Het 4-sterren Amrath Grand Hotel de l’Empereur ligt aan de rand van het centrum én tegenover het centraal station van Maastricht. Het is ontspannen wakker worden in je klassieke en netjes ingerichte kamer. Het is gevestigd in een Rijksmonument en je vind door het hele hotel Jugendstil elementen. ’s Ochtends geniet je van een uitgebreid ontbijt. De perfecte start om de stad te ontdekken. Voor het diner kun je naar één van de gezellige restaurantjes rondom het hotel. Of wandel in 15 minuten naar het Vrijthof voor Maastrichtse gezelligheid. In de zomer vind je hier vele activiteiten, zoals de concerten van André Rieu. Maar je kunt er ook gewoon een lekker drankje drinken op het terras. Liever winkelen? Rond het Vrijthof zijn diverse winkelstraten waar je je uit kunt leven.
afstand vanaf Utrecht: ca. 180 km
Sint Servaasbrug op ca. 600 m
tegenover het station
Vrijthof op ca. 900 m
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: Vanaf 15:00 uur, uitchecken: Tot 12:00 uur
terras
tuin
lounge
bagageruimte
Tegen betaling
roomservice
privé parkeerplaats buiten, ca. € 19,50 per 24 uur
oplaadpunt elektrische auto's
restaurant
bar
binnenbad
babybedje
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 149
het hoofdgebouw heeft een lift
voltage: 220 volt
2-persoonskamer, Standaard, 2-2 pers
Algemeen
ca. 22 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en dubbele beglazing
Keuken
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
1-persoonskamer, Standaard, 1-1 pers
Algemeen
airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar (tegen betaling) en dubbele beglazing
Keuken
waterkoker en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 eenpersoonsbed
Goed hotel tegenover het station Maastricht
Fijne site , makkelijk informatie opzoeken , prijsvergelijk werkt erg prettig zeer duidelijk overzicht wij boeken altijd via prijsvrij , een echte aanrader !!
Wij hebben meerde keren geboekt bij prijsvrij en vergeleken met meerdere Reis aanbieders, en weer de goedkoopste met een snelle en complete boeking.Goede snelle service met gunstige vliegtijden met verschillende vliegmaatschappijen en luchthavens .👍🏻 Ga zo door !!
Sluit goed aan bij de vraag die ik stelde over mijn vakantiewensen en bestemming.
Via de site is het bijzonder gemakkelijk een leuke vakantie te vinden en te boeken.
Wij kijken eigenlijk niet meer op een andere website, en gaan gelijk naar Prijsvrij. Ik ga er van uit dat de prijs goed is, maar de belangrijkste reden is eigenlijk, dat wanneer ik bel, ik snel een medewerker aan de telefoon kan krijgen die verstand van zaken heeft. Ik denk dat we nu meer dan 10 keer via Prijsvrij geboekt hebben en kijk uit naar alle komende boekingen.
Prijsvrij heeft een overzichtelijke website. De filters zijn eenvoudig te gebruiken. De tekst en foto's zijn vaak voldoende om een goede indruk te krijgen van het gekozen verblijf.
Fijn reisbureau. Goede service en alles snel geregeld & gevonden. Duidelijke website.
Duidelijkheid over te boeken vakanties.
Ik reis al 10 jaar met prijsvrij.nl, altijd super geregeld
Eerst geboekt met vlucht en accommodatie apart. Nadat een maand voor vertrek terugvlucht was geannuleerd durfde ik dit niet meer aan. Opnieuw gezocht en kwam uit bij Prijsvrij. Makkelijk en duidelijk te boeken en snelle info via de mail. Ook de app is duidelijk. Ga zeker vaker boeken bij Prijsvrij.
42.788 klantbeoordelingen