Even ontsnappen van het dagelijkse leven… dat is wat 3-sterrenhotel RR Villas Baabe te bieden heeft, direct aan de centrale promenade van de badplaats aan de Oostzee en op slechts 400 meter van het strand. Met een korte vakantie op het juiste moment laad je jouw batterijen weer op voor het dagelijks leven. Ontspan weg van de drukte van de steden in de heldere lucht met wandelingen op de Oostzee en heerlijk lang zonnen. Huur een fiets of auto en verken het schitterende eiland Rügen. Als jij opzoek bent naar een rustige, warme en ontspannen vakantie, ben je bij RR Villas Baabe aan het goede adres!
De accommodatie is gelegen in Baabe aan de Oostzee op het eiland Rügen. Rügen heeft zijn bijzondere charmes in elk seizoen en het RR Villas Baabe is het ideale startpunt om het eiland te verkennen en te genieten van een ontspannende vakantie. In de buurt van het fijne hotel zijn verschillende bezienswaardigheden, zoals AHOI, Rasender Roland en Der Baumwipfelpfad. Vanaf het hotel loop je zo naar het lange en fijne zandstrand die ideaal is voor zonnen en wandelen.
Dit fijne hotel heeft een unieke locatie en op deze manier is er genoeg te zien op het prachtige eiland. Check snel in en kom helemaal tot rust in de ruime en comfortabel kamers. Het hotel beschikt over een restaurant en een wellness ruimte met een sauna. Voor de liefhebbers van fietsen is dit hotel niet te missen. Op het eiland Rügen zijn fantastische fietstochten te ontdekken die zorgen voor een hele beleving. Je kunt zelfs de fietsen voor de deur van het hotel huren! Bij Fahrrad Mix zijn 31 geweldige fietsen, van stadsfietsen, trekking fietsen, stadsfietsen tot e-bikes. Pak een fiets en ontdek de mooiste plekjes van het eiland Rügen.
De ruime accommodaties van het hotel zijn alle voorzien van flatscreen-tv met kabelaansluiting en radioprogramma's, telefoon, gratis wifi, badkamer met douche/toilet, föhn en cosmetica spiegel. Het hotel biedt een 1-kamerappartement, 1-persoonskamer, 2-persoonskamer of familiekamer aan. De éénkamerappartementen zijn uitgerust met een eettafel, 2 fauteuil en een minikeuken. En de tweepersoonskamers zijn ongeveer 19-20m² groot en uitgerust met tweepersoonsbed 1.80mx 2.00m en een zithoek. Het verblijf is te boeken op basis van logies & ontbijt of halfpension.
Makkelijk en overzichtelijk te boeken. Daarna direct uitgebreide informatie met duidelijke info van de hele boeking.
Lage prijs , grote opties. Heel blij
Voor een prima prijs een mooie vakantie weten te boeken in Kreta. Alles was goed geregeld en hebben geen problemen ervaren.
Veel keus, goeie prijzen, makkelijk uitzoeken. Snel en duidelijk geboekt.
De site is zeer overzichtelijk.laatst klacht ingediend werd ook zeer snel aktie ondernomen houden goed contact.
Wij boeken al jaren bij prijsvrij. Elke keer een goeie reis. Ook over de klantenservice zijn we zeer tevreden. We willen nu een vakantie omboeken en ze proberen te helpen maar o zo belangrijk ze blijven heel netjes, rustig en respectvol naar ons.
Ik ben tot op heden zeer tevreden met hoe de boeking is verlopen, de communicatie wordt gedaan en het delen van de documenten. Ik ga met vertrouwen op vakantie.
Makkelijk te boeken
De locatie was zo mooi in de natuur met bossen en de zee op loop afstand, in de ochtend kopje thee op terras tussen de bomen naar eekhoorns kijken en de zee horen kabbelen. Ons appartement was netjes verzorgd iedere dag nieuwe handoeken, iedereen zo gastvrij en behulpzaam. Het was een heerlijke vakantie.
Goede prijzen, service: goed bereikbaar ivm problemen, of andere vragen. De reviews kloppen met de accommodatie die je boekt. Kortom wij blijven bij prijvrij boeken.
43.192 klantbeoordelingen