Ben je op zoek naar een relaxte weekendje weg aan zee? Dan staat het 3-sterrenhotel Fletcher De Cooghen in De Koog voor je klaar. Het hotel ligt op loopafstand van het strand en de duinen in Texel. In het wellnesscenter met een sauna kun je de ontspanning opzoeken. Ook kun je in dit hotel culinair genieten van lokale gerechten, breng daarom zeker een bezoek aan het restaurant Pure. En de gezellige bar verzorgt verfrissende cocktail. Beleef een heerlijke korte vakantie in het Texelse hotel Fletcher De Cooghen!
Het hotel grenst aan de duinen, een gebied waar u prachtige wandelingen en fietstochten kunt maken. Het gezellige centrum van De Koog met vele restaurants en cafés, vindt u direct voor de deur. De haven van de veerdienst Den Helder-Texel vindt u op ca. 12 km. Het is mogelijk het hotel met de bus te bereiken (bushalte op ca. 300 m). Het strand bevindt zich op ca. 500 m.
Het kleinschalige en gezellige hotel beschikt over 62 fijne kamers, een receptie, lift, lounge, gratis WiFi en een bagageruimte. Verder is er een ontbijtruimte, restaurant, bar en terras. Voor ontspanning is er een sauna, zonnebank, infraroodstralers en wellnessvoorzieningen. Tegen betaling kun je fietsen huren en je auto parkeren (ca. €10 per auto per dag). In de buurt is het mogelijk om te golfen.
Je verblijft hier op basis van logies & ontbijt. Het ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm.
1/2/3-persoonskamer: voorzien van een douche, toilet, telefoon, TV, airconditioning, verwarming, een zithoekje en gratis WiFi.
Luxe 2-persoonskamer: beschikt over dezelfde faciliteiten als de andere kamer, maar komt met een stoomdouche, en de kamer is ruimer opgezet.
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen