JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Parque Santiago III | Nergens goedkoper! | Prijsvrij
Foto Parque Santiago III *** Playa De Las Americas
8.5
Foto Parque Santiago III *** Playa De Las Americas
Foto Parque Santiago III *** Playa De Las Americas
Foto Parque Santiago III *** Playa De Las Americas
24
Parque Santiago III
  • Diner in het à-la-carterestaurant
  • Speeltuin & kinderbad met glijbaan
  • Wandel zo het heerlijke strand op
  • Prachtig zwembad met zonneterras

Genieten van alle vrijheid in een appartement tijdens een vakantie op Tenerife? Pak dan je koffers voor Parque Santiago III in Playa De Las Americas: een 3-sterrencomplex dicht bij het strand. Plons in de helderblauwe zwembaden en laat de kinderen urenlang speelplezier beleven in het eigen kinderbad met waterglijbanen: hoe leuk is dat! Of, speel een potje midgetgolf en proef in de avond van heerlijk eten in de eigen restaurants. Toe aan een super ontspannen vakantie in de zon? Vlieg mee naar de Canarische Eilanden!

Geniet van de vrijheid in een appartement dicht bij het strand!

Ligging in Playa de las Americas

Parque Santiago III ligt op een super centrale plek in Playa de las Américas. Wil je namelijk naar het centrum? Dan ben je hier al met enkele minuten lopen! Ook het prachtige zandstrand van Playa del Camisón bevindt zich op 5 minuten lopen. Door het rustige water is dit strand ook super geschikt voor kinderen. Een ander en bovenal super levendig strand is Playa de Las Vistas op ongeveer 10 minuten wandelen vanaf de accommodatie: naast winkels vind je hier ook vele bars en restaurants, wat dus perfect is voor een lunch tussendoor of lekker eten in de avond. Dicht bij vind je ook het waterpark van Siam Park, wat super leuk is voor een dagje uit. Handig om te weten: de luchthaven ligt op 20 minuten rijden of 30 minuten met het openbaar vervoer.

Faciliteiten Parque Santiago III

Lekker zonnen op Tenerife: dat beleef je met een verblijf in Parque Santiago III. Je vakantie begint hier met inchecken bij de receptie om vervolgens je intrek in je appartement te nemen. Start je dag met een uitgebreid ontbijt en trek daarna snel je favoriete zwemoutfit aan, want nu gaat het echte relaxen beginnen. Terwijl jij je favoriete spot op het zonneterras zoekt, roetsjen de kinderen al van de kleurrijke waterglijbanen af!

Ziet dat heldere zwembad er wel heel aantrekkelijk uit? Plons er snel in en ga voor aangename verkoeling! Een beetje sportiviteit mag natuurlijk ook niet ontbreken: ontdek daarom snel wie dé midgetgolfkoning of -koningin is! Wanneer de avond valt, ga je voor lekker eten in een van de 3 eigen restaurants: deze zijn op basis van à-la-carte. En, wil je graag de laatste updates van je zonvakantie op Tenerife delen? Maak dan handig gebruik van de WiFi.

Verzorging Parque Santiago III

In Parque Santiago III verblijf je op basis van logies of logies en ontbijt.

Kamers Parque Santiago III

1-Kamerappartement/studio (standaard – 27m²): voorzien van een aparte woon- en slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonsslaapbank. Voor maximaal 1-3 personen. Ook te boeken met tuinzicht.
2-Kamerappartement (40m²): voorzien van een aparte woon- en slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsslaapbank. Voor maximaal 1-4 personen. Ook te boeken met tuinzicht. De superior-variant heeft 2 eenpersoonsbedden.
3-Kamerappartement (60m²): voorzien van 2 aparte slaapkamers met ieder 2 eenpersoonsbedden en een 1 tweepersoonsslaapbank in het woongedeelte. Voor maximaal 1-6 personen en met uitzicht op het zwembad.

Alle kamers beschikken over een eigen badkamer met een bad of douche en toilet. Ook vind je hier standaard faciliteiten als een telefoon, TV, huurkluis, kitchenette met koelkast, gratis WiFi en een gemeubileerd balkon of terras.

Let op: De appartementen van Parque Santiago III liggen verdeeld over het gehele complex. Het is vooraf niet mogelijk om een bepaald uitzicht te reserveren, zoals zwembad-, zee- of straatzicht. De ligging van de kamer is pas bekend bij het inchecken ter plaatse.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • Receptie
  • WiFi
  • 3 restaurants (à-la-carte)
  • Poolbar
  • 2 zwembaden
  • Zonneterras met ligbedden/parasols
  • Kinderbad met glijbanen
  • Speeltuin
  • Minigolf
  • Fitnessruimte

Tussen circa mei 2025 en september 2026 vinden er, in fases, verschillende renovaties plaats binnen het hotel. De werkzaamheden worden zo veel mogelijk tot een minimum beperkt en afgeschermd. 

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.1
  • Hygiëne 8.5
  • Kindvriendelijkheid 8.5
  • Faciliteiten 8.3
  • Kamer 7.4
  • Animatie 6
  • Personeel 8.6
  • Eten & Drinken 8.1
  • Kwaliteit Bedden 7.1
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Heerlijke vakantie! 22 juli 2025
    10

    Santiago 3 is een heerlijk appartementencomplex. Grote zwembaden, leuke glijbanen, lekker ruim opgezet. Kamers worden elke dag netjes schoon gemaakt en alles daar omheen ook. Nette wc’s bij het zwembad, alles is keurig. Enige nadeel in de ochtend is de handdoek leggen om 9:00 in de zomervakantie. Als gezin met jonge kids wil je graag vooraan de zwembadrand liggen om dichtbij de kinderen te zijn. Het is rennen om 9:00 uur voor je handdoekje. Als je er niet om 9:00 uur bent heb je geen plek die dag helaas. De eerste vakantieweek was dit nog niet het geval, de tweede week werd drukker. Santiago 3 ligt ook super centraal en direct aan een fijn zandstrand. Ook zijn er genoeg winkels en restaurants direct in de omgeving. Heerlijke vakantie gehad, volgend jaar weer!

    Lees meer
  • Luxe verblijf aan zee 27 mei 2025
    10

    Het is een prachtig resort, mooi aangelegd met palmbomen en bloemen. Aardig personeel. Goed en uitgebreid ontbijt. Ik zat in een gebouw in het midden en daar was het rustig toeven. Grote kamers en al is het ietwat gedateerd qua looks, het was typisch spaans en ruim opgezet met alle keukenvoorzieningen voorzien (geen vaatwasser). Er is geen airco maar tijdens mijn verblijf in mei was de ventilator boven bed voldoende verkoelend. Er zijn geen muggen door de wind van de Atlantische Oceaan wat prettig was. Tip, huur een auto want er is zoveel moois te ontdekken op het eiland. De zwembaden waren gevuld met zout water op een adults only groot bubbelbad na. Je waant je in het paradijs, bubbelend onder de palmbomen. Ik zou zo weer terug willen al vond ik sommige berg routes pittig qua steile haarspeldbochten. Bij de vulkaan el Teide kan je zo ineens in de wolken komen en kan het 10 graden koeler ineens zijn. Ik vond Tenerife niet duur, behalve in de toeristische plekken uiteraard. Tip: houd wat gewicht en ruimte over voor leuke souveniers zoals bananenlikeur, honing en/of leuke kleding.

    Lees meer
  • Mooi complex op een fantastische locatie 12 mei 2025
    10

    Mooie appartementen rondom meerdere zwembaden (ook verwarmde zwembaden) op een zeer goede locatie. Aan een mooi strand en in het centrum. Mooie begroeing op het complex met veel palmbomen. Zwembad met glijbanen is fijn voor kinderen.

    Lees meer
  • Top 27 maart 2025
    8.0

    Tja, nu is het weer onder de aandacht🤔🥰

  • Voor de 24e keer en nog steeds goed 22 februari 2025
    10

    De appartenmenten van parque santiago worden goed schoongehouden , er worden er steeds meer gerenoveerd . De service is prima , elke dag schone handdoeken , schoonmaken en bedden worden opgemaakt .

    Lees meer
  • ons verblijf in parque santiago 3 24 januari 2025
    8.0

    prima accomodatie, vriendelijk personeel, goede schoonmaak en aanvulling bad- en beddengoed. wat kleine mankementjes zoals: geen stop in wasbak keukentje, wat afwassen niet makkelijk maakt, schuifpui kon niet afgesloten worden maar we voelde ons niet echt onveilig vanwege het grote, moeilijk van buitenaf te bereiken, terras!

    Lees meer
  • Zeer goede gerenoveerde studio 30 december 2024
    10

    Zeer centraal gelegen, dichtbij de mooie stranden en de winkels en restaurantjes

    Lees meer
  • niet helemaal volgens verwachtng 23 december 2024
    4.0

    Het was zeer vervelend om met twee verschillende vliegtuigmaatschappijen te vliegen waardoor sprake was van verschillende soorten inlogprocedures, en problemen vandien. Verder was de transfer van vliegveld naar hotel niet goed geregeld. we hadden geen informatie over het ophalen, daarnaast waren ze veel later dan aangegeven

    Lees meer
  • Top locatie 23 december 2024
    10

    Tja, nu weet iedereen het 🤔😃😉

  • Heerlijk vertoeven op de leukste plek van Tenerife 23 december 2024
    10

    Super mooie gerenoveerd appartement met alle gemakken voorzien. Iedere dag werd er goed schoongemaakt en schone handdoeken indien gewenst. Mooi zwembad met enorm veel bedden. We zijn hier nu voor de 4e keer geweest en komen zeker terug.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 13 August 2025
    Fijne overzichtelijke website en goede…

    Fijne overzichtelijke website en goede klantenservice! Niets op aan te merken

  • 13 August 2025
    Duidelijk, gebruikersvriendelijke site

    Duidelijke, gebruikersvriendelijke manier van boeken, ook voor digitaal niet zo heel goed onderlegde goed te doen.

  • 13 August 2025
    Makkelijk te boeken

    Makkelijk te boeken

  • 13 August 2025
    Top website

    Top website. Zo overzichtelijk. Je kan makkelijk zelf vluchten selecteren en tijden. Ik heb vele vakanties vergeleken en verschillende websites. Prijsvrij is echt de goedkoopste.

  • 13 August 2025
    Heel gemakkelijke boeking en correct…

    Heel gemakkelijke boeking en correct telefonisch contact.

  • 13 August 2025
    goede service

    duidelijke communicatie en snel een reactie op vragen en goede prijs verhouding

  • 13 August 2025
    Prima

    Prima, overzichtelijk en duidelijk boekingsproces

  • 12 August 2025
    Alles goed gefikst en voor een prima…

    Alles goed gefikst en voor een prima prijs!

  • 12 August 2025
    Boeken ging heel makkelijk en prijsvrij…

    Boeken ging heel makkelijk en prijsvrij was echt de goedkoopste voor ons dit keer.

  • 12 August 2025
    Mooi reizen voor mooie prijzen

    Mooi reizen voor mooie prijzen. We boeken al jaren bij Prijsvrij

TrustPilot

42.734 klantbeoordelingen

Parque Santiago III
8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 512, -
Checken