Het eiland Fuerteventura is vanwege de zon en de golven al jaren een populaire surfbestemming. Bij het 3-sterrenhotel La Pared Powered By Playitas bevindt zich een heuse surfschool! Ideaal dus voor surfliefhebbers of voor beginners die kennis willen maken met wind- en/of kitesurfen. Na een actieve dag kan je ontspannen aan het zwembad of een duik nemen in zee.
Veel sportfaciliteiten aanwezig voor een actieve vakantie in La Pared
Ligging in La Pared
Rustig en vlakbij het strand gelegen (ca. 300 meter). Het centrum ligt op ca. 5 km. afstand.
Faciliteiten La Pared Powered By Playitas
Dit complex beschikt over 93 kamers totaal. Tot de voorzieningen behoren o.a. een 24-uurs receptie, gratis wifi in het gehele complex, een buffetrestaurant, autoverhuur en wasservice.
Buiten bevindt zich een heerlijk zwembad met poolbar waar je terecht kan voor een verfrissend drankje tussendoor.
Officiële classificatie
3 sterren
Verzorging
Het verblijf is mogelijk op basis van logies & ontbijt, halfpension of volpension. De maaltijden worden in buffetvorm geserveerd.
Wellness
Inbegrepen:
Tegen betaling:
- Medische behandelingen waaronder fysiotherapie
Sport en entertainment
Inbegrepen:
- Beachvolley
- Tafeltennis
- Fitness
- Aquagym, pilates, spinning
Tegen betaling:
- Biljart
- Yoga
- Wind- en kitesurfen
- Jetskiën
- Tennis: 2x hard court
- Fietsverhuur (mountainbikes en racefietsen)
Kamers La Pared Powered By Playitas
De standaard kamers beschikken over een optisch gescheiden woon-/slaapgedeelte, een badkamer met bad/douche en föhn, minibar (tegen betaling), een kluisje (tegen betaling), een satelliet-tv, wifi (tegen betaling) en een balkon of terras (DZ / DA).