Toe aan een zonnige citytrip naar Sevilla, maar dan net buiten de drukte? In het gezellige Dos Hermanas vind je het 4-sterrenhotel TRH La Motilla Business & Cultural. Dit hotel ligt lekker rustig en biedt alle comfort voor een ontspannen verblijf. Begin je dag met een duik in het zwembad, slenter daarna door de sfeervolle straatjes van Sevilla en plof 's avonds neer op een terrasje. Dankzij het buitenzwembad, de fijne kamers en het restaurant is dit hotel een fijne uitvalsbasis. Je zit hier bovendien dichtbij winkels en restaurants. Ook de ligging vlak bij de snelweg maakt het ideaal voor uitstapjes in de regio. Perfect voor wie cultuur wil snuiven én wil relaxen. Klinkt goed? Boek dan snel jouw verblijf bij TRH La Motilla!
TRH La Motilla ligt in de wijk Dos Hermanas, net buiten het centrum van Sevilla. Met de auto sta je in ongeveer 20 minuten in het hart van de stad. Vlakbij vind je een winkelcentrum en diverse restaurants. Dankzij de ligging aan de rand van de stad ben je zo onderweg naar andere bezienswaardigheden in Andalusië.
Bij TRH La Motilla vind je alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. In de moderne lobby met receptie word je vriendelijk ontvangen. Er is een restaurant waar je terechtkunt voor ontbijt en diner. Zin in een drankje? De bar staat voor je klaar. Buiten geniet je van het zwembad met ligbedden: perfect voor een relaxmomentje na een dag Sevilla. Ook is er een zonneterras en tuin.
Verblijf is mogelijk op basis van logies & ontbijt of halfpension. Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
Alle kamers in dit hotel zijn voorzien van airconditioning, een eigen badkamer met bad, een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar (€) en gratis WiFi. Ook zijn alle kamers uitgerust met een kluisje, houten vloeren of parket, een bureau, koelkast en telefoon. De bovenverdiepingen zijn bereikbaar per lift en roken is nergens toegestaan.
Budget Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden (23 m²): Deze kamer is eenvoudig ingericht en beschikt over 2 eenpersoonsbedden, een minibar (€), en een badkamer met föhn en wc.
Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden (23 m²): De kamer heeft een eigen balkon, 2 eenpersoonsbedden en een badkamer met douche, bad en bidet.
Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden en een Extra Bed (2 Volwassenen + 1 Kind) (23 m²): Deze kamer is gelijk aan de standaard tweepersoonskamer, maar biedt extra slaapruimte dankzij een derde bed. Ideaal voor een klein gezin.
Driepersoonskamer (23 m²): Deze kamer beschikt over 3 eenpersoonsbedden en een balkon. Net als de andere kamers is ook hier een minibar (€) aanwezig en een badkamer met bad, bidet en föhn.
Kamer met Queensize Bed (26 m²): Deze iets ruimere kamer is ingericht met een tweepersoonsbed en een balkon. De badkamer heeft een bad en bidet.
Suite met Bubbelbad (57 m²): Deze royale suite beschikt over een bubbelbad, een terras met uitzicht op de stad, een zithoek, kleedruimte, koffiezetapparaat en thee- en koffiefaciliteiten. De badkamer is extra luxe met badjas, pantoffels en extra wc.
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Sport en entertainment
|
Wil jij Sevilla ontdekken, maar ook lekker tot rust komen aan het zwembad? Boek dan nu jouw verblijf bij TRH La Motilla Business & Cultural en geniet van het beste van twee werelden in Spanje!
Fijne site om te boeken, overzichtelijk prijzen per dag en lengte van vakantie. Duidelijke vlucht en bagage informatie. Goede bevestigingsinformatie na boeking.
Een goede ervaring om voor het eerst bij jullie te hebben mogen boeken een duidelijk overzicht en goede prijzen na vergelijking de beste en de klantenservice heeft mij ook goed te woord gestaan een top team we hopen op een mooie vakantie
Voor de 2e keer een reis geboekt naar Turkije all inn en vorig jaar ging alles perfect en werden wij via de mail goed geïnformeerd. Daarom dit jaar weer via prijsvrij en ook de prijs voor dezelfde reis was nergens voordeliger.
Boeken wederom super en tegen de scherpste prijs
Alles is heel duidelijk, wat je moet doen om te boeken.
Makkelijk en overzichtelijk te boeken. Daarna direct uitgebreide informatie met duidelijke info van de hele boeking.
Lage prijs , grote opties. Heel blij
Voor een prima prijs een mooie vakantie weten te boeken in Kreta. Alles was goed geregeld en hebben geen problemen ervaren.
Veel keus, goeie prijzen, makkelijk uitzoeken. Snel en duidelijk geboekt.
De site is zeer overzichtelijk.laatst klacht ingediend werd ook zeer snel aktie ondernomen houden goed contact.
43.202 klantbeoordelingen