Pierre et Vacances Resort Terrazas Costa del Sol is een uitstekend vakantieresort voor het hele gezin, gebouwd in Andalusische sferen, u waant zich hier in een dorp. Vanaf het resort heeft u een prachtig uitzicht op zee! Er zijn twee zwembaden, waaronder één met een 9 massagejets en een aangelegd strand van 1.000 m². Haal een zomers drankje bij de bar voor het ultieme vakantiegevoel. Voor de kinderen is er een speeltuintje, multisportsveld en worden er vele leuke activiteiten georganiseerd door het animatieteam en de miniclub. Een dagje uit? Vlakbij ligt het strand, Estepona en Gibraltar! Om meer uit uw vakantie te halen raden wij van de Jong Intra Vakanties u aan om een auto te huren.
Vele gezinnen hebben genoten van hun vakantie bij Pierre et Vacances Resort Terrazas Costa del Sol. Terwijl u geniet van de zon aan de rand ven het zwembad vermaken de kinderen zich met het animatieteam. Het resort is onderdeel van de Pierre et Vacances groep, wat garant staat voor een goede service en veel vermaak. Kortom, de perfecte gezinsvakantie!
- Huisdieren toegestaan (bij boeking opgeven, €) je dient een certificaat te overleggen tegen hondsdolheid
- Kinderkit (€: bedje, buggy, stoel en badje)
- Receptie 24/7
- Huurkluis
- Restaurant
- Bar
- Zwembad met kinderbad
- Multisporterrein
- Tafeltennis
- Speeltuin
- Fitness
- Biljart
- Supermarkt
- Tv-ruimte
- Uitleenservice gezelschapsspellen
- Diverse animatie- en miniclubactiviteiten voor diverse leeftijdsgroepen (waarvan enkele activiteiten tegen betaling)
- Wifi bij de receptie en in de appartementen beschikbaar
Tegen betaling:
- Wasserette
- Fietsverhuur
- Openbare parkeerplaats (€)
- Parkeergarage (€)
In de heuvels van een rustige urbanisatie op ca. 10 km van Manilva en ca. 26 km van Estepona. Strand met beachclub met ligstoelen en douches op ca. 1,5 km. Op ca. 50 km van Marbella.
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Malaga: ca. 100 km
- Transfer luchthaven - accommodatie v.v. niet inbegrepen. U kunt een privétransfer per taxi/minibus bijboeken. Wij raden u echter aan een huurauto te reserveren omdat het resort vrij afgelegen ligt
Met telefoon, tv, centrale verwarming en airconditioning. Kitchenette met koelkast, magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Badkamer met douche en bad.
2-kamerappartement : - Woon/slaapkamer met twee 1-persoonsslaapbanken - Tv - Telefoon - Airconditioning - Huurkluisje - Kitchenette met koelkast, 2 kookplaten, waterkoker, koffiezetapparaat, vaatwasmachine en magnetron - 2-Persoonsslaapkamer - Badkamer met bad of douche en toilet - Balkon of terras met zitje (max. 4 pers., ca. 45 m²)
3-kamerappartement : Als het 2-kamerappartement, met een extra 2-persoonsslaapkamer. (max. 6 pers., ca. 56 m²)
4-kamerappartement : Als het 2-kamerappartement. Echter met een extra slaapkamer met een 2-persoonsbed en twee slaapkamers met twee 1-persoonsbedden. (max. 8 pers., ca 84 m²)
Je wordt goed geholpen als er wat mis is. Gelijk reactie. Top hulp gekregen
wat ik prettig vind aan boeken via prijsvrij, is dat ik alles op 1 site kan regelen. ik krijg wat ik boek en verder geen verassingen. en toen er eens wat aan de hand was, had ik een 24 uurs telefoonnummer waar ze me konden vertellen dat wat ik dacht dat niet geregeld was, wel geregeld was en simpelweg een foutje in de tekst was. erg prettig !
Top !!! 2e keer via prijsvrij.
Ik ben blij met de vakantie van prijsvrij. Een goede prijs kwaliteit aanbod. We hopen een goede vakantie te krijgen wanneer we in jullie naar het mooie mexico vertrekken
Snel en goed geregeld top
Onze ervaring met Prijsvrij voor onze reis naar Mallorca was top. Vanaf het moment van boeken tot aan de vlucht zelf was alles duidelijk gecommuniceerd. Een groot pluspunt is de app die je krijgt na het boeken. Hierin staat werkelijk alles bij elkaar: de vluchttijden, de stoelplaatsen en alle benodigde papieren. Het gaf ons een heel rustig gevoel dat we alle informatie van de passagiers en de reis direct bij de hand hadden op onze telefoon. Een aanrader voor iedereen die van een georganiseerde en zorgeloze vakantie houdt!
Duidelijke website, goede prijs, Geen onverwachte kosten
Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn altijd tevreden!
Makkelijk en snel kunnen boeken en ook nog gunstig qua prijs
Het zoeken en boeken van de vakantie ging supermakkelijk. We kijken erg uit naar Madeira. Zodra we er geweest zijn laat ik weten hoe het was.
45.105 klantbeoordelingen