Het gezinsvriendelijke complex Sunwing Kamala Beach doet er alles aan om jou en je gezin onbezorgd te laten genieten van jullie vakantie! Met maar liefst 7 zwembaden, een speeltuin en een perfecte ligging aan het strand Kamala Beach is het voor kinderen een waar paradijs. Ook aan veiligheid is gedacht, zo kun je een kamer aan het zwembad boeken met hekjes in de tuin, ideaal!
Sunwing Kamala beach heeft een rustige ligging net buiten het centrum. Het centrum bereik je makkelijk te voet, op slechts 500 meter. Het langzaam aflopende, openbare strand ligt op 50 meter.
Sunwing Kamala Beach is een gezinsvriendelijk complex met 289 kamers, verdeeld over verschillende gebouwen met max. 4 etages en ligt in een grote tuin. In de tuin bevindt zich ook een rijkelijk ontworpen tuinlandschap met maar liefst 7 zwembaden (3 met waterglijbanen) en een zonneterras. Ligbedden en badhanddoeken zijn gratis te gebruiken.
Verder beschikt het complex over een ruim opgezette ontvangsthal met zithoek, receptie, tv-hoek, minimarkt en bagageruimte. Door de aanwezigheid van 3 restaurants kunnen gasten genieten van een gevarieerde keuken. Een restaurant bevindt zich op het strand en 1 bij de bar (in het naseizoen is er slechts 1 restaurant geopend). Tegen betaling kan je gebruik maken van de wasservice, het geldwisselkantoor, de hotelbus en de telefoon.
Kamala Beach
4 sterren
Verblijf is mogelijk op basis van logies & ontbijt of halfpension. Bij halfpension krijgen gasten het diner in buffetvorm in het hoogseizoen, en buiten het hoogseizoen om is het diner met keuzemenu. Er is tijdens kerst en oud & nieuw een speciaal feestmenu.
Er worden leuke activiteiten georganiseerd voor kinderen, jongeren en volwassenen, meerdere keren per week en ook in de avond.
Tegen betaling:
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De ruime en comfortabele studio's (ca. 41-45 m²) beschikken over een gecombineerde woon-/slaapkamer met zithoek. (geen aparte slaapkamer). Ze zijn uitgerust met badkamer met douche, föhn en cosmetica-spiegel, badjassen en badslippers, tegels, airconditioning (gratis, centraal geregeld), wifi (tegen betaling), strijkijzer en strijkplank, kluisje (gratis), flatscreen-satelliet-tv, telefoon, koelkast, waterkoker, magnetron en een balkon. Bedlinnenwissel 4x per week, handdoekenwissel dagelijks. Er is 24-uurs kamerservice beschikbaar (STA / STC).
Deze kamers zijn ideaal voor gezinnen met kleine kinderen. Deze kamers zijn hetzelfde uitgerust als de studio's, maar beschikken bovendien over een buggy, babyspeelgoed, babybadje, potje en een badkamerkruk. De kamers zijn gelijkvloers gelegen, met terras en tuinhek (STB / STD).
Deze kamers zijn hetzelfde uitgerust als de studio's, met in aanvulling daarop een terras met directe toegang tot het zwembad (met een hek ter bescherming van de kinderen) (ST2 / ST1).
Fijne overzichtelijke website en goede klantenservice! Niets op aan te merken
Duidelijke, gebruikersvriendelijke manier van boeken, ook voor digitaal niet zo heel goed onderlegde goed te doen.
Makkelijk te boeken
Top website. Zo overzichtelijk. Je kan makkelijk zelf vluchten selecteren en tijden. Ik heb vele vakanties vergeleken en verschillende websites. Prijsvrij is echt de goedkoopste.
Heel gemakkelijke boeking en correct telefonisch contact.
duidelijke communicatie en snel een reactie op vragen en goede prijs verhouding
Prima, overzichtelijk en duidelijk boekingsproces
Alles goed gefikst en voor een prima prijs!
Boeken ging heel makkelijk en prijsvrij was echt de goedkoopste voor ons dit keer.
Mooi reizen voor mooie prijzen. We boeken al jaren bij Prijsvrij
42.734 klantbeoordelingen