Victoria en Alfred Hotel by Newmark is een luxe 4-sterren hotel in Kaapstad. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.9 door meer dan 609 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Victoria en Alfred Hotel by Newmark voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Victoria en Alfred Hotel by Newmark en geniet van een heerlijke vakantie in Zuid-Afrika!
Historisch pakhuis vol charme
Toplocatie aan V&A Waterfront
Uitzicht op Tafelberg & haven
Zwembad en spa bij The Dock House
Dineren bij Ginja, vlak bij water
Lokale koffie bij Native Roasters
Dit hotel combineert historie en luxe in het bruisende hart van Kaapstad. Dit voormalige pakhuis uit 1904 ligt perfect aan het V&A Waterfront, met uitzicht op de haven en de Tafelberg. Binnen geniet je van stijl en comfort, buiten ligt de stad aan je voeten. Neem een duik of ontspan bij The Dock House met zwembad, spa en gym. Zin in lekker eten? Bij restaurant Ginja geniet je van creatieve gerechten met prachtig uitzicht. Voor de koffie ga je naar Native Coffee Roasters, waar lokale Afrikaanse bonen worden gebrand. Verken ook het V&A Waterfront: shoppen, het aquarium bezoeken en livemuziek beleven, allemaal op loopafstand van het hotel.
bushalte op ca. 550 m
Greenmarket Square op ca. 2300 meter
luchthaven op ca. 22 km
South African Maritime Museum op ca. 200 meter
treinstation Cape Town Train Station op ca. 2200 m
airco
gratis wifi in openbare ruimte
receptie (24 uur)
inchecken: Van 14:00 uur, uitchecken: Voor 11:00 uur
terras
tuin
bagageruimte
centrale parkeerplaats
restaurant
bar
buitenbad
Tegen betaling
massage
fitnessruimte
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 94
het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
Zomer
Verzorging
logies
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
toeristenbelasting ca. € 10,00 per verblijf per persoon
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Je wordt goed geholpen als er wat mis is. Gelijk reactie. Top hulp gekregen
wat ik prettig vind aan boeken via prijsvrij, is dat ik alles op 1 site kan regelen. ik krijg wat ik boek en verder geen verassingen. en toen er eens wat aan de hand was, had ik een 24 uurs telefoonnummer waar ze me konden vertellen dat wat ik dacht dat niet geregeld was, wel geregeld was en simpelweg een foutje in de tekst was. erg prettig !
Top !!! 2e keer via prijsvrij.
Ik ben blij met de vakantie van prijsvrij. Een goede prijs kwaliteit aanbod. We hopen een goede vakantie te krijgen wanneer we in jullie naar het mooie mexico vertrekken
Snel en goed geregeld top
Onze ervaring met Prijsvrij voor onze reis naar Mallorca was top. Vanaf het moment van boeken tot aan de vlucht zelf was alles duidelijk gecommuniceerd. Een groot pluspunt is de app die je krijgt na het boeken. Hierin staat werkelijk alles bij elkaar: de vluchttijden, de stoelplaatsen en alle benodigde papieren. Het gaf ons een heel rustig gevoel dat we alle informatie van de passagiers en de reis direct bij de hand hadden op onze telefoon. Een aanrader voor iedereen die van een georganiseerde en zorgeloze vakantie houdt!
Duidelijke website, goede prijs, Geen onverwachte kosten
Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn altijd tevreden!
Makkelijk en snel kunnen boeken en ook nog gunstig qua prijs
Het zoeken en boeken van de vakantie ging supermakkelijk. We kijken erg uit naar Madeira. Zodra we er geweest zijn laat ik weten hoe het was.
45.105 klantbeoordelingen