Het 4-sterrenhotel Post am See in het plaatsje Pertisau wordt omringd door de bergen van het Rofangebergte en is al jarenlang een oase van rust en ontspanning. De moderne spa zorgt voor een complete vakantie-ervaring, vooral in de saunaruimte met panoramazicht op de bergen en de Achensee. Ook een plons in het buitenzwembad is een aanrader, zelfs in de winter, want het uitzicht is geweldig en het zwembad is verwarmd. Daarnaast kan je hier genieten van lekkere, typisch Oostenrijkse gerechten en wegdromen op een ligbedje op het zonneterras direct aan zee. Voor een fantastische vakantie, of het nu in de zomer of winter is in Tirol, hotel Post am See is de perfecte keuze, want hier kom je helemaal tot rust. Dus bekijk maar snel onze aanbiedingen!
Hotel Post am See is direct gelegen aan de oever van de Achensee, op zo'n 950 meter hoogte. De skilift Karwendelbahn bevindt zich op ongeveer 500 meter.
Dit kleinschalige hotel in Pertisau beschikt over 85 moderne kamers verdeeld over een paar etages die je met de lift kunt bereiken. Er is een lobbyruimte met receptie, een lounge, gezellige bar ('s Zomers: Seebar met terras aan de aan de Achensee) en een (à la carte) restaurant.
Verder vind je er een stube, gezelschaps- en ontbijtruimte, tuin en een ligweide. Ook is er gratis WiFi in het hele hotel, een buitenzwembad, zonneterras waar je kunt genieten van de warme zonnestralen en kan je gebruik maken van de parkeerplaats. Voor de kleine reizigers is er een kinderspeelkamer en een speeltuin.
Verblijf in Post am See kan op basis van logies & ontbijt of halfpension:
Het fijne spacenter van hotel Post am See biedt o.a. sauna's, een stoombad, Kneipp-bad, binnenzwembad met bubbelbad en tegen betaling een solarium en massages en schoonheidsbehandelingen.
Ontspanning staat zeer centraal in hotel Post am See, maar ook actief bezig zijn kan op de planning staan. Breng bijvoorbeeld een bezoekje aan de fitnessruimte of de yogaruimte en doe mee aan een lesje yoga. Tegen betaling is er biljart, tennis en kan je diverse outdoor activiteiten zoals segwaytochten boeken.
Comfort kamers: (ca. 26 m²) zijn voorzien van een tv, kluis, bad of douche, een toilet, föhn en een fijn balkon. Geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 1 kind.
Deluxe kamers: (ca. 30 m²) hebben een tweepersoonsslaapbank, tv, kluis, bad of douche, toilet, föhn en een balkon. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen, 3 volwassenen en 1 kind of 2 volwassenen en 2 kinderen.
- Gästekarte
- Welkomstdrankje
- 2 keer per week avondprogramma met muziek
- 1 keer per week koffie met strudelbuffet
- Gratis fietsverhuur (indien voorradig)
- Gebruik regiobus met de Gästekarte
- Gebruik Vitarena Panorama Spa
Optionele kosten, te vermelden bij reservering en ter plaatse te voldoen:
Algemeen
|
Wellness
|
Sport en entertainment
|
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen