Voor een fijne familievakantie in een mooie bosrijke omgeving is het Village Golf Beach in Playa De Pals uitermate geschikt! Het appartementencomplex ligt rustig en op loopafstand van het centrum en het strand. De appartementen zijn comfortabel ingericht en zijn voorzien van alle gemakken voor een heerlijke zonvakantie aan de Costa Brava!
Village Golf Beach beschikt over de volgende faciliteiten: een receptie met zitjes, bar/restaurant (ook afhaalmaaltijden) en een grote supermarkt onder het gebouw.
Er is een mooi zwembad aanwezig met grasgazons, zonneterras en ligbedden gelegen voor het appartementengebouw. Er is gratis wifi in de appartementen beschikbaar. Tegen betaling kan je gebruik maken van een parkeerplaats (ca. € 6 per dag).
Het centrum ligt op ca. 1 km afstand, het strand ca. 900 meter en een golfbaan op ca. 1 km.
Er is kinderanimatie in de maanden juli en augustus.
1-kamerappartement Type A1: Woon/slaapkamer met tv, huurkluisje (ca. € 4,00 per dag), eethoek, zithoek, 2-persoonsslaapbank, aircontioning en verwarming. Kitchenette met 2 kookplaten, koelkast en magnetron. Badkamer met bad, douche en toilet. Balkon met zitje.
1-kamerappartement A2: Als het Type A1, echter iets ruimer en met 2 extra bedden in de hal.
2-kamerappartement Type A3: Woon/slaapkamer met tv, huurkluisje (ca. € 4,00 per dag), eethoek, zithoek, 2-persoonsslaapbank, aircontioning en verwarming. Kitchenette met 2 kookplaten, koelkast en magnetron. 2-Persoonsslaapkamer. Badkamer met douche, bad en toilet. Balkon met zitje.
1-kamerappartement Type A6: Al het Type A1, maar volledig gerenoveerd.
2-kamerappartement Type A4: Als het Type A3, echter iets ruimer en met een extra bed in de hal.
2-kamerappartement Type A7 Superior: Als het Type A3, maar volledig gerenoveerd.
3-kamerappartement Type A5: Woon/slaapkamer met tv, huurkluisje (ca. € 4,00 per dag), eethoek, zithoek, 2-persoonsslaapbank, aircontioning en verwarming. Kitchenette met 2 kookplaten, koelkast en magnetron. Twee 2-persoonsslaapkamers en extra bed in de hal. Badkamer met douche, bad en toilet. Balkon met zitje.
Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen:
Al vaker geboekt bij prijs vrij. Dit jaar 2 vakanties en super tevreden
Ik ga deze zomer naar albufeira door prijsvrij en ben al vaker op vakantie geweest en het wordt altijd top geregeld!
Ik had deze reis eerder geboekt bij een andere onderneming maar die annuleerde de reis plotseling waardoor ik verder ging kijken en bij prijsvrij terecht kwam. Deze reis was hier wel beschikbaar alleen via België wel langer onderweg van huis maar ik ben blij dat ik naar hetzelfde hotel kan en tevens benieuwd naar de service en reis via Prijsvrij.
Alles is goed in de puntjes geregeld. Netjes en overzichtelijk Prijs is ook een meevaller
Duidelijke site, makkelijk diverse vakanties vergelijken.
de hele boeking snel en correct geregeld.
Duidelijke website, goede prijzen en gemakkelijk boekingsproces.
Het boeken van de vakantie ging erg snel ! Fijne en duidelijke uitleg
Het boekingsproces ging makkelijk. Goede prijzen en service
Wij boeken al jaren via prijsvrij en altijd zijn de vakanties goed verzorgd en alles duidelijk zonder enige problemen. Prijs is ook altijd fantastisch. Een echte aanrader 👍
45.465 klantbeoordelingen