In het hart van Playa De Las Americas bevindt zich het 4-sterrenhotel Tigotan Lovers and Friends. Dit hotel is speciaal voor volwassenen en is door zijn goede en gezellige sfeer al jaren geliefd. Maar ook bekend bij de Nederlandse vakantiegangers! Geniet hier van de heerlijke Spaanse keuken in het internationale buffetrestaurant met showcooking. Luier op een ligbedje rondom het zwembad. Het is vooral goed toeven op het dakterras met een infinityzwembad en een super gezellige bar. Daarnaast bevindt het strand zich op loopafstand. Als dat niet een ontspannen vakantie wordt, weten wij het ook niet meer! Ga je mee het paradijs opzoeken?
Tigotan Lovers and Friends ligt op ongeveer 300 meter van het strand en vind je winkels, restaurants, bars en uitgaansgelegenheden op zo'n 10 minuten wandelen. En de luchthaven Reina Sofia is gelegen op 16 km.
Dit fijne adults only hotel (18+) bestaat uit een hoofdgebouw met 5 etages en in totaal 416 comfortabele kamers. Tot de algemene voorzieningen die je verblijf nog aangenamer maken behoren o.a. een lobby met zithoeken, een receptie, liften en gratis WiFi in het gehele gebouw.
Geniet van lekkere maaltijden in 1 van de 2 moderne restaurants met verschillende cuisines en verwen je jezelf met verfrissende drankjes in de bars. Denk aan een loungebar binnen in het hotel en een leuke zwembadbar op het buitenterras.
Relaxen doe je dan ook prima hier, vooral in het buitengedeelte! Je vindt hier een mooi en heerlijk zonneterras met ligbedden en parasols (badhanddoeken tegen borg). Ook zijn er 2 zwembaden waarvan eentje een overloopzwembad is (boven op het dakterras).
Verblijf in Tigotan Lovers and Friends is op basis van halfpension. Zo geniet je samen met je partner of vrienden elke dag van een uitgebreid ontbijt- en dinerbuffet.
Boven op het dakterras vind je een heerlijk bubbelbad waarvandaan je een fantastisch uitzicht over zee en de mooie omgeving hebt. Er is hier ook een nudisten terras met ligbedjes. Ook is er een hamam aanwezig.
Naast een moderne fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten biedt Tigotan Lovers and Friends ook entertainment (zowel overdag als in de avond) zoals af en toe livemuziek en shows.
Tweepersoonskamers: (ca. 26 m²) beschikken over een bureau, badkamer met douche of bad en föhn, een woon- en slaapruimte met een tv, telefoon, kast, tegen betaling een minibar en kluisje, airconditioning en verder een balkon of terras (DZ). Ook voor alleengebruik te boeken (D1). Andere boekbare opties zijn met zwembadzicht (DZ), (ook voor alleengebruik).
Smart kamers: (ca. 26 m²) zijn voorzien van dezelfde voorzieningen als de standaardkamers, maar zijn technologisch ingericht met o.a. snel WiFi, USB-poorten, geïntegreerde speakers en kun je de kamer verlichten in alle kleuren. Vanaf het terras heb je zwembadzicht.
Romance kamers: (ca. 26 m²) gelijk aan de standaardkamers, maar dan met een open-plan slaap- en badkamer met een hydromassage bad en een romantische douche. Het terras biedt zwembadzicht.
Club tweepersoonskamer zwembadzicht: (DFP, ca. 26 m²) maximaal 2 volwassenen. Beschikken over een badkamer, badjassen, een flatscreen-tv, föhn, slippers, een smart TV, telefoon, balkon of terras, gratis WiFi, een kluisje, minibar (tegen betaling) en airco.
Deluxe tweepersoonskamer zwembadzicht: (DXP, ca. 26 m²) maximaal 2 volwassenen. De kamer is voorzien van een badkamer met regendouche, een flatscreen-tv, een waterkoker, WiFi, een telefoon en een balkon of terras, tegen betaling kun je gebruikmaken van een kluisje, de minibar en airco.
Superior tweepersoonskamers (DS, ca. 26 m²) Maximaal 2 volwassenen. Deze kamers hebben een badkamer, badjassen, een flatscreen-tv, föhn, koffiezetapparaat, slippers, telefoon, televisie, toegang tot de club-lounge, verzorgingsproducten, waterkoker, balkon of terras en verder de exclusive Service: diner in het à la carte restaurant, toegang tot de club-lounge, water bij aankomst, welkomstpakket, een kluisje (tegen betaling), minibar (tegen betaling) en airco. Ook te boeken met zwembadzicht (DS).
Driepersoonskamers (TZ, ca. 26 m²) Maximaal 3 volwassenen. Uitgerust met een badkamer, flatscreen-tv, föhn, telefoon, televisie, balkon of terras, kuisje (tegen betaling), minibar (tegen betaling) en airco.
|
Algemeen
|
|
Sport en entertainment
|
Wellness
Als je bij Prijsvrij Vakanties boekt, weet je één ding zeker: je koffers zijn sneller gepakt dan je salaris binnen is 😅✈️ Al jaren boek ik mijn vakanties hier en eerlijk? Zelfs mijn moeder vertrouw ik minder blind dan Prijsvrij. Van zonvakanties tot spontane “ik-moet-er-even-uit” tripjes: alles altijd top geregeld. Geen stress, geen kleine lettertjes waar je een vergrootglas voor nodig hebt, gewoon klikken, boeken en aftellen maar. De prijzen zijn zo scherp dat ik soms denk: “Hebben ze een typefout gemaakt?” Maar nee hoor; gewoon weer een topdeal. En de klantenservice? Alsof je een slimme vriend belt die alles al voor je heeft uitgezocht. Dankzij Prijsvrij heb ik inmiddels meer zwembadfoto’s dan familiefoto’s. Mijn paspoort voelt zich geliefd, mijn vitamine D op peil en mijn bankrekening huilt nét iets minder hard dan bij andere reisorganisaties 😄 Kortom: wil je vakantie zonder gedoe, mét goede deals en voorpret vanaf de eerste klik? Dan zit je bij Prijsvrij helemaal goed. Nu alleen nog een regeling waarbij ze ook mijn koffer inpakken 😉🌴🍹
Navigatie op prijsvrij.nl is snel. Ook goede en snelle zoek filters in te stellen. Wat erg fijn is is dat je vaak uit meerdere vluchten kunt kiezen. Hetzelfde geld voor type hotelkamers. Meestal is prijsvrij ook de goedkoopste.
Ik boek elke jaar me vakantie via prijsvrij heb altijd een goeie vakantie gehad
Prijsvrij is echt top ! Je hebt je vakantie zo geregeld, je kan zelf precies helemaal uitzoeken zoals jij je vakantie wilt. Alles is makkelijk in gebruik. Zit je ergens mee word je snel en vriendelijk geholpen , En het scheelt heel veel geld met andere aanbieders ! Zeker een aanrader voor iedereen !!
Alles is altijd top geregeld
Wat Prijsvrij aanbied zijn geen loze woorden. Echt geen holle frazen maar nakomen wat zij geboden hebben. Echt een fijne betrouwbare reisgenoot. Ga zo door.
Fijn hotel,mooie kamers behulpzaam personeel n top vakantie gehad
heel makkelijk om te boeken, goede service en niet duur. Ook staat alles duidelijk op de site vermeld. dus vaker een reis boeken hier
Ging gemakkelijk
Mijn 2e keer via Prijsvrij met het boeken van een vakantie. Ook nu weer een prima ervaring. Een echt leuke aanbieding, alles snel geregeld en ook heel duidelijk allemaal. Aanrader!
45.641 klantbeoordelingen