Toe aan een ontspannen vakantie in Dahab met of zonder de kids? Ga naar 4-sterrenhotel Tropitel Oasis! Het hotel ligt direct aan het eigen strand, ideaal! Plons in het zwembad, luier op een ligbedje en haal een drankje bij de poolbar. Voor de kids is er een kinderbad en een speelplaats. Blijf fit in de sportschool of doe mee met beachvolleybal. Even helemaal niks? Bezoek het wellnesscentrum met stoombad, sauna en massages. Zo vliegt de vakantie voorbij! Bekijk snel onze deals voor Tropitel Oasis Dahab aan de Rode Zee.
Het hotel ligt aan het strand van het hotel met een steiger/zwemplateau. Ligbedden en parasols staan hier voor je klaar. Ook ligt er een duikcentrum vlakbij, perfect om de onderwaterwereld te ontdekken. Het centrum van Dahab bereik je binnen 10 minuten rijden waar je restaurants, bars, winkels en uitgaansgelegenheden vindt. De luchthaven van Sharm el Sheikh is rechtstreeks circa 70 minuten rijden.
Het hotel heeft 145 kamers verdeeld over meerdere gebouwen en verdiepingen. Je komt binnen in de lobby met receptie. Aanwezig zijn de hotelkluis, WiFi (€) in de lobby, een winkeltje en was-/strijkservice (€). Bij een geslaagde vakantie in Egypte kan lekker eten en drinken natuurlijk niet ontbreken. Dit doe je bij het buffetrestaurant met een buitengedeelte en bij 3 bars. Buiten komt het vakantiegevoel je tegemoet als je het zonneterras oploopt. Plons in het zoetwaterzwembad (te verwarmen), waarna je luiert op een ligbedje onder een parasol. Wandel naar de pool-/snackbar voor een verfrissend drankje: proost!
Je verblijft op basis van halfpension of all-inclusive:
Voor het diner geldt een kledingvoorschrift.
Ook aan de kinderen is gedacht. Voor de jongste reizigers is er een apart kinderbadje en een leuke speelplaats.
Wil je even van je ligbedje af? Blaas stoom af in de fitnessruimte of doe mee met een potje beachvolleybal. De verliezers halen de volgende drankjes!
Neem even gas terug in het spa- en wellnesscentrum (€). Relax in het stoombad en de sauna, of geniet van een ontspannende massage.
2-persoonskamer (DZ): (circa 28 m²) de kamers zijn voorzien van een balkon of terras, badkamer met bad/douche, toilet en föhn, televisie, telefoon, minibar (€) en airconditioning (individueel). Roomservice is mogelijk tegen betaling. Ook te boeken met zeezicht (DZ) of low cost (DZ).
|
Algemeen
|
|
Zwembad & kinderen
|
Sport & wellness
En, kan je de warme zonnestralen al bijna voelen? Boek snel je volgende strandvakantie naar Egypte en verblijf bij Tropitel Oasis!
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!
De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!
Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug
Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie
Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️
43.884 klantbeoordelingen