Heb je altijd op stedentrip naar New York willen gaan? Laat een vakantie in Jersey City niet langer op je wachten! En, verblijf in Sheraton Lincoln Harbor Jersey City: een 3-sterren stadshotel waar vooral de comfortabele bedden hoog geprezen worden! En, stellen vanuit hier de mooiste bezienswaardigheden van New York bezoeken. Proef in dit hotel de lekkerste, Italiaanse gerechten in het eigen restaurant of trek een baantje in het binnenzwembad. Op stedentrip in New York? Verblijf in het nabijgelegen Jersey City! Is jouw ticket al geboekt?
Veel reizigers beschouwen de plek van Sheraton Lincoln Harbor als een toplocatie! Deze accommodatie bevindt zich namelijk in New Jersey en biedt uitzicht op de skyline van Manhattan. Wil je New York City bezoeken met hotspots als het Empire State Building, de Brooklyn Bridge en het Vrijheidsbeeld? Neem dan de veerboot van New York Waterway: deze vaart in 6 minuten naar New York City. En, vormt dus ideaal vervoer! Aangekomen in de stad kun je hier kun je de metro nemen om jezelf sneller van A naar B te verplaatsen. Kijk je naar Sheraton Lincoln Harbor zelf? Dan ligt het dichtstbijzijnde treinstation op enkele minuten loopafstand van de accommodatie. De internationale luchthaven John F. Kennedy ligt op circa 1 uur rijafstand.
Dit comfortabele stadshotel bied je een heerlijk verblijf tijdens je stedentrip in New York. De fijne en verzorgde kamers zijn van allerlei gemakken voorzien, zoals fijne bedden, TV en eigen badkamers. Wil je de ochtend goed beginnen? Dit hotel bied je een internationaal ontbijt op basis van buffet (€). Daarnaast beschikt dit hotel over een fijn binnenzwembad: ideaal om je ochtend sportief mee te beginnen! Of, voor een aangename verfrissing na een lange dag sightseeing. En, wil je in de avond heerlijk dineren? Sheraton Lincoln Harbor beschikt -naast een bar- over een eigen restaurant: hier proef je de lekkerste, Italiaanse gerechten, geserveerd op à-la-cartebasis. Je vindt hier eveneens faciliteiten als een 24-uursreceptie, lift, shuttleservice, fitness en WiFi (€). Wil je je huisdier meenemen? Ook je viervoeter is hier welkom. Wel zijn daar mogelijk kosten aan verbonden.
In Sheraton Lincoln Harbor verblijf je op basis van logies.
2-Persoonskamer: Deze kamer beschikt over 1 tweepersoonsbed, evenals een eigen badkamer met toilet, bad of douche en gratis toiletartikelen. Daarbij vind je hier faciliteiten als een kluisje, bank, bureau, zithoek, TV, telefoon en kun je gebruikmaken van WiFi (€).
|
Algemeen
|
Vakantie was uitstekend. Heel tevreden. Alles kwam overheen met de website. Dit was mijn beste vakantie.
Super, hele fijne en snelle hulp als je ze nodig hebt. Ontvangt snel alle documenten en alles is heel duidelijk.
Je wordt goed geholpen als er wat mis is. Gelijk reactie. Top hulp gekregen
wat ik prettig vind aan boeken via prijsvrij, is dat ik alles op 1 site kan regelen. ik krijg wat ik boek en verder geen verassingen. en toen er eens wat aan de hand was, had ik een 24 uurs telefoonnummer waar ze me konden vertellen dat wat ik dacht dat niet geregeld was, wel geregeld was en simpelweg een foutje in de tekst was. erg prettig !
Top !!! 2e keer via prijsvrij.
Ik ben blij met de vakantie van prijsvrij. Een goede prijs kwaliteit aanbod. We hopen een goede vakantie te krijgen wanneer we in jullie naar het mooie mexico vertrekken
Snel en goed geregeld top
Onze ervaring met Prijsvrij voor onze reis naar Mallorca was top. Vanaf het moment van boeken tot aan de vlucht zelf was alles duidelijk gecommuniceerd. Een groot pluspunt is de app die je krijgt na het boeken. Hierin staat werkelijk alles bij elkaar: de vluchttijden, de stoelplaatsen en alle benodigde papieren. Het gaf ons een heel rustig gevoel dat we alle informatie van de passagiers en de reis direct bij de hand hadden op onze telefoon. Een aanrader voor iedereen die van een georganiseerde en zorgeloze vakantie houdt!
Duidelijke website, goede prijs, Geen onverwachte kosten
Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn altijd tevreden!
45.111 klantbeoordelingen