Hotel Isla de Cabrera heeft de perfecte ligging voor een zonnige vakantie in Colonia De Sant Jordi. Je bent namelijk zo op het mooie strand of in het gezellige centrum. Neem een duik in het zwembad, laat je in de watten leggen in het wellnesscenter of drink een cocktail in één van de bars die bij het hotel horen!
Hotel Isla de Cabrera is gelegen op ca. 150 meter van het strand. Het centrum is op loopafstand (ca. 250 meter) te bereiken. Naar de luchthaven van Palma de Mallorca is het ongeveer 55 kilometer.
Het zandstrand is openbaar en ligbedjes en parasols zijn tegen betaling verkrijgbaar.
Isla de Cabrera is gebouwd in 1988 en heeft in 2014 een renovatie ondergaan. De 72 kamers liggen verspreid over 3 verdiepingen. Je kunt de (huur)auto gratis parkeren op het hotelparkeerplaats (niet beveiligd). Het kleine en familievriendelijke hotel is comfortabel en heefft een lobby met receptie (inchecken na 14.00 uur en uitchecken voor 12.00 uur) met airconditioning en Wifi. Toegang tot internet op de computers is tegen een vergoeding.
Tot de overige faciliteiten behoren o.a. een televisie-hoek, verschillende bas, wasservice en een inpakservice. Het restaurant heeft een speciaal kindermenu, houdt rekening met verschillende allergieën en diëten, heeft een terras en is voorzien van airconditioning.
In de tuin bevindt zich het zoetwater zwembad met zonneterras. Hier zijn ligbedjes en parasols gratis beschikbaar. Er is een handdoekenservice met borg.
Colonia Sant Jordi
4 sterren
Boek je verblijf o.b.v. halfpension. Het ontbijt en diner is in buffetvorm. Het gala diner biedt verschillende streekgerechten in buffetvorm en thema buffetten.
Aan de kinderen is gedacht in Isla de Cabrera. De volgende faciliteiten behoren tot de mogelijkheden:
Het wellnesscenter is speciaal voor bezoekers vanaf 18 jaar of ouder.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De standaardkamers beschikken over een tweepersoonsbed met badkamer voorzien van bad, douche, föhn en make-up spiegel. De kamers zijn voorzien van klimaatbeheersing, kluisje (tegen betaling), televisie, telefoon, internet (Wifi inbegrepen) en een gemeubileerd balkon of terras (DZ/DA).
Fijne overzichtelijke website en goede klantenservice! Niets op aan te merken
Duidelijke, gebruikersvriendelijke manier van boeken, ook voor digitaal niet zo heel goed onderlegde goed te doen.
Makkelijk te boeken
Top website. Zo overzichtelijk. Je kan makkelijk zelf vluchten selecteren en tijden. Ik heb vele vakanties vergeleken en verschillende websites. Prijsvrij is echt de goedkoopste.
Heel gemakkelijke boeking en correct telefonisch contact.
duidelijke communicatie en snel een reactie op vragen en goede prijs verhouding
Prima, overzichtelijk en duidelijk boekingsproces
Alles goed gefikst en voor een prima prijs!
Boeken ging heel makkelijk en prijsvrij was echt de goedkoopste voor ons dit keer.
Mooi reizen voor mooie prijzen. We boeken al jaren bij Prijsvrij
42.734 klantbeoordelingen