JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Iberostar Paraiso del Mar | Prijsvrij

Iberostar Waves Paraiso del Mar

Mexico - Yucatan - Playa Del Carmen

Foto Iberostar Waves Paraiso del Mar ***** Playa Del Carmen
9.2
Foto Iberostar Waves Paraiso del Mar ***** Playa Del Carmen
Foto Iberostar Waves Paraiso del Mar ***** Playa Del Carmen
Foto Iberostar Waves Paraiso del Mar ***** Playa Del Carmen
25+
Iberostar Waves Paraiso del Mar
  • Direct aan het strand gelegen
  • Spa met massage en whirlpool
  • Hotel gebouwd in koloniale stijl
  • Paradijs voor duikliefhebbers

Toe aan zon, zee en zorgeloos genieten? Dan zit je helemaal goed bij dit heerlijke 4-sterrenresort Iberostar Paraiso del Mar. Hier draait het om één ding: ontspannen op jouw manier. Of je nu wil chillen met een cocktail aan het zwembad, smullen van sushi of Braziliaanse grill, of juist actief wil zijn met beachvolleybal, windsurfen of een fietsrit door de omgeving: het kan allemaal! Kinderen leven zich uit in Star Camp, terwijl jij jezelf trakteert op een momentje in de spa (€). ’s Avonds geniet je van livemuziek, shows en gezelligheid. Klinkt goed, toch? Boek nu jouw All Inclusive vakantie bij Prijsvrij en laat het aftellen beginnen! 

Direct aan het strand van Playa Paraíso

Ligging in Playa Paraíso

Direct aan het strand, tussen de palmbomen en de turquoise zee: dat is pas vakantie! Het resort ligt op een rustige locatie aan Playa Paraíso, maar ook het levendige centrum van Playa del Carmen ligt binnen bereik, op ongeveer 22 minuten rijden. De luchthaven van Cancún bereik je binnen 30 minuten rijden. Ideaal voor een relaxte start van je vakantie! 

Faciliteiten Iberostar Paraiso del Mar

In dit resort kom je echt niets tekort. Je wordt warm ontvangen bij de 24-uursreceptie en je begint je vakantie meteen goed met een drankje in de lounge. Het hotel heeft 3 buitenzwembaden. In de tropische tuin wandel je van het ene zwembad naar het andere en op het zonneterras pak je de nodige zonnestralen mee. Neem je liever een duik in de zee? Het hotel heeft ligbedden en parasols op het strand staan! Het hotel heeft een bibliotheek om even tot rust te komen én een boetiekje om te shoppen (€). WiFi is beschikbaar in de openbare ruimtes. Ook fijn: roomservice, bagageruimte en zelfs een kapper (€) en wasservice (€). Alles voor een zorgeloze tijd! 

Verzorging

Je verblijft hier op basis van All Inclusive. En dat is écht all in! 

  • Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm in 4 verschillende restaurants, met internationale, Mexicaanse en Italiaanse keuken. 
  • Zin in iets speciaals? Kies dan uit 6 à-la-carterestaurants met smaken van over de hele wereld: van Japans tot Braziliaans en Frans. 
  • Overdag kun je terecht voor snacks, ijsjes of een drankje bij een van de 6 bars. 

Kinderen

Ook de kleintjes beleven hier een topvakantie met de verschillende clubs. Voor de allerkleinsten is er Kangaroo (0 t/m 3 jaar), en oudere kinderen vermaken zich in Monkey (4 t/m 6 jaar), Dolphin (7 t/m 12 jaar) of Eagle (13 t/m 15 jaar). Er is een aparte speeltuin en een kinderzwembad. Tegen betaling is er ook een babybedje (op aanvraag) en kinderoppas mogelijk. 

Wellness (€)

Zin in een momentje voor jezelf? In SPA Sensations (€) kom je helemaal tot rust. Geniet van de jacuzzi in de buitenlucht, de sauna, hamam of een massage (€). Ook een schoonheidssalon (€), solarium (€) en relaxruimte zijn aanwezig. Alles om lichaam en geest weer in balans te brengen. 

Sport en entertainment

Hier hoef je je geen moment te vervelen. Doe mee aan beachvolleybal, darts, boogschieten of een potje tafeltennis. In de fitnessruimte blijf je fit en op het multisportterrein kun je alle kanten op. Zin in yoga? Ook dat wordt aangeboden. Tegen betaling kun je aquarobics of aerobics doen, een duik nemen in de onderwaterwereld of de omgeving verkennen per fiets. Watersporters kunnen hun hart ophalen met windsurfen, kajakken en zeilen (licentie verplicht). Of wat dacht je van een balletje slaan op de tennisbaan? 

Kamers Iberostar Paraiso del Mar

Alle kamers beschikken standaard over een balkon of terras, airconditioning, plafondventilator, televisie, WiFi, een koffiezetapparaat, minibarservice, een kluisje, strijkvoorzieningen en een badkamer met bad of douche en een haardroger. Bovendien zijn alle kamers rookvrij en voorzien van handige extra’s voor een ontspannen verblijf. 

Premium Pure Wellness® (circa 40 m²): Deze kamer is perfect voor gasten met allergieën of gevoeligheden. Dankzij een geavanceerd luchtzuiveringssysteem worden virussen, bacteriën en stofdeeltjes effectief gefilterd. Je slaapt in een kingsize bed of twee tweepersoonsbedden en geniet van uitzicht op de omliggende jungle. 

Premium dichtbij zwembad (circa 40 m²): Voor wie graag dicht bij het zwembad én het strand verblijft. Vanuit deze kamer wandel je zo naar een verfrissende duik. Je hebt uitzicht op de tuin of jungle en slaapt in een kingsize bed of twee tweepersoonsbedden. Ideaal voor wie het maximale uit elke vakantiedag wil halen. 

Junior Suite dichtbij strand (circa 44 m²): Net dat beetje extra ruimte én vlak bij het strand en zwembad. Op je privébalkon kijk je uit over de tuin of jungle. De suite heeft een kingsize bed of twee tweepersoonsbedden en is een fijne keuze voor strandliefhebbers die ook van comfort houden. 

Junior Suite met directe strandtoegang (circa 44 m²): Stap direct vanaf je terras het strand op en geniet de hele dag van het uitzicht op zee. Deze suite ligt op een toplocatie aan het strand, ideaal voor vroege vogels én romantische zonsondergangen. Je slaapt in een kingsize bed of twee tweepersoonsbedden.

Twee slaapkamer Family (circa 80 m²): De ideale keuze voor gezinnen of vriendengroepen. Deze ruime familiesuite bestaat uit twee met elkaar verbonden kamers: één met een kingsize bed, en één met twee tweepersoonsbedden. Elke kamer heeft een eigen badkamer en balkon met uitzicht op de tuin of jungle.

Populaire faciliteiten

Algemeen:
  • 5-sterren
  • Receptie (24 uur)
  • Roomservice
  • Terras
  • Tuin
  • Lounge
  • Bagageruimte
  • Geldautomaat
  • Bibliotheek
  • WiFi in openbare ruimtes
  • Winkeltjes (€)
  • Kapper (€)
  • Wasservice (€)

Voor de kinderen:
  • Star Camp: Kangeroo (0 t/m 3 jaar), Monkey (4 t/m 6 jaar), Dolphin (7 t/m 12 jaar), Eagle (13 t/m 15 jaar)
  • Speeltuin
  • Kinderzwembad
  • Babybedje op aanvraag (€)
  • Kinderoppas (€)

Sport en entertainment:
  • Fitnessruimte
  • Beachvolleybal
  • Darts
  • Boogschieten
  • Multisportterrein
  • Tafeltennis
  • Pooltafel
  • Yoga
  • Aquarobics (€)
  • Aerobics (€)
  • Fietsverhuur (€)
  • Kajak (€)
  • Snorkelset (€)
  • Tennisbaan (€)
  • Animatie (overdag en 's avonds)
  • Shows (3x per week)
  • Livemuziek
  • Game room
  • Discotheek (€)
Wellness (€):
  • Jacuzzi buiten
  • Relaxruimte 
  • Hamam
  • Massage
  • Sauna 
  • Schoonheidssalon
  • Solarium 

Klinkt als jouw soort vakantie? Boek snel het heerlijke All Inclusive Iberostar Paraiso del Mar bij Prijsvrij en maak je klaar voor zon, zwembaden en zorgeloos genieten in Mexico! 

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.2
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.1
  • Hygiëne 8.8
  • Kindvriendelijkheid 8.4
  • Faciliteiten 8.7
  • Kamer 8.6
  • Personeel 8.8
  • Eten & Drinken 8.4
  • Kwaliteit Bedden 8.5
  • Prijs/Kwaliteit 8.5
  • Goed verblijf 03 oktober 2025
    8.0

    Mooi hotel aardig personeel! Enige wat jammer is dat er geen bar is.

  • Super mooie locatie, verouderd Hotel 01 september 2025
    4.0

    Mooie natuur maar ouderwets hotel, zwembad is stokoud alles tegels en randen zitten los, kamers en douches zijn stokoud en versleten, eten is vaak hetzelfde elke dag tenzij je boekt bij 1 van de restaurants die ook niet het beste voorschotelen. Animatie is echt wel oke overdag. In de avond super saaie shows. Hotel is wel schoon. Winkels in het verblijf zijn echt super duur. 45$ voor een fles zonnebrand of 12$ voor een blikje Red Bull echt belachelijk. Verder hele leuke excursies gedaan die veel geld kosten maar wel de moeite waard zijn. Bij het hotel zit een duikschool echt een aanrader. Verder zit je best ver van de stad Playa del Carmen 60$ heen en weer met de taxi en mag je bijna nergens meer roken op het resort. Ik pak volgende keer wel een ander hotel.

    Lees meer
  • Prachtig resort 13 augustus 2025
    10

    Prachtig resort met mooi strand, zwembad en veel voorzieningen. Aangelegd in ‘jungle-sferen’. Veel verschillende restaurants van goede kwaliteit. Heerlijk ontbijtbuffet. Personeel supervriendelijk. Geen stad, boulevards of restaurants op loopafstand.

    Lees meer
  • Mooie vakantie maar slechte online hulp D-Reizen 09 augustus 2025
    4.0

    Samen met mijn vriendin, onze eerste droom vakantie! Mexico was het! Wij hebben bij Iberostar playa del carmen gezeten. Onwijs mooi hotel, mooie strand, super aardige mensen, prima eten en vriendelijk en schoon! Alleen helaas de Hel begon al 8 werkdagen voor vertrek.. we moesten 1 koffer extra bij boeken bij de vliegmaatschappij.. en stoelen in het vliegtuig, voor een korte vlucht maakt het ons niet uit om andere stoel te bezitten. Maar als je 10-11 uur gaat reizen is dat wel fijn. Zo gezegd zo gedaan. De betaling werd gedaan.. maar helaas het betaal bewijs kwam maar niet. Ik had mijn bankafschrift met 3 ken merken 1 is kenmerk koffer 2 is heen reis stoelen 3 is terug reis stoelen. Makkie zou je zeggen! Bij Brussels airlines doen ze net alsof hun neus bloed en sturen je weer terug naar je reis agent. Daar weer aangekomen die zeggen… nee je Moet weer bij Brussels airlines zijn, Gebeld met alle partijen. Maar niemand kan iets doen. Terwijl ik toch netjes een betaalbewijs heb van mijn bankafschrift. Bij D-Reizen aangegeven van: hallo ik boek bij jullie een reis met mijn aangewenste datum, maar uiteindelijk voor heel veel geld betaald regelen jullie de reis hoe dat te werk gaat! Daar betaal uiteindelijk heel veel geld voor als je zo’n reis gaat maken! Wij moesten van Brussel naar Zurich overstappen naar een ander vliegtuig was in deze periode logisch is! Vanuit Zurich vlogen we verder met Edelweiss Air, Ik ben we achter gekomen dat : Brussels airlines, Edelweiss airlines Swiss airlines En Lufthansa tegenwoordig 1 bedrijf zijn maar allemaal met hun eigen aparte BV houding! Eenmaal op Zurich aangekomen zijn wij naar de bali gegaan van Swiss airlines omdat ik gewoon niet voor mij en mijn vriendin kon inchecken. Wat bleek.. we waren niet eens bekend bij de airline om te mogen gaan! Gelukkig had ik wel een bewijs dat we naar Cancun gingen! Met Edelweiss air maar dat de reisagent ons niet heeft aangemeld. De vrouw van Swiss air heeft ons geholpen.. maar helaas moest zij wel extra kosten rekenen waar ik al voor betaald had! Stoelen en weer bagage, de vrouw vond het erg vervelend maar loste wel alles Op! Ook voor onze terugreis regelde ze alles! Na €380,- lichter te zijn geworden ( weer betalen voor koffer heen en terug en stoelen ) konden we gelukkig nog mee! Maar helaas niet naast elkaar. Gelijk D-reizen gebeld, als ze daar Bij hun call center nou eens gecertificeerde mensen te werk laten gaan dan kan je misschien een goed normaal gesprek voeren. Je krijg alleen het antwoord van: in onze computer staat het goed. Ja we kunnen niks doen dat je extra Moet betalen, want daar moet ik weer bij de airline zijn, Ook flight specialist Jelle is gewoon erg onaardig! Je kan deze man alleen bereiken door te mailen! Je krijg dan terug: Inloggen op Swiss air Je achternaam en boekings code Nou wel 50 keer geprobeerd, en dat is niet overdreven maar niets hielp, Uiteindelijk na paar keer mail verkeer met deze Jelle reageerde hij niet eens meer! En dan heb je hard gespaard voor een vakantie naar de andere kant van de wereld, en dan wordt je zo behandeld! Geen D reizen meer voor mij! In het Resort hebben we het goed gehad maar de hele reis periode was gewoon drama en dat voor meer dan € 4000,- betaald te hebben gaan ze zo om met je! D reizen je moet je SCHAMEN!

    Lees meer
  • Mooi verblijf 02 augustus 2025
    8.0

    De accommodatie en kamer zien er mooi uit. Er wordt hard gewerkt on alles schoon te houden, hopelijk krijgen de werknemers een eerlijk loon. Het zwembad is niet verkoelend en was niet echt schoon. Beide waren we helaas aan de diarree, waarschijnlijk door het eten.

    Lees meer
  • Super goed hotel 24 juni 2025
    10

    Wat een fantastisch hotel! Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel, overal is het schoon en netjes. Het eten is zeer goed. Een enorme keuze zowel bij het ontbijt als diner. Het hotel is prachtig aangelegd waardoor je je af en toe in de jungle waant. Overal zijn er dieren te vinden zoals flamingo’s, apen en Coatis. Het enige minpuntje is dat het een beetje afgelegen ligt. Maar wij vonden dit niet erg. Er is genoeg te beleven op het enorm grote resort en daarnaast is er de mogelijkheid om in de ochtend of avond naar Playa Del Carmen te gaan met een busje.

    Lees meer
  • Prachtig resort 17 september 2024
    8.0

    Het was een prachtig resort met heel erg vriendelijk personeel, goed eten en heerlijke drankjes! Het prachtige resort had alleen 1 min punt en dat waren de veel en veel te dure winkeltjes.. voor een zak chips zou je 16 dollar moeten betalen, voor een snorkelset 75 dollar! Die prijzen slaan natuurlijk nergens op. Maar buiten dat is het zeker een geweldige vakantie bestemming!

    Lees meer
  • Aanrader 17 september 2024
    8.0

    Mooie resorts met veel keuze in eten en entertainment, goed onderhouden en goede service.

  • Groot resort 18 augustus 2024
    8.0

    Zeer groot. Goede oriëntatie is nodig. Maar geweldig resort met zeer mooie tuinen.

  • Heel mooi resort, eten kon wel beter, maar ondanks dat toch de moeite waard 09 mei 2024
    8.0

    Super mooi resort, eten viel helaas wel tegen. Een goeie tip, boek je excursies van te voren bij Bleu Heaven Experience, Remco is zijn naam. Betaalbaar, Nederlands, contact via app, en groep van max 9 allemaal nederlands. En t is beter om souveniers niet hier te kopen.

    Lees meer
  • Gewoon perfect!! 25 april 2024
    10

    Niks op aan te merken. Een paradijs! Tot in de puntjes uitgewerkt, luxe, vriendelijk personeel, alles perfect verzorgt en prachtig aangelegd! Eten was heerlijk, en alles schoon en prachtig! Gewoon echt een paradijsje! Ongelooflijk genoten!

    Lees meer
  • Luxe en goede hotel 12 oktober 2023
    8.0

    Goed eten en mooi verblijf. De laatste dagen van ons verblijf werden kamers in hetzelfde complex gerenoveerd. Daarbij hadden wij wel last van geluid van de werkzaamheden (hard boordgeluid). Dit mag het hotel wel anders aanpakken. Verder niets op aan te merken.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 11 December 2025
    Altijd goed geregeld

    In maart 2025 naar Khaolak geweest. Wij zaten in het Bhandari Resort. Een geweldig hotel en het vervoer van de luchthaven naar het hotel en van hotel naar luchthaven was erg goed geregeld. In Februari gaan wij weer. Ook onze vakanties naar Kreta boeken wij altijd via Prijsvrij. Handige app waar je ook je reispapieren op binnen krijgt.

  • 11 December 2025
    Al jaren trouwe klant

    Al jaren trouwe klant Iedere vakantie is makkelijk te boeken via de gebruiksvriendelijke website, prijs kwaliteit verhouding is altijd goed, duidelijke en oprechte beschrijvingen en fotos van de locaties en accommodaties.

  • 11 December 2025
    Eenvoudige site

    Eenvoudige site, makkelijk een vakantie te boeken

  • 11 December 2025
    Gemakkelijk te boeken leuke dealst…

    Gemakkelijk te boeken leuke dealst tegen scherpe prijzen. Bij vragen goed bereikbaar en wordt vriendelijk geholpen.

  • 10 December 2025
    Super.

    De boeking van onze reis ging snel, makkelijk en was duidelijk. Ook zijn we hier terecht gekomen omdat de reis hier het goedkoopst te boeken was. Helemaal top! 😄

  • 10 December 2025
    Tevreden

    Overzichtelijke site makkelijk te boeken Van de week contact gehad met klantenservice zeer netjes en snel een tevreden antwoord gekregen

  • 10 December 2025
    Boeken ging makkelijk

    Boeken ging makkelijk. Communicatie qua bevestiging/app alles is tot nu toe goed geregeld

  • 10 December 2025
    Snel simpel de goedkoopste

    Snel, simpel en wederom de goedkoopste. We boeken nu al voor het 5de jaar op rij bij prijsvrij!!!

  • 09 December 2025
    Goed en goedkoop

    Mooie vakanties, groot aanbod en met wat hulp van de vriendelijke klantenservice mijn vakantie geboekt.

  • 09 December 2025
    Een kind kan de was den

    Een kind kan de was den De website was makkelijk te bekijken en het uitzoeken van de vakantie ook Nu afwachten wat hoe de vakantie afloopt

TrustPilot

43.808 klantbeoordelingen

Iberostar Waves Paraiso del Mar
9.2
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 1376, -
Checken