Fijn voor families
Comfortabel interieur
Goede faciliteiten
Bezoek Dinant of Namen
Sportief in de Belgische Ardennen
Lekker genieten van het uitzicht
Vakantiepark Vallée les Etoiles is een echt familiepark. Door de ligging in de Belgische Ardennen is hier altijd wat te beleven. Het park is heuvelachtig waardoor je vanaf je veranda altijd een prachtig uitzicht hebt. Met diverse speeltuinen, zwembaden en een animatieteam is hier ook aan de kinderen gedacht. Ook in de omgeving is genoeg te zien, bezoek bijvoorbeeld Dinant of Hastiere.
aan een hellende weg, in een groene omgeving, met panorama uitzicht en rustig gelegen
afstand vanaf Utrecht: ca. 275 km
centrum Dinant op ca. 15 km
centrum Hastiere op ca. 4 km
centrum Namen op ca. 45 km
rivier Meuse op ca. 300 m
supermarkt op ca. 12 km
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: 15:00 tot 17:00, uitchecken: voor 10:00
privé parkeerplaats buiten
Tegen betaling
(mini)supermarkt
wasserette
oplaadpunt elektrische auto's
bar
snackbar
afhaalmaaltijden mogelijk
binnenbad
kinderbad binnen
ligbedden en parasols
zonneterras
Tegen betaling
sauna
solarium
jeu de boules
multisportterrein
tafeltennis
tennisbaan (buiten)
voetbal
Tegen betaling
fietsverhuur
kanoën
motorboot
paardrijden
vissen
het animatieteam spreekt Nederlands
speeltuin
indoorspeeltuin
kinderclub (in de zomervakantie)
golfbaan
4-kamer bungalow, La Lune Comfort, 1-6 pers
Algemeen
ca. 54 m², gratis wifi en tv
Keuken
kitchenette met magnetron, elektrische kookplaat (4 platen), vaatwasser, koelkast, diepvries en koffiefaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 2 tweepersoonsbedden
slaapkamer met 2 tweepersoonsbedden
slaapkamer met 1 stapelbed
Buiten
veranda
Overig
eindschoonmaak 45,00 (bij boeking te betalen)
openhaard aanwezig
3-Kamer bungalow, Le Soleil Comfort, 1-4 pers
Algemeen
ca. 40 m², gratis wifi en tv
Keuken
kitchenette met magnetron, elektrische kookplaat (4 platen), vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche en toilet
Slaapkamer
kamer met 2 eenpersoonsbedden
kamer met 2 eenpersoonsbedden
Buiten
veranda
Overig
eindschoonmaak € 40,00 (bij boeking te betalen)
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen