JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Asterias Village Resort | Nergens goedkoper! | Prijsvrij

Asterias Village Resort

Griekenland - Kreta - Piskopiano

Foto Asterias Village Resort **** Piskopiano
8.8
23
Asterias Village Resort
  • Gratis WiFi in de openbare ruimtes
  • Centrum en strand op loopafstand
  • Verzorgde studio's en appartementen
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding

Algemeen

Het kleurrijke 4-sterren appartementencomplex Asterias Village ligt in de heuvels boven Chersonissos, tussen de plaatsjes Koutouloufari en Piskopiano. Asterias Village Resort is trapsgewijs gebouwd en vanaf het hele complex heb je een prachtig uitzicht over de omgeving van Chersonissos. Een goede keuze voor gezinnen! Overdag kan je zwemmen in het grote zwembad of meedoen met één van de leuke activiteiten. Geniet van heerlijke gerechten uit de Griekse keuken in het restaurant. De goede prijs-/kwaliteitverhouding maken dit complex erg geliefd, dus check snel onze voordelige prijzen!

Goede prijs-kwaliteitverhouding!

Ligging in Piskopiano

Op 250 meter van het hotel vind je het gezellige centrum van Piskopiano met restaurants en winkels. Wil je een dagje naar het strand? Deze vind je op 1,5 kilometer afstand.

Faciliteiten Asterias Village Resort

Verspreid over 3 etages tref je hier 89 appartementen aan. Voor al je vragen kun je terecht bij de 24-uur receptie.

Overdag kun je een plekje uitzoeken op het zonneterras met ligstoelen en parasols en af en toe een frisse duik nemen in het mooie zwembad in de tuin.

Bij het hotel vind je een restaurant, bar, cafetaria, (snack) bar bij het zwembad. Ook een kiosk, supermarkt en winkeltje ligt dicht bij het hotel. In het hotel is een TV ruimte aanwezig en je kunt er gratis WiFi gebruiken.

Verzorging

Je kunt kiezen voor verblijf op basis van logies, logies & ontbijt of halfpension.

Kinderen

De kinderen kunnen hun lol op in de speeltuin of bij de Kidsclub. In het restaurant zijn kinderstoelen beschikbaar.

Wellness

Qua wellnessfaciliteiten kun je in Asterias Village Resort gebruik maken van een bubbelbad en massages.

Sport en entertainment

Bij het appartementencomplex kun je darten en er is een animatieteam die jong en oud vermaakt. Tegen betaling kun je biljarten.

Appartementen Asterias Village Resort

Je kunt hier verblijven in een eenkamer appartement, tweekamerappartement, tweepersoonskamer, familiekamer of suite. Alle kamers hebben een privé balkon of terras. De kamers zijn voorzien van alle gemakken zoals gratis WiFi, airconditioning, flatscreen tv, koffie- en theefaciliteiten, badkamer met toilet, wc en haardroger, badhanddoeken en een kluisje.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • Zwembad
  • Tuin
  • Restaurant
  • Bar
  • Cafetaria

Kinderen

  • Speeltuin
  • Kidsclub

Sport en entertainment

  • Animatieprogramma
  • Darten
  • Biljarten (€)

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.1
  • Hygiëne 7.4
  • Kindvriendelijkheid 7.9
  • Faciliteiten 7.7
  • Kamer 6.9
  • Animatie 6
  • Personeel 9.4
  • Eten & Drinken 7.7
  • Kwaliteit Bedden 7.9
  • Prijs/Kwaliteit 7.2
  • Handdoeken leggers 26 september 2025
    6.0

    Appartementen hebben alleen een koelkast en helaas verder geen kookmogelijkheid. Appartement gedateerd. Airco maakt veel lawaai, dus kon niet aanblijven in de nacht. Appartement gehorig

    Lees meer
  • Supermooie accomodatie 26 september 2025
    8.0

    Leuk appartementen complex. Elke dag bedden opmaak en om de dag schone handdoeken. Net ontbijtbuffet met voldoende keus en zeer hulpvaardig en vriendelijk personeel. Zeer mooi en schoon zwembad met heel veel (nette) bedden, matrasjes zitzakken etc. Gebouw staat op een leuke plek tussen de kleine plaatsjes Piskopiano en Koutouloufari, vooral de laatste heeft een leuk sfeervol karakter met voldoende eet en drinkgelegenheden. Je kunt naar Chersonissos lopen maar daar is het mooie wel van af inmiddels 😉

    Lees meer
  • Matige kamer 07 september 2025
    6.0

    Hotel zelf is prima, zwembad en ontbijt ruimte is prima. Je moet een flinke conditie hebben want je moet aardig wat trappen lopen op een dag.

    Lees meer
  • Mooi verblijf! 19 mei 2025
    10

    Het resort is prachtig, het uitzicht op de zee vanaf sea view ook. Je bent zo beneden bij de zee. Eten, verblijf, personeel en zwembad zijn top! tijdens ons verblijf was er alleen niet veel te doen (12-16 mei) veel was (nog) dicht. En er zijn veel vervallen/slechte/onafgemaakte gebouwen in de omgeving wat de locatie minder mooi maakt. Kan het resort uiteraard niks aan doen, maar dat is wel fijn om te weten voordat je boekt.

    Lees meer
  • Genoten 09 mei 2025
    10

    Heerlijk genoten. Keurige ruime 2 kamer appartement (1 slaapkamer staat er in de omschrijving) We verbleven met ons gezin, 2 volwassen 3 kinderen, 11,6 & 1 jaar. Zwembad is om 19.00 uur al gesloten. Auto te huren via het hotel. Gratis rijd een busje elke dag richting Chersonissos. Genoeg in de nabije omgeving te zien en te doen. Wij hadden via MTS begeleiding, super slecht te bereiken en de 24/7 nrs waren onbereikbaar. K kon niet in de app om alle info te krijgen dit was geen probleem zei de medewerker van mts alles kon ik via hotel opvragen, maar hotel zei wij weten niks het is niet via ons geregeld.

    Lees meer
  • Uitstekend, niets op aan te merken. 26 september 2024
    10

    Vriendelijk personeel, schoon,goede voorzieningen, goede bedden, alles boven verwachting, heel goed!

    Lees meer
  • Veel traplopen, rustige omgeving en temidden van het 'centrum' 09 september 2024
    6.0

    Heel, veel, trappen. Maar dan veel. Bij aankomst in de avond 2 koffers a 30 kilo 29 trappen naar beneden gesjouwt. Gelukkig wordt je wel geholpen bij uitchecken, dan rijden ze deze voor je naar boven. Handdoeken worden eens per 2 dagen verschoond, voor ons normaliter is het normaal dat het dagelijks gebeurd. Slapen normaliter in een 5 sterren accommodatie dus wisten dat wij niet dezelfde service zouden ontvangen als deze accommodatie. Echter is het verschil van heel veel service zoals dagelijks schoonmaken kamers, handdoeken vervangen en misschien een iets vrolijker welkom (want je bent op vakantie..) en de service die dit verblijf regelt wel groot, maar desalniettemin te begrijpen. Locatie is top, je ziet op loopafstand van Koutouloufari (1 min) & Piskopiano (1min)

    Lees meer
  • Fijn plekje 15 juni 2023
    8.0

    We hadden een studio/ appartement gehuurd. Wel een klim om boven bij de doorgaande weg te komen maar dat was bekend. Schoon, netjes en enorm vriendelijk personeel. Mooi zwembad. De dorpjes zijn leuk maar bestaan bijna alleen uit tavernes en restaurantjes.

    Lees meer
  • Heerlijk voor weekje 30 april 2022
    8.0

    Asterias village is een appartementencomplex met een prachtig uuitzcht over chersonnisos. Aan de ene kant bergen aan de andere kant zee. Piskopiano is klein dorpje met leuke eettentjes. Erg ligt een supermarkt dichtbij en een kerkje. Een dorpje verder Koutouloufari heeft ook eeen bakker. Mooi groot xwembad met kinderbad en jacuzzi. Voor kinderen in april nog weinig te beleven. Er is dan nog geen animatie. Wel een speeltuin. Appartementen zijn te bereiken door trappen. Voor de mensen doe minder te been zijn niet geschilkt. Er zijn geen liften. Verder wordt er iedere dag schoongemaakt en zijn de appartementen groot. Het weer was fantastisch.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 01 January 2026
    Super vakanties

    Super vakanties Elke keer weer!! Stedentrip of langere reis voor een eerlijke prijs 😊🍀

  • 01 January 2026

    Dit is de zoveelste reis via Prijsvrij en het boeken,prijs en het gehele proces ging van leien dakje.Zeer tevreden over.

  • 01 January 2026
    Goede verloop van de boeking

    Goede verloop van de boeking, automatisch door gelinkt naar bagage boeking, transfer en verzekeringen. Geen extra handelingen. Hopelijk is onze vakantiereis net zo makkelijk.

  • 01 January 2026
    We gaan pas 24 januari

    We gaan pas 24 januari Maar tot nu alles goed geregeld

  • 01 January 2026
    Reis regelmatig via prijsvrij

    Reis regelmatig via prijsvrij. Helemaal top. Goede pakketten, fijne prijzen en prettige service.

  • 31 December 2025
    Aanrader om te boeken

    Wij hebben via Prijsvrij onze vakantie geboekt en zijn erg tevreden. De website is overzichtelijk, de prijzen zijn scherp en de communicatie was duidelijk. Alles klopte van begin tot eind. Volgende keer boeken we hier zeker weer.

  • 31 December 2025
    Handige site

    Handige site, duidelijk overzicht, goedkoper dan andere sites. Gelijk bevestigingsmail

  • 31 December 2025

    Duidelijke website en eenvoudig om het boekingsproces te doorlopen.

  • 31 December 2025
    Zininin

    Mooi aanbod, gunstige prijs, handige website en makkelijk te boeken dus. Nu al zininin deze vakantie!

  • 31 December 2025
    Heel prettige ervaring tot nu toe

    Heel prettige ervaring tot nu toe. Geen gedoe of onduidelijke stappen, maar gewoon een helder boekingsproces. De website werkt snel en de communicatie is top. Hopelijk heb ik net zoveel geluk bij de winactie als ik had bij het vinden van deze mooie deal!

TrustPilot

43.930 klantbeoordelingen

Asterias Village Resort
8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 356, -
Checken