Al Sorriso Greenpark en Wellness is een middenklasse 3-sterren hotel in Levico Terme. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.4 door meer dan 114 reizigers. Het hotel beschikt over een ontspannen wellness en vele andere faciliteiten. Bekijk snel de fotos en reviews van Al Sorriso Greenpark en Wellness voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Al Sorriso Greenpark en Wellness en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Levico meer voor de deur
Moderne kamers met balkon
Actief maar ook ontspanning
Heerlijk wellnesscentrum
Diner met verse ingrediënten
Gratis fietshuur
afstand vanaf Utrecht: ca. 1050 km
bushalte op ca. 1 km
centrum op ca. 1 km
in een groene omgeving
luchthaven Verona op ca. 100 km
meer op ca. 50 m
treinstation op ca. 2 km
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: vanaf 14:00 uur, uitchecken: van 07:00 tot 14:00
bagageruimte
privé parkeerplaats buiten
Tegen betaling
busservice beschikbaar
wasserette
overdekte privé parkeerplaats
restaurant
bar
binnenbad: verwarmd, zout water
ligbedden
jacuzzi (binnen)
sauna
solarium
spa
stoombad
Tegen betaling
massage
schoonheidssalon
fitnessfaciliteiten
tafeltennis
tennisbaan buiten
Tegen betaling
fietsverhuur
Tegen betaling
babybedje ca. € 25,00 per bed per verblijf (op aanvraag)
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 50
het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond
2-persoonskamer, Comfort, 2-2 pers
Ligging
gelegen in het hoofdgebouw
Algemeen
ca. 21 m², houten vloer, airco, verwarming, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon met zitje
2-persoonskamer, Deluxe, 2-2 pers
Ligging
gelegen in het hoofdgebouw en meerzicht
Algemeen
ca. 23 m², houten vloer, airco, verwarming, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon met zitje
2-persoonskamer, Garden Annex, 2-2 pers
Ligging
gelegen in de annex
Algemeen
ca. 16 m², houten vloer, airco, verwarming, telefoon, gratis wifi en tv
Badkamer
badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
Overig
Deze kamers zijn gelegen in het naast gelegen Sport Hotel, op slechts 3 min van Hotel Al Sorriso. Alle voorzieningen, maaltijden en in/-uitchecken zijn in Hotel Al Sorriso.
Zomer
Verzorging
volpension
ontbijtbuffet
lunchbuffet incl. saladebuffet
3-gangen diner met deels keuze menu incl. saladebuffet
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
CIN: IT022104A1B7F9CBD3
Verhuur van SUP boards en stadsfietsen is inbegrepen. Elektrische fietsen zijn tegen betaling.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
-
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
honden toegestaan (op aanvraag)
Vakantie vieren doe ik altijd via Prijsvrij: soepel geregeld en zonder problemen naar mijn droombestemming!
Gemakkelijk, goed geprijsd en overzichtelijk. Na het boeken krijg je bij Mijn Prijsvrij alles te zien, tot in de puntjes geregeld dus.
Het was heel gemakkelijk om een vakantie te boeken heb ook gelijk na het boeken gebeld om informatie over me reis te krijgen alles werd goed uitgelegd ik ga vaker hier boeken
Het ging heel soepel en snel.
Voor de derde keer heb ik mijn vakantie geboekt via Prijsvrij Vakanties en opnieuw ben ik supertevreden. Wij reisden met z’n tweeën naar Tenerife en verbleven in Iberostar Selection Sábila met halfpension — een geweldige keuze 🌴. De vlucht met Transavia verliep soepel ✈️, online inchecken was eenvoudig en we kregen zonder extra kosten zitplaatsen naast elkaar. Alle reisinformatie ontving ik netjes en op tijd per e-mail, wat veel rust gaf. Ook de transfer heen en terug was perfect geregeld: comfortabel en snel, het hotel ligt bovendien maar zo’n 20–30 minuten van de luchthaven. Bij aankomst werden we warm ontvangen en mochten we zelfs eerder inchecken 🥂. De kamer was modern, schoon en van alle gemakken voorzien. Het hotel is rustig, sfeervol en ligt dicht bij het strand. Het personeel is vriendelijk en altijd behulpzaam. Tijdens het verblijf kregen we duidelijke updates over de terugtransfer en de gids, waardoor alles zorgeloos verliep. Kortom: een heerlijke vakantie zonder stress 😌. Prijsvrij Vakanties weet hoe je een reis goed organiseert. Ik boek hier zeker weer! ❤️
Snelle, makkelijke en duidelijke boeking.
Overzichtelijk, veel keus, snel geregeld
Ik vond de webpagina klaar, goede, met alle mogelijke vergelijken met andere hotels, datum en luchthavens. De booking ging prima, ik heb alle belangrijke emails gekregen over de booking en dus ben ik tevreden. :)
Goede prijs. Koffer en transfer bij boeken ging gemakkelijk.
Uitstekend. Alles verliep zeer vlot, reisdocumenten werden op tijd geleverd.ik heb al een par keer gebruik gemaakt van prijsvrij
44.213 klantbeoordelingen