topvakantie! De bungalows zijn modern en comfortabel, verspreid over een mooie tropische tuin. In de receptie word je vriendelijk ontvangen en kun je je bagage veilig opbergen in de bagageruimte. Overal in het resort maak je gratis gebruik van WiFi, dus je kunt moeiteloos vakantiefoto’s delen.

Buiten wacht volop waterpret met twee zwembaden, waarvan één verwarmd. Voor volwassenen is er een speciale Relax Area (adults only), terwijl de kinderen zich uitleven in de Active Splash Zone met twee kinderbaden. Zonliefhebbers kunnen ontspannen op het zonneterras of de zonneweide.

Lekker eten? In buffetrestaurant Picnic geniet je van internationale gerechten. Voor een gezellige borrel of snack zijn er twee bars: de lobbybar Bar O2, waar je heerlijke cocktails drinkt, en de zwembadbar Organic Gastro Bar, met verse sappen en tapas. Regelmatig worden er thema-avonden en galadiners georganiseerd.

Verzorging

Je verblijf is mogelijk op basis van logies en ontbijt, halfpension of all-inclusive. Kies je voor all-inclusive? Dan geniet je van:

  • Buffetmaaltijden voor ontbijt, lunch en diner
  • Snacks, ijsjes en patisserie in de middag
  • Showcooking bij lunch en diner
  • Een selectie van lokale alcoholische en non-alcoholische dranken

Kinderen

Bij HD Parque Cristóbal beleven kids een onvergetelijke vakantie! De miniclub organiseert leuke activiteiten voor verschillende leeftijden, er is een kinderdisco, speeltuin en Cinema Room. Extra leuk: de kidsbungalows zijn speciaal ingericht voor gezinnen.

Wellness

Toe aan ontspanning? Trakteer jezelf op een heerlijke massage (€) en laat alle stress van je afglijden.

Sport en entertainment

Sportievelingen kunnen hun hart ophalen met basketbal, voetbal, beachvolleybal, aerobics, yoga en fitness. Daarnaast zijn er tafeltennis, darts en gymnastieklessen. Voor extra plezier kun je tegen betaling biljarten of tafelvoetbal spelen. Overdag en ’s avonds is er een gezellig animatieprogramma, livemuziek en shows.

Kamers HD Parque Cristóbal

De bungalows van HD Parque Cristóbal zijn modern en ruim ingericht en bieden alles voor een comfortabel verblijf. Alle bungalows beschikken over airconditioning, gratis WiFi, een tv, een kitchenette en een terras met zitje.

Tweepersoonsbungalow Premier (ca. 43 m²): Een fijne bungalow met een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een woon-/slaapkamer met een tweepersoonssofabed. De kitchenette is uitgerust met een magnetron, keramische kookplaat, koelkast, waterkoker en koffiezetapparaat. In de badkamer vind je een douche, haardroger en toiletartikelen.

Driekamerbungalow Kids (ca. 57 m²): Perfect voor gezinnen! Deze bungalow heeft twee slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden en een woon-/slaapkamer met een eenpersoonssofabed. Daarnaast is er onder meer een spelcomputer, babyfoon en flesverwarmer.

Emblem Villa Familie (voor 2-5 personen): Luxe en comfort met een jacuzzi op het terras, een hangmat en extra’s zoals een kussenkeuzemenu.

Populaire faciliteiten

Algemeen:
  • 151 bungalows
  • Receptie
  • WiFi
  • Afgesloten bagageruimte
  • Buffetrestaurant Picnic (internationaal)
  • Snackbar
  • Lobbybar Bar O2 (cocktails, internationale drankjes)
  • Zwembadbar Organic Gastro Bar (tapas, cocktails, verse en vegan fruitsappen)
  • Thema-avonden en galadiners

Sport en entertainment:
  • Fitnessfaciliteiten
  • Aerobics
  • Yoga
  • Basketbal
  • Voetbal
  • (Beach)volleybal
  • Tafeltennis
  • Darts
  • Pooltafel/biljart (€)
  • Tafelvoetbal (€)
  • Overdag en ’s avonds animatie/livemuziek

Voor de kinderen:
  • 2 kinderbaden buiten
  • Speeltuin
  • Kinderdisco
  • Cinema Room
  • Kids club
  • Babybedje
  • Babyfoon (€)
  • Kinderstoel (€)

Wellness:
  • Massage (€)

Klinkt dit als jouw ideale vakantie? Pak die koffers en vlieg met ons mee naar Tenerife! Boek nu jouw verblijf in HD Parque Cristóbal bij Prijsvrij en beleef een onvergetelijke tijd.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 9
  • Hygiëne 9.2
  • Kindvriendelijkheid 9.3
  • Faciliteiten 8.4
  • Kamer 8.6
  • Animatie 7.2
  • Personeel 9.3
  • Eten & Drinken 8.4
  • Kwaliteit Bedden 8.9
  • Prijs/Kwaliteit 8.2
  • Prima bungalowpark 16 november 2025
    8.0

    Genoeg keuze met ontbijt/avondbuffet. Personeel vriendelijk. Middenin het centrum. Wij hadden een auto gehuurd vanaf vliegveld, wel fijn maar bij hotel/park is er totaal geen parkeergelegenheid alles staat vol. Zelfs koffers uitladen was bijna niet mogelijk. Auto verder weg moeten zetten.

    Lees meer
  • geen hoogbouw. 16 november 2025
    10

    leuke mooie kleine huisjes c.q. appartementen. geen hoogbouw.

  • Prima accommodatie en locatie! 22 oktober 2025
    8.0

    Prima accommodatie en locatie!

    Lees meer
  • Beoordeling Parc Christobal Tenerife 03 oktober 2025
    8.0

    Een beoordeling over een 10 daags all inclusive verblijf.

    Lees meer
  • Parque Cristobal Tenerife 01 oktober 2025
    10

    Wij hebben een prima vakantie gehad. Goed eten en drinken, geen dag was hetzelfde echt gevarieerd, de keuze was genoeg, met vriendelijk personeel. Ook het entertainment was goed, elke dag was er wat te doen, voor groot en klein, leuke activiteiten of spelletjes. Ook 's avonds was er genoeg vermaak, van shows en spelletjes, door een leuk team gedaan

    Lees meer
  • Prima Vakantie 25 september 2025
    8.0

    Accommodatie was erg goed. Vriendelijk personeel. Eten en drinken was ook gevarieerd en erg lekker, voldoende keus. De ruimte waar 't entertainment plaats vond was iets minder.

    Lees meer
  • Leuke vakantie 18 juli 2025
    8.0

    Wij hebben met ons gezin een leuke vakantie gehad. Tenerife is een eiland waar veel te doen is, als je een auto kunt huren kun je makkelijk iedere dag iets leuks doen. De stranden zijn niet overal even mooi, maar dat kun je uitzoeken.

    Lees meer
  • Genieten 04 juli 2025
    10

    2 weken genieten van het mooie weer op tenerife met lekker eten en op een mooi park in playa de americas heerlijk

  • Fijn verblijf! 24 mei 2025
    10

    Mooi, net en prettig verblijf. Dagelijkse schoonmaak en een goed ontbijt.

  • 07 mei 2025
    10

    Heerlijke vakantie op dit resort, ideale ligging tov strand en stad. Maar zodra je op het resort bent, merk je niks van deze drukke ligging.

    Lees meer
  • fijne locatie 14 april 2025
    10

    Heel fijne accommodatie, eten zeer goed ,genoeg keuzen voor allemaal, en de locatie aan de boulevard en strand gewoon een aanrader .

    Lees meer
  • Perfecte week Tenerife 06 april 2025
    10

    Verblijf op Tenerife in Bungalow Parque Christobal in Playa las Americas was perfect en super relaxed. Zeer vriendelijk personeel, goede kwaliteit eten en drinken en prima accomodatie. Zeer geslaagde vakantie geboekt via D-reizen.

    Lees meer
  • Fijn verblijf 10 maart 2025
    8.0

    We zijn een week in het park geweest. Prima ligging en het park is fijn en knus. Eten is prima. Animatie gericht op kleine kids en/of op wat oudere bezoekers. Enige nadeel was dat het vijfde bed een bank in de woonkamer is. Aangezien daar een kind sliep was er voor ons geen plek om in de avond nog te verblijven. En buiten was het net te koud…, beetje behelpen dus

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 19 December 2025
    Vakantie majorca

    Wij hebben voor de eerste keer een vakantie geboekt bij prijsvrij. Prijs en accommodatie voor een vakantie in Spanje deed ons over halen om dit te boeken. Later nog contact gehad met medewerker die mij prima heeft geholpen en mijn vragen. Hopelijk gaat dit een mooie vakantie worden.

  • 19 December 2025
    Top site !!

    Top site !! Duidelijk heel ruim aanbod. En belangrijk is zoveel goedkoper dan welke site ook. Zomervakantie 2026 staat weer geboekt. Behulpzaam ad telefoon. EasyJet heeft alleen betaling met een creditcard, die wij niet bezitten. Was zo geregeld ad telefoon. Vriendelijk geholpen.

  • 19 December 2025
    1ste keer hier geboekt maar zeer tevreden

    De website is overzichtelijk en duidelijk. Geen verborgen kosten. Wanneer je de klantenservice bericht heb ik binnen een werkdag bericht terug gehad echter is dit nog niet het hoogseizoen met vragen dus ben nog wel benieuwd wat het dan is. Houden de prijzen echt scherp wanneer je deze vergelijkt. De app die je kan gebruiken werkt net als bij alle andere alles op een overzichtelijke pagina die iedereen makkelijk kan begrijpen. Echter een min puntje wanneer ik inlog voor stoel reservering of etc bij de vlucht is alles in het Engels en Duits persoonlijk zou ik graag dit in het Nederlands zien. Voor de rest meer dan tevreden

  • 18 December 2025
    Porto here we com!! ZINNINNIN"

    "Prijsvrij… jullie maken je naam meer dan waar! Ik heb Porto geboekt en ik heb er nu al zinninnin 😅. Van klikken tot boeken: sneller dan een espresso in Portugal. En eerlijk, ik dacht: kan ik hier ook een prijs mee winnen? Want de deal voelde al als een jackpot 🎉. De site is overzichtelijk, de prijzen zijn scherp, en de voorpret begint al bij het boeken. Porto wacht, maar Prijsvrij gaf me alvast het vakantiegevoel. Dus: koffers klaar, zonnebril op, en ik zeg… Obrigado Prijsvrij! 🌞✈️🍷" Vakantie groet, Lia 😎🌞

  • 18 December 2025
    Mooi aanbod

    Mooi aanbod, tegen een hele gunstige prijs en een handige site. Meer heb je niet nodig toch?

  • 18 December 2025
    Het boekingsproces

    Het boekingsproces is tot nu toe het enige wat we kunnen beoordelen en dit verliep soepel

  • 18 December 2025
    We hebben een super fijne vakantie…

    We hebben een super fijne vakantie gehad en was netjes geregeld, voor volgend jaar gelijk weer geboekt

  • 17 December 2025
    Fantastische klantenservice en al…

    Fantastische klantenservice en al regelmatig met PrijsVrij op vakantie geweest en altijd goed, Ze zijn ook scherp in prijs en de app werkt ook t beste van allemaal

  • 17 December 2025
    Gemakkelijke website voor boekingen

    Gemakkelijke website voor boekingen. Overzichtelijke mails terug met alle info en de klantenservice is makkelijk bereikbaar

  • 17 December 2025
    Boeken

    Het boeken ging makkelijk

TrustPilot

43.849 klantbeoordelingen

HD Parque Cristobal Tenerife
9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 555, -
Checken