JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
B en B pres de Disneyland Paris | Prijsvrij

B en B pres de Disneyland Paris

Frankrijk - Disneyland Parijs - Magny Le Hongre

Foto B en B pres de Disneyland Paris ** Magny Le Hongre
8.4
Foto B en B pres de Disneyland Paris ** Magny Le Hongre
Foto B en B pres de Disneyland Paris ** Magny Le Hongre
Foto B en B pres de Disneyland Paris ** Magny Le Hongre
17
B en B pres de Disneyland Paris
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Gezellig en modern restaurant
  • Dichtbij Disneyland® Paris
  • Gratis pendeldienst naar Disney

Algemeen

Wie heeft er zin in een paar dagen Disneyland® Paris? Om het je verblijf nog makkelijker te maken overnacht je in het 2-sterrenhotel B en B Disneyland Paris in Magny Le Hongre. Met de gratis shuttle bus vanaf het hotel ben je binnen no time bij de Disney® Parken! Voordat je op avontuur gaat geniet je eerst van een lekker ontbijt in het hotel. Na een leuke dag in Disneyland® Paris en jezelf verwend te hebben met een uitstekend diner trek je jezelf terug naar je modern ingerichte kamer om de batterij weer op te laden. Zo kan je de volgende dag weer volop plezier beleven in Disneyland® Paris!

Een groot hotel op slechts 10 minuten rijden met de gratis shuttlebus van Disneyland Paris!

Ligging in Magny le Hongre

Op ongeveer 3.5 km van dit hotel ligt het fantastische Disneyland® Paris! De gratis shuttlebus brengt je zo naar de ingang van de Disney® Parken(ca. 10 minuten rijden). Kom je met de auto naar B&B Hotel kan je je auto tegen betaling parkeren op de parkeerplaats. Liever met de trein? Met Eurostar reis je met een directe verbinding vanuit Nederland naar station Marne-la-Vallee. Vanaf dit station kun je de gratis shuttle bus naar het hotel nemen.

Faciliteiten B en B Disneyland Paris

Het B en B Disneyland Paris in Frankrijk telt 400 kamers, het is dus een vrij groot hotel. Aangezien er meerdere etages zijn is er een lift aanwezig. Er zijn enkele faciliteiten te vinden die je verblijf makkelijker maken zoals een 24-uursreceptie waar het vriendelijke personeel je elke dag graag weer helpt.

Verder kan je lekker ontbijten in het gezellige en moderne ontbijtrestaurant en 's avonds zijn hier pizza's, pasta's en salades te verkrijgen. Er is ook een frisdrankenautomaat, snackautomaat en kan je gratis gebruik maken van de WiFi.

Kamers B en B Disneyland Paris

De kamers beschikken over een tv, airconditioning, een badkamer met douche en een toilet. Meer heb je niet nodig want je bent elke dag veel plezier aan het beleven in Disneyland Parijs! Daarnaast beschikt het hotel ook over zowel 3- als 4-persoonskamers.

Inbegrepen

- Shuttle service het hotel en de Disney® Parken. Reistijd is circa 10 minuten!

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 400 kamers
  • Receptie
  • Gratis WiFi
  • Restaurant
  • Frisdrank- en snackautomaat
  • Privéparkeerplaats (€ 15 per dag)

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.4
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.1
  • Hygiëne 7.9
  • Kindvriendelijkheid 7.9
  • Faciliteiten 7.6
  • Kamer 7.5
  • Animatie 2
  • Personeel 7.9
  • Eten & Drinken 6.7
  • Kwaliteit Bedden 7.4
  • Prijs/Kwaliteit 7.3
  • Nooit meer! 22 juni 2025
    2.0

    Wij hadden dit hotel geboekt vanwege de ligging dicht bij Disneyland Parijs en de pendelbus die je binnen 10 minuten bij Disneyland zou brengen. Helaas werd het een domper: De hotelkamers zijn ontzettend gehorig waardoor we 's nachts geen oog dicht hebben gedaan. Nadat de schoonmakers waren geweest was onze oplaadkabel voor onze smartphones verdwenen (dus gestolen). Wij hebben dit gemeld bij het hotel. Het enige wat ze wilden doen was aan de schoonmakers vragen of ze het hadden gestolen (ja, serieus). We kregen vervolgens de terugkoppeling dat de schoonmakers aangaven het niet te hebben gestolen. Daar moesten we het mee doen. Bezittingen van hotelgasten zijn dus zeker niet veilig in dit hotel. De bussen waren steeds propvol, we stonden kop aan kont (echt sardientjes in een blik). Er reden maar 2 bussen per uur (voor meerdere hotels), waar je vaak niet in kon omdat er geen mensen meer bij pasten. Dat dit de normale gang van zaken was, bleek uit het feit dat er bij de bushalte bij Disneyland speciaal iemand was ingehuurd om de passagiers zo te positioneren/aanduwen dat de busdeuren net dicht konden. Doordat je de eerste bus niet in kan omdat er teveel mensen waren, moesten we in totaal langer dan een uur wachten voordat we (met vermoeide kinderen) weer met de bus terug konden naar het hotel. De pendeldienst lijkt dus mooi op papier, maar in de praktijk levert het meer frustratie op dan gemak. En de beloofde 10 minuten reistijd is in de praktijk een half uur, omdat het B&B Hotel van alle hotels het laatste aan de beurt is VANUIT Disneyland (en als eerste van alle hotels NAAR Disneyland). Wij raden dit hotel dus zeker af als je van goede nachtrust houdt, niet bestolen wilt worden en een relaxte reis van en naar Disneyland wilt hebben.

    Lees meer
  • Top verblijf gehad 04 mei 2025
    10

    Wanneer je naar een 2 sterren hotel gaat hoef je niet te veel te verwachten. Maar dit overtrof toch toch echt. Het was echt heel goed verzorgd netjes en vriendelijk personeel.

    Lees meer
  • gedateerd hotel 26 april 2025
    6.0

    saaie entree, duurde erg lang met inchecken, gedateerde kamers, matig ontbijt en badkamer was vreselijk. Bedden waren prima

  • 18 maart 2025
    8.0

    Prima hotel

  • Prima hotel 31 december 2024
    8.0

    B&B is een prima hotel, vriendelijk personeel. onze familie kamer was goed en netjes, Fijne douche, iedere dag schone bedden en handdoeken wat ook prettig was. Het ontbijt was lekker en goed en voldoende keus aan eten en drinken. We hebben ‘s avonds ook een paar x in het hotel gegeten dat was ook lekker eten. Heel de dag door rijd er een shuttlebus wat handig is om naar het park te gaan. Al met al hebben wij heerlijke dagen gehad in Disneyland en het b&b hotel.

    Lees meer
  • Prima uitvalsbasis 30 oktober 2024
    8.0

    Hotel personeel was erg vriendelijk en sprak goed Engels. De kamer was simpel maar alles wat je nodig hebt en een prachtig uitzicht. Het ontbijt was in het restaurant dat op zich iets te klein is voor alle gasten, geen tafeltje beschikbaar, geen koffiekopjes of glazen om te pakken, of gasten ruimen hun servies niet op wanneer ze vertrekken. En voor het personeel is dat niet bij te houden. Maar buiten dat, een heerlijk verblijf gehad.

    Lees meer
  • Heerlijk verblijf B&B Hotel Disneyland Parijs 30 december 2023
    10

    Hebben het uitstekend naar onze zin gehad met onze kinderen en kleinkinderen.Totaal 11 personen. Ontbijt was heel goed, voldoende ruimte. Vriendelijk personeel. Er reden om de 10 minuten bussen vanaf de voorzijde Hotel naar Disney Park en terug. In de 3 dagen dat wij er waren maar 1 keer gehad dat we een bus(die overvol was)voorbij zagen gaan. Wij hebben een zeer leuk verblijf gehad aldaar.

    Lees meer
  • Verkeerde keuze 19 oktober 2023
    2.0

    Vieze bedden, karig ontbijt, Snacks onder de maat en douche alleen geschikt voor kleine mensen.

  • Groot hotel, netjes, goed prijs kwaliteit verhouding 01 maart 2023
    8.0

    Was prima. Ontbijt is simpel maar voldeed prima aan onze wensen. Als we nog een keer gaan dan kiezen we waarschijnlijk gewoon weer voor dit hotel.

    Lees meer
  • 09 juli 2022
    6.0

    Ontbijt was elke dag hetzelfde,miste de eieren (roerei,gekookte eieren enz) Verder waren de kamers wel goed.

    Lees meer
  • goedkoop ,saai en ogezellig 29 december 2019
    5.0

    buiten de prijs is het een saai hotel.weinig sfeer.beroerd ontbijt,weinig variatie.het personeelis wel erg vriendelijk.onze kamer was erg krap.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 29 September 2025
    Is eenvoudig te vinden

    Is eenvoudig te vinden, eenvoudig te boeken. En we hebben er gelijk zininin

  • 29 September 2025
    Alles bij elkaar

    Alles bij elkaar, de boeking incl een auto en halfpension en de prijs.

  • 29 September 2025
    Duidelijke boekingsprocedure en zeer…

    Duidelijke boekingsprocedure en zeer goede prijs/kwaliteit verhouding.

  • 29 September 2025
    vlot gevonden

    vlot gevonden, tegen een redelijke prijs

  • 29 September 2025
    Beste prijs!

    Altijd goed geregeld, en de beste prijs!

  • 29 September 2025
    Prijsvrij heeft alles perfect geregeld

    Wij hebben via Prijsvrij een vakantie naar Hurghada geboekt en zijn ontzettend tevreden. Alles liep heel soepel: het boeken ging snel en duidelijk, en de bevestiging met alle reisinformatie zat overzichtelijk in de mail. De vlucht was netjes geregeld met TUI, en de transfer naar het resort verliep zonder gedoe. Het hotel (Pickalbatros Palace Resort) was echt top: ruime kamers, schoon, vriendelijk personeel en een prachtig zwembad. Het all-inclusive concept was uitgebreider dan verwacht: veel keuze in eten en drinken en elke dag variatie. Ook het strand was goed onderhouden met genoeg bedjes. Hurghada zelf is gezellig en veilig om te verkennen. Snorkelen bij de pier en de excursies naar de Rode Zee waren onvergetelijk. De onderwaterwereld is echt een aanrader. Kortom: Prijsvrij heeft alles perfect geregeld. Voor een scherpe prijs hebben we een luxe en zorgeloze vakantie gehad. Wij boeken de volgende reis zeker weer via Prijsvrij!

  • 29 September 2025
    Fijne website

    Fijne website Duidelijk en eenvoudig boeking maken

  • 29 September 2025
    Fantastische reis

    Fantastische reis. Alles verliep vlekkeloos. Alle info staat duidelijk in de app. Je krijgt alle papieren ruim van te voren binnen en alles staat duidelijk uit gelegd.

  • 29 September 2025
    Boek al jaren met reis met prijsvrij en…

    Boek al jaren met reis met prijsvrij en super tevreden met hun diensten en vooral de prijzen waar ze van alle andere concurrenten de voordeligste zijn. En de service is ook super goed.

  • 29 September 2025
    Een fantastische eerste ervaring...

    Een fantastische eerste ervaring met Prijsvrij! Het was voor mij de eerste keer dat ik een vakantie via Prijsvrij boekte, en ik kan alleen maar zeggen: een aangename en zorgeloze ervaring. De website en app werken uitstekend: overzichtelijk, gebruiksvriendelijk en met een ruim aanbod aan vakanties. Zoeken en boeken gaat heel vlot, de prijzen zijn scherp en de mogelijkheden duidelijk. Ook fijn: je hoeft niet altijd meteen het volledige bedrag te betalen. Voor een kleine meerprijs kun je bovendien direct bij het boeken een reis- en/of annuleringsverzekering afsluiten... handig en vrijblijvend. Alle reisbescheiden (accommodatievoucher, boekingsbevestiging, boardingpass, transfervoucher, reisschema en meer) werden tijdig geleverd. Je kunt ze eenvoudig uitprinten of digitaal raadplegen via de website of app. De klantenservice verdient een dikke pluim: vlotte communicatie, snelle reacties en duidelijke opvolging. In mijn geval was werkelijk alles tot in de puntjes geregeld. Kortom: mijn complimenten aan het hele team... dit smaakt naar meer!

TrustPilot

43.217 klantbeoordelingen

B en B pres de Disneyland Paris
8.4
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 50, -
Checken