Het fijne 4-sterrenhotel LABRANDA Alyssa Suite is een mooi plekje nabij de zee in Playa Blanca. Perfect om eventjes tot rust te komen onder de Spaanse zon. Na een lekker ontbijtje strijk je neer op je ligbedje en spring je zo nu en dan even het verkoelende zwembad in. Er zijn ook zwembaden voor de kinderen en kan je gezellig met iedereen genieten van een leuke show of livemuziek in de avond. Ook de sportliefhebbers kunnen actief aan ge slag. Wat dacht je van bijvoorbeeld ene potje tennis of beachvolleybal? Genieten toch! Ga jij mee op vakantie naar dit familievriendelijke hotel op Lanzarote?
LABRANDA Alyssa Suite ligt op ongeveer 5 minuten rijden van het centrum en op 25 minuten van Puerto del Carmen. Daarnaast bevindt de luchthaven zich op circa 33 km, de zee op 1.5 km en enkele bars, restaurants en winkels op zo'n 2.5 km.
Dit sfeervolle hotel op Lanzarote telt in totaal 120 kamers (er is geen lift aanwezig). Tot de algemene voorzieningen behoren o.a. een lobby met zithoeken en een receptie, gratis WiFi in de openbare ruimtes en een gezellig buffetrestaurant.
Verder zijn er twee bars waaronder de lobbybar en buiten de zwembadbar met een fijn terras. Je vindt buiten ook een grote tuin met 3 zwembaden (1 voor de kinderen) en zonneterrassen met ligbedden en parasols.
Je kan hier in LABRANDA Alyssa Suite verblijven op basis van van halfpension of all inclusive:
Voor de kinderen is er een fijn zwembad aanwezig en een leuke speelplaats. Daarnaast wordt er voor de 5 tot 12 jarigen animatie georganiseerd door het enthousiaste entertainmentteam.
Het sport- en entertainmentaanbod van LABRANDA Alyssa Suite hotel bestaat uit beachvolleybal, tennis, tafeltennis en een multifunctioneel sportveld. In de avond wordt er ook van alles georganiseerd zoals karaoke, livemuziek en bingo.
1-slaapkamersuites: (ca. 34-43 m²) beschikken over twee eenpersoonsbedden en een slaapbank, een woonruimte, aparte slaapkamer, een huurkluisje, tv, airconditioning, gratis WiFi en een badkamer met douche, toilet en föhn. Er is ook een gemeubileerd terras of balkon. Ook voor alleengebruik. Maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen.
2-slaapkamersuites: (ca. 52 m²) net zoals de andere suites maar dan met 2 slaapkamers. Maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
Sport en entertainment
Prijsvrij was duidelijk en heeft ons goed geadviseerd. Het hotel ligt centraal alles is dichtbij. De kamer was schoon en de mensen aardig en behulpzaam. Het strand en de omgeving is heel mooi.
Ik boek nu al 3 jaar via prijsvrij ben er gewoon heel tevreden over nog nooit iets meegemaakt dat er iets fout is of was bij de 2 vakantie als je dan flexpakket hebt gehad op de vorige krijg je bij de 2de boeking 25€ korting op je 2de reis is ook top de kleine beetjes zijn altijd meegenomen. Dus geen ene probleem met prijsvrij top reisorganisatie!!!!
Overzichtelijke site. Snel geboekt, snel alles via de mail bevestigd gekregen. En nu duimen dat we gewoon kunnen vliegen vanuit Amsterdam.... ivm de kerozine ellende door de oorlog in Iran.
Duidelijke prijzen. En overzicht per dag en datum. Incl de luchthaven van vertrek en prijsverschillen per luchthaven.
Makkelijk om een boeking te doen!
Al vaker geboekt via Prijsvrij en nooit wat te klagen.
Had wat problemen met de boeking van de vakantie maar dat is super opgelost
Goed uit kunnen kiezen wat we zochten. Makkelijk kunnen boeken, snelle bevestiging. Tips erbij.
Al de 3e x dat ik turkije via prijsvrij boek! Blijft de goedkoopste
Makkelijk om reis te boeken. Geen vertraging op de site. Mooie hotels worden er aangeboden en bij het boeken wordt er met je mee gedacht: auto huren? Verzekering afsluiten? Etc. Ik ben tevreden!!
45.143 klantbeoordelingen