JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Mary Elen Boutique in Argassi, Griekenland | Prijsvrij

Mary Elen Boutique

Griekenland - Zakynthos - Argassi

Foto Mary Elen Boutique **** Argassi
9.2
Foto Mary Elen Boutique **** Argassi
Foto Mary Elen Boutique **** Argassi
Foto Mary Elen Boutique **** Argassi
16
Mary Elen Boutique
  • Adults only hotel: vanaf 16 jaar
  • Rustig gelegen boutiquehotel
  • Fijn zwembad met poolbar
  • Heerlijk ontbijtbuffet

USP's

Alleen voor volwassenen
Centrale ligging
Vlak bij Zakynthos-stad
Twee fijne zwembaden
Bestel een drankje bij de bar
Geniet van het ontbijtbuffet

Er is zoveel te ontdekken

Dit hotel in Argassi is een uitstekende keuze als je vooral van plan bent Zakynthos te ontdekken. Je bent snel bij alle parels van het eiland en de basis is goed. Zo heb je twee heerlijke zwembaden met ligbedjes en geniet je elke ochtend van een goed ontbijt. Zo ben je helemaal klaar voor de dag. Ga op pad en ontdek!

Ligging

centrum Argassi op ca. 1 km
centrum Zakynthos-stad op ca. 3 km
luchthaven op ca. 6 km
strand op ca. 400 m

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie (24 uur)
bagageruimte
privé parkeerplaats buiten

Restaurants/Bars

ontbijtrestaurant
bar

Zwembaden

buitenbad
buitenbaden open afhankelijk van het weer
ligbedden en parasols
zonneterras

Overige informatie

officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 3.5 ster
totaal aantal kamers/ appartementen: 16
het hoofdgebouw heeft 2 verdiepingen inclusief begane grond

Kamers

2-persoonskamer, 2-2 pers
Algemeen
ca. 25 m² (kan verschillen per kamer), airco (tegen betaling), verwarming, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
Keuken
koelkast en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, toiletartikelen en toilet
Buiten
balkon met zitje
2-persoonskamer, Voor alleengebruik, 1-1 pers
Algemeen
ca. 25 m² (kan verschillen per kamer), airco (tegen betaling), verwarming, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
Keuken
koelkast en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, toiletartikelen en toilet
Buiten
balkon met zitje

Contracten

Zomer
Verzorging
logies en ontbijt
Belangrijke informatie
honden niet toegestaan
Mary Elen Boutique is een Adults Only hotel, je bent hier van harte welkom als je minimaal 18 jaar oud bent

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.2
Geweldig 50+ beoordelingen
  • Ligging 8
  • Kindvriendelijkheid 3
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 8
  • Personeel 10
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 8
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Mary Elen: vriendelijk personeel, kleine verbeterpuntjes 16 juni 2025
    8.0

    We verbleven voor 10 nachten in Hotel Mary Elen. De eigenaar, Dennis en zijn personeel stonden altijd voor ons klaar. Onze terugvlucht stond pas gepland om 20.50u, we mochten kosteloos de laatste dag in de kamer verblijven. Kamers zijn niet luxe maar wel compleet ingericht. De badkamer had een schuifwandje als spatscherm, de rail waaraan deze hing was veel te laag, ik heb er mijn hoofd aan opengehaald. Ook ontbrak een buitenlampje bij het balkon zodat we voor wat licht de grote lamp in de kamer aandeden. Er werd dagelijks, behalve op dinsdagen schoongemaakt, 1x per 2 dagen kregen we schone handdoeken. De schoonmaak werd redelijk grondig gedaan. Het ontbijt was eenvoudig en van 7.30 tot 10.00u, maar om half 10 waren diverse zaken zoals gekookte eieren en de Griekse yoghurt al op en ook niet meer bij te bestellen. Het is een adults-only hotel, het merendeel van de gasten kwam uit Engeland, enkele daarvan gedroegen zich echter als kinderen (hard schreeuwen naar elkaar, luidruchtige spelletijes doen in het overigens prima zwembad). Ook deden de meeste gasten mee aan het fenomeen "handdoekje leggen". Parkeerruimte is er voldoende, als er geen plek is kun je parkeren bij het aanpalende Theodora Studio's van dezelfde eigenaar. Wij hebben ons prima vermaakt, als je het hotel beschouwd als uitgangsbasis voor dagtochtjes e.d. is het prima aan te raden, wil je de hele dag aan het zwembad liggen raad ik je aan verder te zoeken.

    Lees meer
  • Korte zomer vakantie 31 mei 2025
    8.0

    Gastvrij,kleinschalig ,adults onely rustig Hotel.

  • MARY ELEN BOUTIQUE helemaal top! 22 mei 2025
    8.0

    Wij zijn bij MARY ELEN BOUTIQUE goed verzorgd. Eigenaar en personeel zijn erg hulpzaam. Kamers zijn netjes en het hotel ligt op 500 meter van de zee. Leuk centrum met tal van restaurants, Aanrader!

    Lees meer
  • 08 juli 2024
    8.0

    Geen toelichting bij de review gegeven

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 26 January 2026
    Al meerdere keren een vakantie geboekt…

    Al meerdere keren een vakantie geboekt bij prijsvrij. Zeer tevreden, alles goed geregeld voor een eerlijke prijs. Heb onze volgende vakantie ook weer geboekt bij prijsvrij.

  • 26 January 2026
    Vorig jaar mee geweest

    Vorig jaar mee geweest, heel goed bevallen. Dit jaar weer, een van de weinige reis organisatie die naar onze bestemming gaat.

  • 26 January 2026
    Het boeken van de reis verliep snel en soepel

    Het boeken van de reis verliep heel soepel. Op mijn schriftelijke vraag werd snel en adequaat gereageerd.

  • 26 January 2026
    De site is gemakkelijk

    De site is gemakkelijk, ze laten ook de goedkopere opties meteen zien. Ik kan deze alleen maar aanbevelen.

  • 26 January 2026
    Prima Site

    Overzichtelijk, duidelijk en eenvoudig

  • 26 January 2026
    Ze doen wat ze beloven

    Doen wat je beloofd Alles netjes op een rij Geen verborgen financiele zaken What you see is what you get

  • 26 January 2026
    Super fijne en goede ervaring met Prijsvrij

    Fantastische ervaring met Prijsvrij! Alles was perfect geregeld, duidelijke communicatie en een topprijs. Wij boeken hier vaker en gaan dit in de toekomst zeker weer doen.

  • 26 January 2026
    Mijn éérste kennismaking met PRIJSVRIJ…

    Mijn éérste kennismaking met PRIJSVRIJ was er meteen boenk op. Duidelijke info, overzichtelijk en met veel goede "gestelde vragen". En, vooral met een geweldige prijs ALL-IN!

  • 26 January 2026
    Duidelijk en prettig boeken via Prijsvrij

    Ik heb mijn vakantie geboekt via de website van Prijsvrij en dit is me goed bevallen. De website is overzichtelijk en gebruiksvriendelijk, waardoor het boeken snel en eenvoudig ging. Alle informatie was duidelijk weergegeven en na het boeken ontving ik direct een bevestiging. Daarnaast was de prijs scherp in vergelijking met andere aanbieders. Tot nu toe ben ik tevreden over de service en zou ik Prijsvrij zeker aanraden. Groet,Michel

  • 25 January 2026
    Top bedrijf!

    Hele duidelijke informatie, zeer gemakkelijk te boeken en mooie aanbiedingen. Top bedrijf!

TrustPilot

44.265 klantbeoordelingen

Mary Elen Boutique
9.2
Geweldig 50+ beoordelingen
p.p. vanaf 679, -
Checken