Kleinschalig & zeer stijlvol! Dat is precies hoe je het Aqua Blu Boutique en Spa in Lambi zou omschrijven. Het hotel behoort tot de Small Luxury Hotels of the World en dat is natuurlijk niet voor niets. Met maar 53 kamers, een zeer moderne inrichting, een uitgebreide wellnesscenter en smaakvol restaurant met meesterkok doet dit hotel haar titel zeker eer aan!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Je verblijft op basis van logies & ontbijt. Andere maaltijden kun je ter plekke voor bijbetalen. Het diner wordt in het gourmet à la carte restaurant Cuvée geserveerd en bereid door een meesterkok.
Er is een Tamaris Spa (200m²) aanwezig met verschillende behandelingen tegen betaling. Zo is er een binnenbad, hamam, sauna, een belevenisdouche, aromatherapie en diverse wellnessmassages en cosmetische behandelingen.
Ook is er een fitnessruimte (50m²) aanwezig met cardio en gewichten.
De suites zijn ongeveer 30m² groot en stijlvol en modern ingericht met airconditioning, een minibar, televisie, WiFi en een kluisje. De badkamer bestaat uit een douche of bad en een föhn. De toilet is apart. Max. geschikt voor 2 volwassenen.
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen