JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Club Fuerteventura Origo Mare | Prijsvrij

Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare

Canarische Eilanden - Fuerteventura - Lajares

Foto Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare **** Lajares
8.1
Foto Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare **** Lajares
Foto Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare **** Lajares
Foto Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare **** Lajares
25+
Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare
  • Leuk waterpark met golfslagbad
  • Prachtig adults only zwembad
  • Vele activiteiten voor jong en oud
  • Zeer kindvriendelijk complex

Algemeen

Het Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare is een fantastisch 4-sterren vakantiepark gelegen in een prachtige omgeving van Lajares. Er zijn vele recreatieve mogelijkheden voor jong en oud. Zo is er een leuk waterpark aanwezig met een golfslagbad en waterglijbanen. Er is een fijn zwembad dat speciaal voor volwassenen is en biedt de kidsclub volop plezier voor de kinderen. De studios en villas zijn daarnaast voorzien van alle gemakken, kan je er verblijven op basis van all inclusive en staat ook ontspanning op de planning dankzij de moderne spa. Heerlijk! Ga je mee vakantie vieren hier op Fuerteventura?

Groot vakantiepark op Fuerteventura met een fantastisch waterpark voor het hele gezin

Ligging in Lajares

Dit gezellige vakantiecomplex ligt op ongeveer 1,5 km van het Playa el Hierro strand (badschoenen aanbevolen, rotsen/stenen in het water). De afstand naar de luchthaven is circa 48 km en bevindt de stad Cotillo zich op zo'n 15 km. Hier kun je onder andere winkelen, borrelen en lekker uit eten. Het vakantiepark biedt dagelijks een gratis pendeldienst naar het strand.

Faciliteiten Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare

Voor een kindvriendelijke vakantie is dit vakantiepark een top aanrader! Het park bestaat uit 5 wijken met in totaal 321 villa's & studio's en is er een lobby met 24-uursreceptie en gratis WiFi in de openbare ruimtes. 

Verder heb je de beschikking over 2 restaurants, 2 snackbars en een gezellige bar. Hier kan je uitgebreid eten en drinken! Ook is er een minimarkt en een prachtige buitenruimte.

Op dit buitenterrein vind je een mooie tuin met palmbomen, een royaal zonneterras met ligbedden en parasols (badhanddoeken tegen betaling, tegen borg) en meerdere zwembaden waaronder een golfslagbad en een zwembad met klimmuur. Het gave waterpark (1000 m² aan zwembaden!) heeft verschillende, leuke waterglijbanen.

Verzorging

Je kan verblijven op basis van logies (alleen overnachtingen), logies & ontbijt, halfpension en All Inclusive:

  • Ontbijt: buffet
  • Lunch: buffet
  • Diner: buffet
  • Snacks overdag
  • Ijs van 15:30 tot 18:00 uur
  • Geselecteerde lokale alcoholische dranken van 10:00 tot 24:00 uur
  • Geselecteerde lokale alcoholvrije dranken van 10:00 tot 24:00 uur
  • Drankjes van de all-Inclusive-kaart

Kinderen

Voor de kinderen & tieners is er veel te beleven in Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare! Denk aan een fijn kinderzwembad met glijbanen, een leuke speeltuin en diverse kidsclub waaronder de miniclub voor de 4 tot 6 jarigen, een maxiclub voor de 7 tot 11 jarigen en een junior/teensclub voor de 12 tot 17 jarigen. Verder biedt het vakantiepark kindermaaltijden en tegen betaling een speelruimte en babybedjes.

Sport en entertainment

Niet alleen de kinderen en teenagers kunnen plezier beleven op dit vakantiepark hoor. Iedereen kan namelijk sportief aan de slag en zich vermaken. Vooral dankzij tennis- en paddlebanen, een jeu de boules baan, 18-holes minigolf, fitnesslessen en diverse watersporten zoals windsurfen en surfen.

De speelruimte (€) is overigens niet alleen voor de kinderen maar ook zeker voor de volwassenen. Je kunt er namelijk een potje biljarten en airhockeyen. Ook in de avond wordt er wel eens wat georganiseerd waaronder voorstellingen. Houd er rekening mee dat sommige faciliteiten en activiteiten tegen betaling zijn.

Accommodaties Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare

Studio's: (ca. 37 m²) beschikken over een keuken en een woon-slaapruimte met een slaapbank en bed. Verder is er een badkamer met douche, toilet en föhn, een telefoon, tv, gratis WiFi, airconditioning & verwarming, een huurkluisje en een fijn gemeubileerd terras. Maximaal 2 volwassenen.

Villa's (1 slaapkamer): (ca. 37 m²) zoals de studio's maar er is een aparte slaapkamer in plaats van 1 grote woon- en slaapkamer. Maximaal 3 volwassenen en 1 kind of 4 volwassenen.

Villa's superior: (ca. 37 m²) gelijk aan de standaardvilla's maar dan luxer opgezet (Type A). Ook met 2 slaapkamers te boeken, deze villa's hebben 2 verdiepingen en 2 badkamers waarvan eentje met een bad (Type B, ca. 52 m²). Of met 3 slaapkamers.

Villa's (2 slaapkamers): (ca. 52 m²) uitgerust met een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers waarvan eentje met een bad. Daarnaast is er een telefoon, tv, gratis WiFi, airconditioning & verwarming, een huurkluisje en een fijn gemeubileerd terras.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 321 accommodaties
  • 24-uursreceptie
  • Gratis WiFi
  • Restaurants
  • Bars
  • Tuin
  • Waterpark
  • Zwembaden
  • Waterglijbanen
  • Zonneterrassen

Voor de kinderen

  • Kinderbad
  • Kids- & teensclub (4-17 jaar)
  • Animatie
  • Speeltuin
  • Speelruimte (€)
  • Babybedjes (€)

Sport en entertainment

  • Fitnesslessen
  • Entertainment
  • Tennis
  • Paddletennis
  • Minigolf
  • Watersporten 

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.1
Zeer goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 6.9
  • Hygiëne 7.9
  • Kindvriendelijkheid 8.8
  • Faciliteiten 8.1
  • Kamer 7.6
  • Animatie 7
  • Personeel 8.4
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 7.4
  • Prijs/Kwaliteit 8.2
  • Niet voor herhaling vatbaar 07 mei 2025
    4.0

    9 dagen all-in verbleven, park ligt in the middle of nowhere dus huurauto zeker een must als je dagje naar (een) het strand of een stadje wilt - Eten: veelal hetzelfde, weinig snacks tussendoor voor de Kids - Drinken: alles ( inc de alcoholische versnaperingen) uit automaat en MIERzoet - Accomodatie: kids op een slaapbank met akelig dun matras, bij iedere beweging kraakt en piept het, ze voelen de stangen van het bed (net 7 en 10 jaar!); Grote bed is beter maar ook aan vervanging toe - Geen andere lamp dan de plafondlampen dus als de kinderen op bed liggen lig je zelf of in heel hard fel licht of in het donker... dus nachtlampje/bedlampje was wel fijn geweest. - 1x per 4 dagen handdoek en laken wissel.... -Jongste zoon had snachts ongelukje gehad, s'morgens om 0900 aangegeven, werd genoteerd en zou verschoont worden, wij waren dagje naar het strand, 1930 terug, geen schone lakens, terug naar receptie, daar was het allemaal lastig en weten niet of het vandaag nog wel lukt. Eeuhhhh, PARDON??? Nou, ze gingen het na enig aandringen dan toch wel regelen. 1,5 uur later nog niets of niemand gezien, manlief belt dus met receptie: Al 2 maal bij jullie gevraagt om schoon beddegoed ivm ongelukje, zou geregeld worden? Receptie: Ja, nou, dat is vandaag niet meer mogelijk meneer🤔🤔🤨😤 Manlief in ietwat andere bewoording te kennen gegeven dat ze het toch maar heel gauw moeten gaan regelen nu, en zowaar, om 23 uur konden de Kids eindelijk naar bed. - Bij het huisje 2 stoelen voor 4 personen? - mieren in de badkamer en slaapkamer, 2 keer een kakkerlak - Zwembad/entertainment: oke voor de wat jongere/kleinere kinderen maar voor de wat oudere Kids weinig tot niets behalve de voetbalkooi en aantal pooltafels. Zwembad water is heel koud, kinderbad iets verwarmd maar dan nog komen ze regelmatig opwarmen met blauwe lippen Weer: Heerlijk, wel goed smeren want je verbrand snel met combinatie zon en wind. (UV shirtje voor de Kids wel handig!) En waterschoenen mocht je naar het strand gaan, meeste strandjes hebben steen (logisch op vulkaaneiland) maar dan kunnen ze makkelijker het water in en krabbetjes en dergelijke zoeken Wij hebben nog dagje surfles gehad, erg leuk! Maar ook ondiep en had graag waterschoenen aangehad! Al met al heerlijk weer, oke weekje, maar hoef er niet weer naartoe

    Lees meer
  • Uitstekende vakantie op Fuerteventura 06 mei 2025
    8.0

    Mooi eiland

    Lees meer
  • Tweede keer naar Fuerteventura 06 mei 2025
    8.0

    We gingen voor een tweede keer. Deze keer ook heel ok, maar minder goed als de eerste.

    Lees meer
  • Topvakantie 06 mei 2025
    10

    Wat een heerlijke vakantie! De kinderen (4 en 6) hebben zich prima vermaakt. Het eten is goed en divers. We hebben heel veel verschillende gerechten voorbij zien komen. Tikka massala, kebab, wraps, risotto, paella, pasta bolognese/carbonara en meer dan genoeg vlees en vissoorten. Het kinderzwembad is verwarmd (25 graden). De andere zwembaden niet, maar als het buiten warm is, is een frisse duik heerlijk. Elke dag gaat er 2x een bus gratis naar Lajares, het shoppingcenter van Coralejo en het strand. En 2x een bus terug. Op het park is veel te doen voor de kinderen. Dat is handig, want het park ligt wel afgelegen. Vriendelijk personeel en schone huisjes! Echt een heerlijke plek om te vertoeven!

    Lees meer
  • Misschien te hoge verwachtingen 06 mei 2025
    6.0

    Geboekt op een villa park, op het eerste gezicht als je eenmaal het park op rijd ziet het er netjes uit. De villa's zijn niet erg ruim opgezet , een slaapbank in de living en een aparte slaapkamer met twee persoonsbed. In de keuken vind je alles wat je nodig hebt, de badkamer is ook prima. De inboedel laat wat te wensen over een 4 persoons accommodatie heeft een kleine tafel en twee stoelen binnen en buiten een kleine tafel met eveneens twee stoelen, beetje vreemd. De eetzaal is netjes, het eten wel vaak en veel hetzelfde , het personeel mag wat vriendelijker. Het grote zwembad is op zich leuk en gezellig, zeker voor kleine kinderen, voor de oudere jeugd is het minimaal, geen bad met 'diepte' . De andere zwembaden op het park waren nog leeg of voor de ( eigen) bewoners van het park. Het adult zwembad was mooi om te zien, wel jammer dat hij op zo'n centrale plaats in het park ligt , kinderen mogen alleen kijken! Wij hadden een auto gehuurd, dan kun je alle kanten op , zo zie je iets van het eiland, ook zeker handig vanaf de luchthaven. Een surf les is ook aan te raden , leuk om te ervaren. We hebben het leuk gehad met elkaar maar dit is. Iet ons vakantie park!

    Lees meer
  • Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura 06 mei 2025
    8.0

    Goede prijs kwaliteit verhouding. Mooi zwembad, water nu nog wel wat koud. Leuke animatie voor de kids. Huisje van alle gemakken voorzien.wij hadden geen al inclusief en dat was prima want huisje had oven, vaatwasser, koelkast en vriezer en kookplaat. En met 10 min restaurantjes. Ligt wel afgelegen dus auto is een wel een must en ook leuk om verschillende zwem strandjes te bezoeken. Bedden lagen iets minder comfortabel en kussen plat. Schoonmaken mocht wel beter.

    Lees meer
  • Goed verblijf en klantvriendelijk 04 mei 2025
    8.0

    Het park is duidelijk al wat ouder en niet alles was goed onderhouden. De vila was klein maar zeker fijn. Handdoeken, shampoo e.d. zijn allemaal aanwezig en elke 4 dagen was er schoonmaak en werden handdoeken vervangen. Personeel was erg vriendelijk aan de receptie. Service en faciliteiten waren zeer goed. Niet alle zwembaden waren open, maar dat had misschien met seizoen te maken.

    Lees meer
  • Een hele fijne bestemming en wij hebben genoten!! 04 mei 2025
    10

    Wij waren er van 22-04-2025 tm 01-05-2025. Het eten/drinken en de faciliteiten waren super. Van te voren waren wij nogal sceptisch, gezien de verschillende negatieve beoordelingen. Maar wij waren aangenaam verrast en zouden zo nog een keer terugkomen.

    Lees meer
  • Fijne vakantie gehad 03 mei 2025
    8.0

    Fijne villa met 2 slaapkamers. Wel wat gebreken aan de tweede badkamer. Slaapkamers prima, keuken mag wel iets uitgebreider. Wij zaten in een uithoek en konden niet buiten zitten vanwege de harde wind, dat was jammer. Mooi zwembad, altijd wel een bedje vrij. Zoals bekend echt wel een huurauto nodig, prachtige plekken op het eiland. Grotten van Ajuy echt de moeite waard en strand de la Concha. Corralejo is een heel leuk stadje met leuke restaurants. Vulkaan in de buurt leuk om te bezoeken. Wij hadden ontbijt erbij, echt wel uitgebreid maar eentonig. Al met al een hele fijne vakantie gehad.

    Lees meer
  • Origo Mare 02 mei 2025
    6.0

    Het resort heeft aardig achterstallig onderhoud. Stoepen zijn kapot en niet op een enkele plekken maar echt overal. Het eten was minder dan wat wij gewend zijn bij andere resorts. Weinig keuze en regelmatig koud. De tafeltjes werden na iedere gast 'schoongemaakt' met een droge doek. Regelmatig lagen er onder de tafels nog veel etensresten van de vorige gasten. Dit werd pas schoongemaakt nadat het restaurant gesloten was. Er was een apart buffet voor de kinderen. Hier lagen standaard hamburgers die koud waren, patat en hotdogs. Wat meer keuze was fijn geweest! Het zwembad viel erg in de smaak bij de kinderen. Leuke glijbanen en ze vermaakten zich prima. Het water was heel erg koud! De kinderen kwamen er standaard rillend uit. Het Adults Only zwembad was erg mooi en had een prima temperatuur. Het was fijn dat het zwembad pas om 10 uur open ging. Er stonden dan al mensen te wachten om een plekje rond het zwembad te bemachtigen. Wij kwamen zelf tussen 10.30 en 11.00 uur en dan was er nog genoeg plek. Om 17.45 uur werden de mensen gevraagd om de zwembaden te verlaten en vlak daarna werd je vriendelijk verzocht te vertrekken omdat het zwembad ging sluiten. Wij hadden deze week veel wind en begrepen dat dit standaard is op dit deel van het eiland. In de zon was dit heerlijk maar in de avond en tijdens bewolking werd het gauw koud. De kinderdisco was leuk maar daarna was er standaard een quiz en daarna een optreden van het animatieteam. Dit stelde niet zoveel voor. Buiten was het te koud om na het diner nog wat te drinken en binnen was er te weinig plek. Dus gingen we weer op tijd naar het huisje. Het huisje was prima en schoon. We hadden 2 slaapkamers en 2 badkamers. Er zaten luiken voor de ramen. Het maakte het erg donker wat fijn was maar het nadeel was dat ze erg klapperden door de harde wind. Doordat ook de bank als slaapbank in gebruik was waren er niet genoeg plekken om binnen te zitten. Er stond verder een klein rond tafeltje met 2 stoelen. Erg weinig voor 5 personen. Buiten zitten was meestal geen optie ivm de harde wind. De slaapbank is echt voor kleine kinderen bedoeld. Hij kraakte enorm en hoe zwaarder je was hoe meer hij kraakte. De overige bedden lagen heerlijk. De handdoeken voor het douchen werden 1x in de 4 dagen verschoond. Het bed werd dan ook meteen gedaan. Wij vonden dit voor handdoeken erg weinig omdat we iedere dag douchten nadat we bij het zwembad geweest waren. Wilde je vaker nieuwe handdoeken dan moest je bijbetalen. Het midgetgolfen was erg leuk en dit werd regelmatig door gasten gedaan. Er waren veel Nederlanders op het resort. De kinderen hadden altijd wel iemand om mee te spelen en zochten elkaar steeds op. Wij hebben ons prima vermaakt maar gaan zeker niet nog een keer naar Origo Mare.

    Lees meer
  • Leuk hotel voor vakantie met kids 30 april 2025
    8.0

    Leuk hotel voor vakantie met kids. Zwembaden, glijbanen. Eten is goed, huisjes zijn prima voor kort verblijf.

    Lees meer
  • Meivakantie 2025 30 april 2025
    8.0

    Prima resort voor mensen met kleine kinderen. Wanneer je zoals wij met pubers reist dan is er echt te weinig te doen. Animatie is vooral gericht op de kleintjes. Misschien dat dat in de zomervakantie anders is? Verder was het park prima. Padel en tennisbanen zijn wel erg aan vervanging toe. De slaapbank slaapt voor een volwassene voor geen meter. Wij hebben een extra matras gevraagd en die kwamen ze direct brengen, daardoor was het wel te doen. Huisje is verder prima, je bent er met het weinige weer toch niet veel en alle voorzieningen zitten er verder in. Ook goede airco. Het eten is ok. Maar weinig afwisselend. Na een paar dagen waren we de hamburgers en friet wel beu. Ontbijt was dan wel weer erg lekker. Verder hebben ze een volwassen zwembad, (18+), dat was wel erg fijn. Het stadje Coralejo was erg leuk, strandtentjes en winkeltjes allemaal bij elkaar. Drankjes zijn top, allemaal gewone A merken. Het enige jammere is wel dat je voor een ijsje moet betalen bijv. Het winkeltje is belachelijk duur. Maar als je in de stad boodschappen haalt dan heb je daar geen last van. Al met al prima vakantie gehad maar grotendeels door het prachtige weer.

    Lees meer
  • Prima verblijf met alles op loop afstand. 19 april 2025
    8.0

    Een prima accommodatie! Helemaal gezien prijs kwaliteit verhouding! We hadden een 2 en een 3 slaapkamer appartement en dat was top het was goed schoon en van alle gemakken voorzien, ook hadden we all in bij geboekt hier is ook niks op aan te merken (zelfs glutenvrij eten wordt netjes geregeld) het ontbijt is prima wel alle dagen het zelfde maar keus genoeg, de lunch elke dag wat anders voor een week dan weer het zelfde als de week ervoor en voor het diner het zelfde verhaal. Het eten is smaakvol ook ruime keus uit nagerechten. Eén ding sommige gerechten mogen wat warmer geserveerd worden! Ook zijn er meerdere zwembaden voor jong en oud en de watertemperatuur valt erg mee. Wel zou ik er niet graag zonder een auto zitten omdat het zo geïsoleerd ligt. En een groot nadeel is dat de voetpaden niet slecht zijn maar super slecht, we hadden een rolstoel en een buggy mee maar hier moet je mee over de weg lopen om goed te kunnen voortbewegen, dit is overigens prima te doen omdat er erg zacht wordt gereden op het park. MAAR VOOR ONS WAS HET EEN TOP VAKANTIE!!!

    Lees meer
  • prijs kwaliteit prima maar onderhoud fitnessapparatuur en gebouw is aandachtspunt 28 maart 2025
    6.0

    Pierre & Vacances is een dorpje bestaande uit huizen van meestal particulieren die via het concept hun huis verhuren waarbij er hotelfaciliteiten worden geleverd. De huizen en infrastructuur zijn circa 30 jaar oud en daarna deels gerenoveerd. Ons huisje zat op 5 minuten lopen van de centrale hotelfaciliteiten, maar je kunt ook geplaatst worden op 1 minuut tot 12 minuten lopen. Wij waren er met 2 personen en ons huisje/hotelkamer was circa 50 m2 met een badkamer, keukentje en woon-slaapkamer. Onderhoud was voldoende en idem kwa schoonmaak. Jammer dat er slechts 1 keer in de week een handdoek wissel is en er verder niet wordt schoongemaakt en de bedden niet worden opgemaakt etc. Kennissen die we in het hotel hebben ontmoet, hadden last van kakkerlakken en kregen een ander huisje. Het dorpje ligt geïsoleerd, een huur auto is echt nodig mocht je meer willen doen dan in het hotel verblijven. De paden, wegen, terrassen zijn aan reparaties toe. Niet gevaarlijk maar je moet wel oppassen dat je niet struikelt. Fitness apparatuur is aanwezig maar de helft is stuk en wordt niet gemaakt. Zwembaden zijn prima, wel koud water. Eten in buffetvorm is redelijk tot redelijk goed. Standaard is circa 80 procent de hele week hetzelfde, iedere dag is er wel is speciaals te eten. Wanneer je van vis houdt, zoals wij dan is het fijn eten. De all inclusieve drankjes met alcohol zijn slecht. Cocktails komen kant en klaar uit een tap met onduidelijke herkomst. Frisdrank is kwalitatief matig. Bier smaakt prima. Personeel is alleen gericht op hun eigen taak en hebben weinig gevoel om gemeenschappelijk een prestatie neer te zetten. Dat komt ook omdat het management onzichtbaar is, geen management "by walking around" hanteert. Normaal weet ik na een dag wie de directeur is van een goed geleid hotel, hier is deze niet zichtbaar. Dit leidt tot minder kwaliteit van het hotel. Voorbeeld: 4 badmeesters staan uren met elkaar te praten op een kluitje, 30 meter verder zijn 3 bar-medewerkers tijden met elkaar te praten in de buiten bar. Tussen hen in liggen natgeregende servetjes op de grond. Lelijk gezicht en gevaarlijk want ze zijn glad waardoor je zo op de grond ligt. Niemand van hen ruimt het op, er wordt gewacht op de schoonmakers die uren later komen. 'Ieder zijn taak en kijk niet naar het geheel' zorgt voor een minder goede vakantie beleving. Het grootse 'probleem' van het hotel is -vinden wij- het publiek dat er komt en voor ons een reden om er niet meer heen te gaan. Omdat ik mensen niet willen kwetsen die deze recensie lezen, wil ik voorzichtig zijn maar samenvattend: veel Engelse gasten uit lage sociaal economische milieus, blijkend uit hun uiterlijke enorme 'versieringen' die wij meestal onappetijtelijk vinden, het lawaai dat ze produceren en het gedrag van hun vele kinderen die niet praten maar alleen te lijken kunnen schreeuwen. De kinderen bleken massaal van school gehaald want de Engelsen hadden geen schoolvakantie. Na een halve week verdween een groot deel van deze '"stoer uitziende en gedragende" mensen en kwamen er andere nationaliteiten. In de omgeving is het leuk toeren in de huur auto. In een middag rijden kun je alle bezienswaardigheden zien van Fuerteventura. Dat zijn er niet veel, maar landschappelijke (oceaan, vulkaan-maan landschap en woestijngezichten) vinden we het indrukwekkend mooi. Omdat er veel wind is, zie je nogal wat mense surfen. Kit surfen, windsurfen, gewoon surfen, zie ziet het veel en het zijn aardige mensen.

    Lees meer
  • Harde bedden 28 maart 2025
    8.0

    Zeer nette accommodatie, idd afgelegen dus erg blij met de auto. Het huisje was top alleen de bedden keihard maar dat is vaak in Spanje geloof ik. We waren er 4 nachten, keuken is van alles voorzien. Wij kiezen er altijd voor om zelf voor ontbijt en hapjes bij supermarkt te halen en gaan altijd uitgebreid lunchen zoals de Spanjaarden het doen. Altijd onder de 50€ en neem maar van ons aan dat je dan vele malen lekkerder eet dan in de accommodatie😉

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.4
  • 20 May 2025
    Het boeken gaat heel makkelijk echter…

    Het boeken gaat heel makkelijk echter het zou makkelijk zijn als je de preferenties gelijk bij het boeken zou kunnen opgeven. Nu moet je bellen of via een internet site iets invullen en hopen dat je antwoord krijgt.

  • 19 May 2025
    Uitstekend je vakantie plannen

    Hoewel we onze vakantie nog tegoed hebben, willen we nu alvast onze waardering uitspreken voor hoe alles tot nu toe is verlopen met Prijsvrij. Vanaf het eerste moment dat we op de website kwamen, voelden we ons enthousiast en goed geïnformeerd. De website is overzichtelijk, gebruiksvriendelijk en het aanbod is indrukwekkend – werkelijk voor ieder wat wils! Het boeken ging verrassend vlot. Binnen enkele minuten hadden we alle informatie die we nodig hadden en was alles geregeld. Ook kregen we direct een duidelijke en overzichtelijke bevestiging per mail, wat ons veel vertrouwen gaf. De communicatie is fantastisch. We kregen snel antwoord op onze vragen, en de klantenservice is vriendelijk, geduldig en deskundig. Je merkt dat ze echt met je meedenken en dat persoonlijke service hier hoog in het vaandel staat. Ook via de mail en in de klantenportaalomgeving is alles helder en transparant.

  • 19 May 2025
    Geslaagde vakantie

    Alles was goed geregeld en kwam overeen met wat op de website stond vermeld.

  • 19 May 2025
    3 jaar geleden via prijsvrij ook…

    3 jaar geleden via prijsvrij ook geboekt, alles super goed geregeld en een heerlijke vakantie gehad. Nu op voor een nieuwe ronde!

  • 19 May 2025
    What you see is what you get

    What you see is what you get! Super experience

  • 19 May 2025
    De boeking verliep heel soepel

    De boeking verliep heel soepel. Omdat ik in het verleden eerder bij prijsvrij had geboekt waren een hoop velden al ingevuld. Uiteraard wel gecontroleerd

  • 19 May 2025
    Prijsvrij maakt mij blij

    De vakantie was makkelijk te boeken. Goed overzicht van alle mogelijke opties. Kan makkelijk gefilterd zoeken naar vakanties

  • 19 May 2025
    Goed geregeld goeie prijs!

    Goed geregeld goeie prijs!

  • 19 May 2025
    Klantvriendelijk…

    We zijn keurig geholpen via de telefoon over onze reis

  • 19 May 2025
    Beste prijs voor complete reis

    Makkelijk te filteren naar mijn reisvoorkeuren en belangrijkste is zeker de beste prijs voor mijn reis. Los boeken van vlucht en accomodatie was veel duurder.

TrustPilot

41.754 klantbeoordelingen

Pierre et Vacances Village Club Fuerteventura Origo Mare
8.1
Zeer goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 354, -
Checken