Garden Of Eden is een luxe 5-sterren hotel in Sveti Vlas. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.5 door meer dan 224 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Garden Of Eden voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Garden Of Eden en geniet van een heerlijke vakantie in Bulgarije!
LocatieHet hotel ligt direct aan het strand.FaciliteitenHet 4-sterren Hotel Garden of Eden biedt 800 appartementen, 48 tweepersoonskamers, 6 suites, 3 restaurants, 8 buitenzwembaden, 3 bars bij het zwembad, een panoramische bar op het hoogste punt van de resort, een kapper, een spa, een binnenzwembad en een supermarkt. Ligstoelen en parasols zijn tegen betaling inbegrepen bij het zwembad (afhankelijk van beschikbaarheid) en op het strand. Accommodatie tweepersoonskamer
De tweepersoonskamers zijn uitgerust met bad/douche/wc (bubbelbad in de badkamer), haardroger, airconditioning, telefoon, tegels of tapijt, tv, Wi-Fi (inbegrepen), kluis (inbegrepen) en een balkon. Tegen een toeslag kunnen tweepersoonskamers voor eenpersoonsgebruik worden geboekt.
studio
De studio's zijn iets ruimer, met dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers, en beschikken bovendien over een kitchenette, een eethoek en een slaapbank (wifi en kluisje tegen betaling). (Ook te boeken onder BOJA70 met zeezicht (SM2).)
Appartement 1 slaapkamer
De 1-slaapkamerappartementen zijn net als de studio's voorzien van onder meer een kitchenette, maar zijn ruimer en beschikken ook over een aparte slaapkamer. Tegen een meerprijs kunnen appartementen met 2 slaapkamers en 2 badkamers of met uitzicht op zee worden geboekt. (Ook te boeken onder BOJA70 met zeezicht (2AM) of (A22) met 2 slaapkamers).
Geweldige economy kamer
De super economy kamers zijn doorgaans kamers die qua ligging, grootte en inrichting kunnen afwijken van de standaard kamers. (Ook te boeken onder BOJA70)
Catering U/BB/HP/VP
Alle maaltijden in buffetvorm
Alleen zelfcatering (N) (BOJA70)
Alleen te boeken in combinatie met appartementen of studio's.
Hotelservice24-uurs roomservice, wisselkantoor, dokter en wasservice (tegen betaling).EntertainmentAnimatie. Nachtclub "Noah's Piano Bar" is 3 keer per week geopend. Opzegtermijn is ook mogelijk.
Prij$vrij vakanties is voor mij echt geweldig. Omdat alles zeer netjes geregeld is. Ook als je met vragen of problemen hebt staan ze altijd voor je klaar!. Ik Boek wel ieder jaar een reis bij deze reisorganisatie. En nooit problemen gehad!. Voor Mij is Prij$vrij De Beste!
Prijsvrij heeft altijd de beste prijs en service! Laatst had ik een typefout gemaakt in het doorgeven van onze gegevens en dit hebben ze kostenloos hersteld!
Duidelijke site, makkelijk boekingsproces.
Ik boek altijd met prijsvrij zeer overzichtelijk & makkelijk met zoeken. Vaak goedkoper als andere reisbureaus.
Makkelijk boeken en online bijna alle antwoorden op je vragen
Alles verliep vlot en snel
beste website om de beste vakantie kunnen te vinden.
Lekker makkelijk en overzichtelijk
De website was duidelijk, boeken gemakkelijk en toen ik vervolgens iets wilde aanpassen werd dit snel geregeld. Als de vakantie ook zo verloopt ben ik dik tevreden.
Top geregeld
41.551 klantbeoordelingen