JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Sun Club Playa del Ingles | Prijsvrij

Sun Club Playa del Ingles

Canarische Eilanden - Gran Canaria - Playa Del Ingles

Foto Sun Club Playa del Ingles *** Playa Del Ingles
7.8
Foto Sun Club Playa del Ingles *** Playa Del Ingles
Foto Sun Club Playa del Ingles *** Playa Del Ingles
Foto Sun Club Playa del Ingles *** Playa Del Ingles
7
Sun Club Playa del Ingles
  • Verblijf in een fijne bungalow
  • In een bruisende omgeving
  • Relaxen tussen de palmbomen
  • Plons in het zwembad

Algemeen

Sun Club is een in Canarische stijl gebouwd bungalowcomplex in Playa Del Ingles. Het park ligt boven het fantastische duinengebied en op loopafstand van de gezellige boulevard en het strand. Verder beschikt het complex over een heerlijk groot zwembad dat gelegen is in de ruim opgezette tuin. De ligbedjes staan al voor je klaar, zodat je hier optimaal kunt ontspannen!

Een aanrader voor zowel stellen als gezinnen!

Ligging in Playa Del Ingles

  • Zandstrand op ca. 600 meter afstand
  • Boulevard en Cita liggen op 300 meter afstand gelegen
  • Gelegen boven het duinlandschap van Maspalomas

Faciliteiten Sun Club

  • Bungalows: 318
  • Uitgestrekte tuin met palmen
  • Ligbedden
  • Groot zwembad
  • Parasols
  • Zonneterrassen

Verzorging

Verblijf is mogelijk op logies en Halfpension. De maaltijden worden in een buffetvorm geserveerd in het hotel Rey Carlos. (500 meter afstand)

Kamers

Superior 2-kamerbungalow: (ca. 55 m²) Gerenoveerd, woonkamer, slaapkamer, keuken, kluisje, tv, bad of douche, wc, terras. Max. 3 volw./2 volw. + 2 kind, ook voor alleengebruik.

 

Superior 3-kamerbungalow type C: (ca. 65 m²) woonkamer, slaapgelegenheid, twee slaapkamers, keuken, eethoek, huurkluisje, tv (meerdere Duitse programma’s), bad of douche, wc, terras. Max. 4 volw. + 1 kind.

Opmerkingen

  • De sleutel wordt je op de luchthaven door de Alltours reisleiding overhandigd (mits je op reis gaat met Alltours of Alltours-X)

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.8
Goed 50+ beoordelingen
  • Ligging 6.7
  • Hygiëne 6
  • Kindvriendelijkheid 2.6
  • Faciliteiten 5.2
  • Kamer 6.5
  • Animatie 1
  • Eten & Drinken 1
  • Personeel 5.5
  • Kwaliteit Bedden 6.1
  • Prijs/Kwaliteit 7
  • Sunclub Playa del ingles 15 september 2024
    4.0

    Alltours heeft geen enkele service geboden, nooit iemand gezien Eerste dag hebben wij wel acht uur achter onze sleutel aan moeten zitten, erg slecht. Wij hebben sws zelf onze vakantie gemaakt. Advies ga niet meer met Alltours in zee.

    Lees meer
  • Sun Club 27 april 2024
    4.0

    Voor de 5x in 2 jaar Sun Club bezocht. Dit was bij verre de slechtste bungalow. Verouderde inrichting met name de keuken ( door ons niet gebruikt om te koken, maar b.v geen stopcontact in het keukenblok voor het koffieapparaat); wij gebruiken de koelkast maar deze sloot niet goed. Superior bungalow geboekt maar niet gekregen. Airco’s moesten we nu voor betalen😱maar functioneerde niet, en kon ook niet opgelost worden door de technische dienst. Je geld terug maar GEEN airco. Uit veiligheidsoverwegingen kun je ‘s nachts de schuifpuien niet open zetten.De receptie is 25 min. lopen in een heel ander complex. Een bungalow het verst gelegen naar de uitgang (terwijl we bij het boeken hadden aangegeven zo dicht mogelijk bij de uitgang te willen zitten), met kleine tuin en veel verkeersgeluid van de rotonde en tegenovergelegen vuilophaalplaats. ( glas ophalen 04.00 in de nacht), geen dekjes voor de ligbedden. En niet zoals vorige keren badjassen en strandlakens.TV éénmalig geprobeerd maar deze gaf geen geluid ( wij gebruiken deze ook zeldzaam), wel doorgegeven. Het verschil kan zijn als je via prijsvrij boekt je een bungalow via het Duitse Sunmix en dan weer FTI of Alltours krijgt. Je hebt wel het bericht dat het via Sunmix loopt. Sunmix zou na de eerste strubbelingen en contact met Prijsvrij contact met ons opnemen maar nooit meer iets van gehoord!!!

    Lees meer
  • Mooi park 10 februari 2023
    8.0

    Als je pech hebt zit je aan de overkant van een drukke weg zonder zwembad

  • Prachtig park met supermooie bungalows 22 mei 2022
    9.0

    Mooi park met palmbomen, cactussen en prachtige bloemen Bungalows zijn per 2 geschakeld. Hebben ruime living, grote slaapkamer met grote kast Keuken met oven en magnetron en badkamer met bad, bidet, toilet en wastafel. TV met bijna alleen duitse zenders Groot zwembad 50 meter en 5 tennisbanen

    Lees meer
  • Prachtig park met supermooie bungalows 22 mei 2022
    1.0

    Mooi park met palmbomen cactussen en veel bloemen.
    Bungalows 2 aan 2 geschakeld. Erg ruim. Grote slaapjamer, prima bedden, badkamer met bad, bidet, wc en wastafel. Keuken met magnetron en oven. Grote living met tv met vooral duitse zenders
    Enige minpunt voor ons geen wifi in bungalow alleen bij zwembad
    Park geeft 5 tennisbanen en groot zwembad 50 meter

    Lees meer
  • Fantastische omgeving. 26 februari 2020
    8.0

    Dicht bij boulevard en winkelcentrum. Liever allemaal eenpersoonsbedden. Kast ruimte anders ingedeeld.

  • Mooi park ,en te veel op Duitsers gebaseerd. En meer voor ouderen 13 september 2019
    4.0

    Een nadeel de receptie spreekt alleen Spaans en Duits.
    De bedden zijn zeer slecht zelfs de bank waar je ook op zou kunnen slapen zijn slecht.
    Het park is echt meer voor ouderen en, te veel duitsers.

    Lees meer
  • Rustig, mooie complete bungalow, veel privacy, vlakbij de duinen 30 april 2019
    8.0

    Slechts 10 minuten lopen naar de Duinen en 5 minuten naar een winkelcentrum met supermarkt. Rustige buurt.

    Lees meer
  • zeer goed. 10 april 2019
    9.0

    rustig park veel zon zeer goed.goede ligging bungalow is zeer compleet ingericht.goede ligstoelen park is aan te bevelen

  • Keurige villa met veel privacy 25 februari 2019
    8.0

    Vlak bij winkelcentrum Cita, waardoor je niet ver hoeft te lopen.

    Lees meer
  • Geweldig 27 september 2018
    9.0

    Prachtig park geweldig aangelegde tuinen net een paradijs.Het is alleen jammer dat er helemaal niets is b.v. een terras waar je leuk kunt zitten .Het zwembad is ook geweldig mooi en groot.Dit park is echt een aanbeveler.

    Lees meer
  • Prachtige huisjes in fraai aangelegde tuinen 03 september 2018
    7.0

    Veel privacy in de tuin en bungalow. Nette en ruime kamers, schone douche en keuken.

    Lees meer
  • Dramatisch 13 juli 2018
    4.0

    Geen schoonmaak van de bungalow, 2 weken geen nieuwe lakens of handdoeken gehad.
    Geen receotie, sleutel ophalen bij een ander park 2 km verder.
    Vies zwembad, nb park bestaat uit 4 parken, dus meestal geen zwembad.
    Boek deze Sun Club niet!!!!!

    Lees meer
  • prachtig gelegen 17 mei 2018
    7.0

    zeer centraal gelegen en prachtige tuinen. De bungalow zelf is zeer eenvoudig. Bed te klein.

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.4
  • 20 May 2025
    Het boeken gaat heel makkelijk echter…

    Het boeken gaat heel makkelijk echter het zou makkelijk zijn als je de preferenties gelijk bij het boeken zou kunnen opgeven. Nu moet je bellen of via een internet site iets invullen en hopen dat je antwoord krijgt.

  • 19 May 2025
    Uitstekend je vakantie plannen

    Hoewel we onze vakantie nog tegoed hebben, willen we nu alvast onze waardering uitspreken voor hoe alles tot nu toe is verlopen met Prijsvrij. Vanaf het eerste moment dat we op de website kwamen, voelden we ons enthousiast en goed geïnformeerd. De website is overzichtelijk, gebruiksvriendelijk en het aanbod is indrukwekkend – werkelijk voor ieder wat wils! Het boeken ging verrassend vlot. Binnen enkele minuten hadden we alle informatie die we nodig hadden en was alles geregeld. Ook kregen we direct een duidelijke en overzichtelijke bevestiging per mail, wat ons veel vertrouwen gaf. De communicatie is fantastisch. We kregen snel antwoord op onze vragen, en de klantenservice is vriendelijk, geduldig en deskundig. Je merkt dat ze echt met je meedenken en dat persoonlijke service hier hoog in het vaandel staat. Ook via de mail en in de klantenportaalomgeving is alles helder en transparant.

  • 19 May 2025
    Geslaagde vakantie

    Alles was goed geregeld en kwam overeen met wat op de website stond vermeld.

  • 19 May 2025
    3 jaar geleden via prijsvrij ook…

    3 jaar geleden via prijsvrij ook geboekt, alles super goed geregeld en een heerlijke vakantie gehad. Nu op voor een nieuwe ronde!

  • 19 May 2025
    What you see is what you get

    What you see is what you get! Super experience

  • 19 May 2025
    De boeking verliep heel soepel

    De boeking verliep heel soepel. Omdat ik in het verleden eerder bij prijsvrij had geboekt waren een hoop velden al ingevuld. Uiteraard wel gecontroleerd

  • 19 May 2025
    Prijsvrij maakt mij blij

    De vakantie was makkelijk te boeken. Goed overzicht van alle mogelijke opties. Kan makkelijk gefilterd zoeken naar vakanties

  • 19 May 2025
    Goed geregeld goeie prijs!

    Goed geregeld goeie prijs!

  • 19 May 2025
    Klantvriendelijk…

    We zijn keurig geholpen via de telefoon over onze reis

  • 19 May 2025
    Beste prijs voor complete reis

    Makkelijk te filteren naar mijn reisvoorkeuren en belangrijkste is zeker de beste prijs voor mijn reis. Los boeken van vlucht en accomodatie was veel duurder.

TrustPilot

41.754 klantbeoordelingen

Sun Club Playa del Ingles
7.8
Goed 50+ beoordelingen
p.p. vanaf 444, -
Checken