Genieten van alle vrijheid in een appartement tijdens een vakantie op Tenerife? Pak dan je koffers voor Parque Santiago III in Playa De Las Americas: een 3-sterrencomplex dicht bij het strand. Plons in de helderblauwe zwembaden en laat de kinderen urenlang speelplezier beleven in het eigen kinderbad met waterglijbanen: hoe leuk is dat! Of, speel een potje midgetgolf en proef in de avond van heerlijk eten in de eigen restaurants. Toe aan een super ontspannen vakantie in de zon? Vlieg mee naar de Canarische Eilanden!
Parque Santiago III ligt op een super centrale plek in Playa de las Américas. Wil je namelijk naar het centrum? Dan ben je hier al met enkele minuten lopen! Ook het prachtige zandstrand van Playa del Camisón bevindt zich op 5 minuten lopen. Door het rustige water is dit strand ook super geschikt voor kinderen. Een ander en bovenal super levendig strand is Playa de Las Vistas op ongeveer 10 minuten wandelen vanaf de accommodatie: naast winkels vind je hier ook vele bars en restaurants, wat dus perfect is voor een lunch tussendoor of lekker eten in de avond. Dicht bij vind je ook het waterpark van Siam Park, wat super leuk is voor een dagje uit. Handig om te weten: de luchthaven ligt op 20 minuten rijden of 30 minuten met het openbaar vervoer.
Lekker zonnen op Tenerife: dat beleef je met een verblijf in Parque Santiago III. Je vakantie begint hier met inchecken bij de receptie om vervolgens je intrek in je appartement te nemen. Start je dag met een uitgebreid ontbijt en trek daarna snel je favoriete zwemoutfit aan, want nu gaat het echte relaxen beginnen. Terwijl jij je favoriete spot op het zonneterras zoekt, roetsjen de kinderen al van de kleurrijke waterglijbanen af!
Ziet dat heldere zwembad er wel heel aantrekkelijk uit? Plons er snel in en ga voor aangename verkoeling! Een beetje sportiviteit mag natuurlijk ook niet ontbreken: ontdek daarom snel wie dé midgetgolfkoning of -koningin is! Wanneer de avond valt, ga je voor lekker eten in een van de 3 eigen restaurants: deze zijn op basis van à-la-carte. En, wil je graag de laatste updates van je zonvakantie op Tenerife delen? Maak dan handig gebruik van de WiFi.
In Parque Santiago III verblijf je op basis van logies of logies en ontbijt.
1-Kamerappartement/studio (standaard – 27m²): voorzien van een aparte woon- en slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonsslaapbank. Voor maximaal 1-3 personen. Ook te boeken met tuinzicht.
2-Kamerappartement (40m²): voorzien van een aparte woon- en slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsslaapbank. Voor maximaal 1-4 personen. Ook te boeken met tuinzicht. De superior-variant heeft 2 eenpersoonsbedden.
3-Kamerappartement (60m²): voorzien van 2 aparte slaapkamers met ieder 2 eenpersoonsbedden en een 1 tweepersoonsslaapbank in het woongedeelte. Voor maximaal 1-6 personen en met uitzicht op het zwembad.
Alle kamers beschikken over een eigen badkamer met een bad of douche en toilet. Ook vind je hier standaard faciliteiten als een telefoon, TV, huurkluis, kitchenette met koelkast, gratis WiFi en een gemeubileerd balkon of terras.
Let op: De appartementen van Parque Santiago III liggen verdeeld over het gehele complex. Het is vooraf niet mogelijk om een bepaald uitzicht te reserveren, zoals zwembad-, zee- of straatzicht. De ligging van de kamer is pas bekend bij het inchecken ter plaatse.
|
Algemeen
|
Tussen circa mei 2025 en september 2026 vinden er, in fases, verschillende renovaties plaats binnen het hotel. De werkzaamheden worden zo veel mogelijk tot een minimum beperkt en afgeschermd.
Prijs kwaliteit is heel goed. Is er iets staan ze je goed te woord. Alles goed geregeld.
Tot nu toe goed
Als je bij Prijsvrij Vakanties boekt, weet je één ding zeker: je koffers zijn sneller gepakt dan je salaris binnen is 😅✈️ Al jaren boek ik mijn vakanties hier en eerlijk? Zelfs mijn moeder vertrouw ik minder blind dan Prijsvrij. Van zonvakanties tot spontane “ik-moet-er-even-uit” tripjes: alles altijd top geregeld. Geen stress, geen kleine lettertjes waar je een vergrootglas voor nodig hebt, gewoon klikken, boeken en aftellen maar. De prijzen zijn zo scherp dat ik soms denk: “Hebben ze een typefout gemaakt?” Maar nee hoor; gewoon weer een topdeal. En de klantenservice? Alsof je een slimme vriend belt die alles al voor je heeft uitgezocht. Dankzij Prijsvrij heb ik inmiddels meer zwembadfoto’s dan familiefoto’s. Mijn paspoort voelt zich geliefd, mijn vitamine D op peil en mijn bankrekening huilt nét iets minder hard dan bij andere reisorganisaties 😄 Kortom: wil je vakantie zonder gedoe, mét goede deals en voorpret vanaf de eerste klik? Dan zit je bij Prijsvrij helemaal goed. Nu alleen nog een regeling waarbij ze ook mijn koffer inpakken 😉🌴🍹
Navigatie op prijsvrij.nl is snel. Ook goede en snelle zoek filters in te stellen. Wat erg fijn is is dat je vaak uit meerdere vluchten kunt kiezen. Hetzelfde geld voor type hotelkamers. Meestal is prijsvrij ook de goedkoopste.
Ik boek elke jaar me vakantie via prijsvrij heb altijd een goeie vakantie gehad
Prijsvrij is echt top ! Je hebt je vakantie zo geregeld, je kan zelf precies helemaal uitzoeken zoals jij je vakantie wilt. Alles is makkelijk in gebruik. Zit je ergens mee word je snel en vriendelijk geholpen , En het scheelt heel veel geld met andere aanbieders ! Zeker een aanrader voor iedereen !!
Alles is altijd top geregeld
Wat Prijsvrij aanbied zijn geen loze woorden. Echt geen holle frazen maar nakomen wat zij geboden hebben. Echt een fijne betrouwbare reisgenoot. Ga zo door.
Fijn hotel,mooie kamers behulpzaam personeel n top vakantie gehad
heel makkelijk om te boeken, goede service en niet duur. Ook staat alles duidelijk op de site vermeld. dus vaker een reis boeken hier
45.649 klantbeoordelingen