Bekijk ons beschikbare aanbod in Zuid-Tirol of Italie
Chalet li Palu is een middenklasse 3-sterren chalet in Livigno. In dit chalet geniet je van een aangename vakantie.Het chalet wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.9 door meer dan 21 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Chalet li Palu voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Chalet li Palu en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Comfortabele appartementen
In het rustige skigebied Livigno
Omringd door het berglandschap
Op ca. 400 meter van de skilift
115 km skipiste
Hoogte skigebied 1816m – 2798m
Deze comfortabele appartementen zijn een fijne uitvalsbasis tijdens je vakantie. Ze hebben aparte slaapkamers en een keuken waardoor je je eigen maaltijden op tafel kunt toveren. Het skigebied is geschikt voor beginners en gevorderden. Hou je niet van skiën? Maak dan een mooie wandeling door het winterse landschap.
afstand vanaf Utrecht: ca. 1000 km
centrum Livigno op ca. 500 m
gratis wifi op de kamer
inchecken: vanaf 16:00, uitchecken: tot 10:00
privé parkeerplaats buiten
Tegen betaling
babybedje ca. € 10,00 per nacht
officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 4
3-kamer appartement, 2-6 pers
Algemeen
telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
kitchenette met magnetron, inductiekookplaat (4 zones), vaatwasser, koelkast en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche en toilet
Slaapkamer
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonssofabed
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
Buiten
balkon
Overig
eindschoonmaak inclusief en borg: € 150,00, contant / met creditcard voldoen
Ga nu een aantal jaren via Prijs vrij, en geen problemen gehad De transfer staat op de afgesproken plek waar we arriveren, ik heb zelf slaap Abneu door m’n apparaat weleen problemen gehad Gelukkig bij jullie nooit… Met vriendelijke groet Jannie
Makkelijke en duidelijke website.
Boeken al jaren bij Prijsvrij, gaat altijd goed nooit fout gegaan. TOP
De website is heel duidelijk en de informatie die je daarna krijgt ook. Heb al vele malen geboekt bij Prijsvrij en altijd is alles perfect geregeld! Ik kijk niet verder, ben zeer tevreden.
Proces om te boeken was makkelijk
Na vele jaren TUI zojuist voor de allereerste keer bij Prijsvrij Vakanties geboekt, ga ervaren hoe de service bevalt.
Meestal boeken wij jaarlijks Prijsvrij, snel, handig en voordelig!
KLM vlucht en 4☆ hotel geboekt en 4 dagen later al weg. Hotel is echt 4☆ waard. Goede en praktische kamers, netjes en schoon. Personeel doet alles voor je, heel vriendelijk en zeer behulpzaam. Alexandra de receptioniste vertelde gelijk bij aankomst na inchecken wat wel en niet te bekijken als advies, zelfs met tijden van loopafstanden enz. Alle vervoer mogelijkheden werden gelijk duidelijk uitgelegd. We hebben wel een half uur met deze mevrouw staan praten (eigen keuze), ze raakte niet uitverteld, zo enthousiast. Erg leuk en prettig. Hotel is echt keurig en zoals gezegd, personeel vind niets teveel gevraagd. Heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet. En of je nu binnen komt of weg gaat, iedere keer een vriendelijke begroeting. Zeker aan te raden! Hotel ligt ook nog eens zeer centraal ook al lijkt het niet zo op de stadsplattegrond, dat gaf een beetje een vertekend beeld, wat Alexandra ook direct aangaf. Bijv. Vaticaanstad max. 10 minuten lopen, Piazza di Venezia, Panthea, Circus Maximus en Coloseum max 20 minuten lopen en dichtstbijzijnde hop on hop off bushalte max 10 minuten lopen vanaf hotel. Kortom perfect !
Het was heel gemakkelijk om de door mij gewenste vakantie via de website te boeken. Ook naderhand contact gehad met een medewerkster. Alles naar tevredenheid verlopen. Ik kan iedereen Prijsvrij aanraden.
Het was heel duidelijk en overzichtelijk. Het hotel was ons al bekend maar het was goed omschreven zoals het is.
43.715 klantbeoordelingen