Op zoek naar een zonnige vakantie pal aan het strand van de Costa del Sol? Het 4-sterrenhotel Gran Hotel Costa del Sol ligt direct aan zee en op korte loopafstand van het gezellige centrum van La Cala de Mijas. Overdag plof je neer op een ligbed bij het zwembad of wandel je zo het strand op. Zin in wat gezelligheid? Strijk neer met een drankje en geniet van het uitzicht op zee. Ook voor kinderen is er regelmatig vermaak en met verschillende verzorgingsopties kies je precies wat bij jouw vakantie past. Dankzij de fijne ligging is dit bovendien een ideale uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken. Klaar voor zon, zee en Spaanse gezelligheid? Ontdek Gran Hotel Costa del Sol bij Prijsvrij!
Gran Hotel Costa del Sol ligt direct aan het openbare strand, dus binnen een paar minuten sta je al met je voeten in het zand. Het centrum van La Cala de Mijas bereik je in ongeveer 7 minuten lopen. Een winkel, restaurant en bar liggen zelfs op circa 1 minuut lopen. De bushalte ligt op ongeveer 5 minuten lopen. Zin in een uitstapje naar Fuengirola? Met de auto ben je daar in ongeveer 20 minuten.
Het 4-sterrenhotel Gran Hotel Costa del Sol bestaat uit 1 gebouw met maximaal 6 verdiepingen en beschikt over 302 kamers. Binnen vind je een 24-uursreceptie, lobby, bagageruimte, 3 liften en WiFi in de openbare ruimtes. Voor een lekkere maaltijd kun je terecht in het buffetrestaurant en voor een drankje zijn er 3 drinkgelegenheden. Buiten wacht een tuin met zwembad en zonneterras. Rondom het zwembad staan ligbedden en parasols klaar. Badhanddoeken zijn beschikbaar (€) met borg. Verder zijn er openbare parkeergelegenheid, privéparkeergelegenheid (€), wasservice (€) en doktersservice (€).
Verblijf is mogelijk op basis van logies, logies en ontbijt, halfpension, volpension en all inclusive. Bij halfpension sluit je aan bij ontbijt en diner. Met volpension mag je naast het ontbijt en diner ook aanschuiven bij de lunch. Kies je voor all inclusive? Dan is het volgende inbegrepen:
Ook voor kinderen is er regelmatig iets te beleven. In het hoogseizoen wordt meerdere keren per week animatie georganiseerd (seizoensgebonden). Daarnaast is er meerdere keren per week een minidisco in het hoogseizoen (seizoensgebonden). Een babybedje is op aanvraag beschikbaar.
Ook tijdens je vakantie kun je lekker actief en gezellig bezig zijn. Speel een potje tafeltennis of ga voor biljart (€) of tafelvoetbal (€). Daarnaast is er een gamesroom. In het hoogseizoen wordt meerdere keren per week animatie voor volwassenen georganiseerd (seizoensgebonden). Ook zijn er één keer per week shows en livemuziek.
De kamers van Gran Hotel Costa del Sol zijn comfortabel ingericht en beschikken over fijne voorzieningen voor een ontspannen verblijf. Zo vind je er onder andere airconditioning, WiFi, televisie, koffie- en theefaciliteiten en een minikoelkast. De meeste kamers beschikken daarnaast over een balkon of terras met zitje.
2-persoonskamer Comfort Zijzeezicht (DJ, circa 29 m²): voorzien van airconditioning, kluis (€), televisie, telefoon (€), koffie- en theefaciliteiten, minikoelkast en WiFi. De badkamer beschikt over een bad of douche, toilet en haardroger. Buiten vind je een balkon of terras met zitje en zijzeezicht.
2-persoonskamer Comfort Zijzeezicht Extra Rate (DJ1, circa 29 m²): dit kamertype wordt aangeboden tegen een speciaal tarief. De kamer beschikt over airconditioning, kluis (€), televisie, telefoon (€), koffie- en theefaciliteiten, minikoelkast en WiFi. De badkamer heeft een bad of douche, toilet en haardroger. Buiten vind je een balkon of terras met zitje en zijzeezicht.
2-persoonskamer Comfort Zeezicht (DJM, circa 29 m²): voorzien van airconditioning, kluis (€), televisie, telefoon (€), koffie- en theefaciliteiten, minikoelkast en WiFi. De badkamer beschikt over een bad of douche, toilet en haardroger. Vanaf het balkon of terras met zitje geniet je van zeezicht.
2-persoonskamer Large Family (DL): een ruime kamer die ideaal is voor gezinnen. De kamer beschikt over airconditioning, kluis (€), televisie, telefoon (€), koffie- en theefaciliteiten, minikoelkast en WiFi. De badkamer heeft een bad of douche, toilet en haardroger. Buiten vind je een balkon of terras met zitje.
2-persoonskamer Voordeel (DE): voordelig kamertype dat in de winterperiode beschikbaar is.
Algemeen:
|
Voor de kinderen:
|
Sport en entertainment:
|
Zin om wakker te worden aan zee en daarna lekker La Cala de Mijas in te wandelen? Boek Gran Hotel Costa del Sol bij Prijsvrij en geniet van een zonnige vakantie aan de Spaanse kust!
alles was heel duidelijk
Makkelijk boeken. Goede informatie. Had fout gemaakt met gegevens wat snel opgelost werd.
Duidelijke informatie. Hele fijne en goede service. Dik tevreden dus!
Makkelijk te zien, makkelijk te boeken, nu al de zoveelste keer op rij via prijsvrij en helemaal prima.
Bij onze laatste boeking was het met ontbijt bij het hotel misgegaan. Advies van prijsvrij was om de ontbijt gewoon te boeken en de kosten werd tijdens onze verblijft vergoed. Alles ging erg goed!
Superoverzichtelijk boekingssysteem. Alle afspraken meteen correct in de app!
Alles liep op rolletjes
Boeken ging makkelijk was duidelijk en overzichtelijk.
Eden Nord is een prima hotel!
super geregeld, wij hoeven heen zorgen maken, alen genieten van onze vakantie ik an varen iedereen mo ale zorgen laten voor onze vrienden van prijsvrij.nl te laten.
48.244 klantbeoordelingen