JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Silken Saaj Maar | Nergens goedkoper! | Prijsvrij
Foto Silken Saaj Maar *** Puerto De La Cruz
8.3
Foto Silken Saaj Maar *** Puerto De La Cruz
Foto Silken Saaj Maar *** Puerto De La Cruz
Foto Silken Saaj Maar *** Puerto De La Cruz
11
Silken Saaj Maar
  • Direct aan de populaire boulevard
  • Prachtig uitzicht op zee
  • Dakterras met zwembad
  • Loopafstand van de haven

Algemeen

San Telmo is een in Canarische stijl gebouwd hotel in Puerto De La Cruz. Het hotel ligt direct aan de boulevard en ook het oude centrum ligt op loopafstand. Op het dakterras van het hotel vind je een fijn zwembad met zonneterras, vanaf hier kun je optimaal ontspannen en genieten van het prachtige uitzicht over de Atlantische Oceaan. 

Dakterras met heerlijk zwembad!

Ligging in Puerto De La Cruz

Dit aantrekkelijke hotel heeft een heerlijke ligging aan de populaire kustpromenade San Telmo in Puerto de la Cruz. Lopend over de promenade bereikt u binnen enkele stappen lopen de schilderachtige vissershaven. In de directe omgeving vindt u veelzijdige mogelijkheden om te winkelen en u te vermaken. Naar de bekende zoutwaterzwembaden Lagos Martianez is het slechts een kleine wandeling.

Een halte van het openbaar vervoer ligt op ca. 100 meter afstand van het hotel. De luchthaven Los Rodeos bereikt u na ongeveer 25 km. 

Faciliteiten San Telmo

Het hotel beschikt over 182 wooneenheden. De gasten kunnen terecht in de ontvangsthal met receptie. De bovenste verdiepingen zijn gemakkelijk met de lift te bereiken. Tot de faciliteiten van het hotel behoort een kluis. In de gemeenschappelijke ruimtes is internettoegang en wifi beschikbaar.

Culinair genieten kan in een restaurant, een koffiehuis en een bar. Er zijn ook winkels. Tot de verdere voorzieningen van het hotel behoren een tv-ruimte en een speelkamer. De gasten kunnen gebruik maken van de parkeerplaatsen van het hotel. Verder behoort roomservice tot het service-aanbod. 

Het hotel biedt een buitenbad. Op het zonneterras staan ligstoelen en parasols klaar voor gebruik. Aan de bar bij het zwembad worden verfrissende drankjes geboden. Voor de vrije uurtjes biedt het hotel naast een spa eveneens biljart tegen betaling aan. 

Verzorging

Verblijf is mogelijk op basis van logies & ontbijt, halfpension en volpension. 

Kamers

De meeste kamers hebben standaard een balkon. Het uitzicht op zee zorgt in vele accommodaties voor een heerlijke atmosfeer. Kinderbedjes zijn voor de kleine gasten beschikbaar. Een kluis is ook aanwezig. De wooneenheden zijn met een telefoon, een televisie, een radio en een stereo-installatie uitgerust. De wooneenheden zijn voorzien van een badkamer met een douche.

Opmerkingen

  • De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Diners Club en VISA.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.3
Zeer goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 9
  • Kindvriendelijkheid 3
  • Hygiëne 3.5
  • Faciliteiten 3.5
  • Animatie 1
  • Kamer 4.5
  • Personeel 5
  • Eten & Drinken 4
  • Kwaliteit Bedden 5.5
  • Prijs/Kwaliteit 1
  • Slecht hotel, geen andere woorden voor 10 juli 2017
    3.0

    Bij aankomst een uur moeten wachten op de kamer sleutel omdat er iemand alleen achter de balie stond die net nieuw was.
    We konden hier door geen gebruik meer maken van het buffet terwijl wij er wel voor hebben betaald.
    Eenmaal in de kamer beland, niet de kamer die we geboekt hadden, kamer met uitzicht op een muur, geen airco, raam stuk en een erg smerig douchegordijn.
    Niet echt een leuke eerste ervaring voor een huwelijksreis.
    2de dag om de kamer gevraagt die we hadden geboekt, moesten wel even 100 euro bijleggen, toch maar gedaan omdat het op die andere kamer niet uit te houden was.
    Eten was bar slecht, salades waren warm... heel erg weinig keuze in warm eten veel dingen niet gaar.
    Er zou animatie zijn, was er helemaal niet.
    Dakterras zag er mooi uit op foto's maar ik werkelijkheid werd er nog geschilderd en stoelen waren stuk.
    Ook deed in de avond de lampen het niet dus je zat in het donker.
    Zo kan ik nog wel even doorgaan maar ze zetten het veel mooier op internet dan dat het is.
    Als je ze confronteerd dan zeiden ze ja ik zie het maar daar kunnen wij niks aan doen.

    Lees meer
  • Prettig gelegen aan boulevard 29 juni 2017
    5.0

    Basiskamers beslist niet aan te bevelen! Kies voor kamer met zeezicht (en met balkon. Vanuit de kamers aan de binnenzijde kan men slecht een kleine binnenplaats zien. Dit is erg benauwend en heeft ook een stempel op onze vakantie gedrukt.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.4
  • 10 June 2025
    Reis boeken super eenvoudig.

    Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄

  • 10 June 2025
    Overzichtelijke site

    Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !

  • 10 June 2025
    Boeken ging heel snel

    Boeken ging heel snel

  • 10 June 2025
    Mijn 2 vakantie !

    Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya

  • 10 June 2025
    Goed reisaanbod!

    Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.

  • 10 June 2025
    makkelijk boeken

    makkelijk boeken, heldere website

  • 09 June 2025
    Heel makkelijk alles kunnen vinden

    Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.

  • 09 June 2025
    Duidelijk

    Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!

  • 09 June 2025
    Top voor vakanties

    Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!

  • 09 June 2025
    Boeken was gemakkelijk!

    Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.

TrustPilot

41.984 klantbeoordelingen

Silken Saaj Maar
8.3
Zeer goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 509, -
Checken