’Wij zijn even uit de lucht! Vanaf 23:00 tot morgenochtend 7:00 uur werken wij aan onze website en is het niet mogelijk een reis te boeken. We zien je graag op een later moment terug.

Delphin Botanik en Resort

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Alanya, Turkse Riviera, Turkije

  • Direct aan het lange strand gelegen
  • Heerlijk Wellness center aanwezig
  • Groot aquapark met waterglijbanen
  • Fijn hotel met 3 zwembaden

Informatie over Delphin Botanik en Resort

Gelegen aan het lange strand is het hotel Delphin Botanik. Dit 5 sterren hotel ligt in de buurt van Alanya en beschikt over diverse faciliteiten. Zo zijn er maar liefst 3 zwembaden en kunnen gasten van glijbanen glijden in het aquapark! Ook zijn er sportieve faciliteiten zoals een fitnesscentrum en een tennisbaan. s Avonds kun je genieten van shows die gegeven worden door het animatieteam. Kortom, een zeer ontspannen All Inclusive vakantie!

De uitgebreide All inclusive formule zorgt ervoor dat het je aan niets ontbreekt

Ligging in Alanya

  • Direct aan het lange zand-/kiezelstrand gelegen
  • Met een privé zwemsteiger
  • Naar Side en Alanya is het ongeveer 35 km 

Faciliteiten Delphin Botanik

  • Diverse gebouwen, 617 kamers
  • 3 zwembaden
  • Liften
  • Ligbedden en parasols
  • Lobby met receptie
  • Badhanddoeken
  • WiFi
  • Groot aquapark met glijbanen
  • Restaurant met terras
  • Pool-/snackbar en strandbar
  • 6 à la carte restaurants
  • Discotheek
  • Winkels
  • Kapsalon

Verzorging

Je verblijft op basis van All Inclusive:

  • Alle maaltijden in buffetvorm
  • Uitslapersontbijt tot 11:00
  • Snacks op bepaalde tijden
  • Koffie en thee met koekjes of cake op bepaalde tijden
  • Middernachtsnack
  • Lokale (alcoholische) drnakjes (10:00-24:00)
  • Overdag vers geperste sappen aan de vitaminebar

Wellness

Er is een wellnesscenter (ca. 550m²) groot aanwezig met een Turks bad en sauna. Tegen betaling kunnen gasten gebruik maken van wellnessmassages, peelings en een beautysalon. 

Sport en entertainment

Inclusief:
  • Fitnesscenter (150m²)
  • Tennisbaan (materialen tegen borg)
  • Tafeltennis
  • Animatieprogramma met shows
Tegen betaling:
  • Watersporten aan het strand
  • Tennislessen

Kamers

Tweepersoonskamers:
(ca. 27 m²), airconditioning (centraal, bepaalde tijden), minibar, telefoon, tv, kluisje. De badkamer bestaat uit een douche of bad, een toilet en föhn. Ook hebben de kamers een balkon. Max. 3 volwassenen/2 volwassenen en 2 kinderen.


Familiekamers:
(ca. 54 m²), extra aparte slaapkamer, airconditioning (centraal, bepaalde tijden), minibar, telefoon, tv, kluisje. De badkamer bestaat uit een douche of bad, een toilet en föhn. Ook hebben de kamers een balkon. Max. 4 volwassenen en 1 kind.

Goed om te weten

Gemeenschappelijk gebruik van enkele faciliteiten in de tuin, zoals zwembaden en lunapark, met de gasten van Botanik Platinum.

De specifieke informatie van de door jou gekozen reis en aanbieder vind je terug onder de ‘i’ in de kassabon aan de rechterzijde, zodra je een reis hebt geselecteerd.
Alle prijzen & boeken