JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Porto Carras Meliton | Nergens goedkoper! | Prijsvrij

Porto Carras Meliton

Griekenland - Chalkidiki - Neos Marmaras

Foto Porto Carras Meliton ***** Neos Marmaras
8.6
Foto Porto Carras Meliton ***** Neos Marmaras
Foto Porto Carras Meliton ***** Neos Marmaras
Foto Porto Carras Meliton ***** Neos Marmaras
25+
Porto Carras Meliton
  • Gelegen aan een mooi privéstrand
  • Relax in het Thalasso & Spa Center
  • Spring in de zoutwaterzwembaden
  • Sport & vermaak voor jong en oud

Dit complex is omgeven door een groot groen gebied met wijngaarden en dennenbossen. De ligging aan het strand, de jachthaven, de golfbaan van het hotel en het spa-center zijn slechts enkele van de voorzieningen.

Ligging

Gelegen aan het lange strand op het schilderachtige schiereiland Sithonia. Het vissersdorp Neos Marmaras, op ca. 3 km afstand, met zijn vele restaurants, tavernes en winkels, kan worden bereikt met de shuttleboot van het hotel (tegen betaling).

Faciliteiten

Hotelcomplex met 2 zeewaterbaden, ligbedden, parasols en badhanddoeken bij het zwembad en het strand, zwembar, strandbar. Ontvangsthal, receptie, WiFi, buffetrestaurant, à-la-carte-restaurants, minimarkt.casino. 5 sterren, 479 kamers.

Verblijfstype

• Tweepersoonskamer (DZ, ca. 32 m²), airconditioning, minibar, tv, wifi, kluis. Bad/douche, toilet, haardroger. Balkon met uitzicht op de golfbaan, naar keuze met jachthaven/zeezicht (DZM) te boeken. Max. 3V • Naar keuze te boeken voor alleengebruik (EZ, EZM) • Familiekamer (FZ, ca. 42 m²), extra. Slaapkamer/woonkamer met schuifdeur, airconditioning, minibar (tegen betaling), tv, telefoon, wifi, kluis. Bad/douche, toilet, haardroger. Balkon met uitzicht op de golfbaan, naar keuze met jachthaven/zeezicht (FZM) te boeken. Max. 3V+1K • Juniorsuites (JS, ca. 42 qm), zithoek, aircon., minibar, tv, WiFi, kluis. Balkon met uitzicht op de golfbaan, naar keuze met jachthaven/zeezicht (JSM) te boeken. • Suites (SU, ca. 56 qm), extra slaap-/woonkamer, aircon., minibar, tv, WiFi, kluis. Balkon met uitzicht op de golfbaan.

Eten & Drinken

• all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet • Diner is naar keuze in het à-la-carte-restaurant (1x per week, reserveren verplicht) • Internationale alcoholvrije en alcoholische dranken en snacks geserveerd in de bars • Halfpension: Ontbijtbuffet, 's avonds koud/warm buffet • Naar keuze diner in het à-la-carte-restaurant (tegen betaling)

Sport & fitness

• Voetbal, basketbal, beachvolleybal en tafeltennis • 5 tennisbanen (GreenSet-hardcourtbanen, met baanverlichting) met tennisschool, manege, 18-holes-golfbaan met driving-range, kleine voetbalveld, bowlen (tegen betaling) • Diverse watersporten, fiets- en bootverhuur door lokale aanbieders op het strand tegen betaling) • Thalasso & spa-centrum met Thalasso therapie, hydrotherapie, diverse wellnessmassages, binnenbad, sauna, stoombad, jacuzzi, fitness, gezicht- en lichaamsbehandelingen en kapper, tegen betaling)

Minis, Maxis & Teens ((4-12 jaar))

• Miniclub (4-12 jaar, per uur) • Tiener Club (12-18 jaar, per uur) • Speeltuin • Kinderzwembad met waterglijbaan • Kindermenu • Babysitservice (tegen betaling)

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.6
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 10
  • Kindvriendelijkheid 10
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 6
  • Personeel 8
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 8
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Groot resort direct aan het strand 05 mei 2025
    8.0

    Porto Carras is een groot resort met ongeveer 500 kamers. Wij waren er eind mei, begin april. De eerste dagen was het lekker rustig maar vanaf 1 mei leek het seizoen geopend en kwam er een toestroom van toeristen. Het werd ineens vreselijk druk in het restaurant, op je gemak eten zat er vanaf dan niet meer in. Van ellende een aantal keer in het a la carte restaurant Pefko op het resort gaan eten. Het eten was er vele malen beter van kwaliteit maar omdat we volpension hadden geboekt en geen all inclusive moesten we hier voor bijbetalen. Prijzen zoals op de kaart en geen korting omdat we niet in het gewone restaurant aten. Ruime zwembaden met (op dat moment) voldoende ligbedjes. Ook aan het strand voldoende ligbedjes. Maar als het hoogseizoen is, kan ik me voorstellen dat er misschien niet voldoende ligbedjes zijn. Porto Carras staat als 5 sterren resort maar de glans is er toch wel een beetje vanaf. Op het eerste zicht een mooi hotel maar als wat beter kijkt zie je toch wel dat het wat gedateerd is. Her en der wat slordige herstellingen en het eten in het buffet restaurant was echt geen 5 sterren waard. Al bij al wel een heerlijke vakantie gehad. Fijne ligging en super mooie omgeving. En niet onbelangrijk, hele vriendelijke mensen!

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 15 april 2026
    Vakantie was uitstekend

    Vakantie was uitstekend. Heel tevreden. Alles kwam overheen met de website. Dit was mijn beste vakantie.

  • 15 april 2026
    Super

    Super, hele fijne en snelle hulp als je ze nodig hebt. Ontvangt snel alle documenten en alles is heel duidelijk.

  • 15 april 2026
    Hulp

    Je wordt goed geholpen als er wat mis is. Gelijk reactie. Top hulp gekregen

  • 15 april 2026
    geen zorgen

    wat ik prettig vind aan boeken via prijsvrij, is dat ik alles op 1 site kan regelen. ik krijg wat ik boek en verder geen verassingen. en toen er eens wat aan de hand was, had ik een 24 uurs telefoonnummer waar ze me konden vertellen dat wat ik dacht dat niet geregeld was, wel geregeld was en simpelweg een foutje in de tekst was. erg prettig !

  • 15 april 2026
    Top !!!

    Top !!! 2e keer via prijsvrij.

  • 15 april 2026
    Ik ben blij met de vakantie van…

    Ik ben blij met de vakantie van prijsvrij. Een goede prijs kwaliteit aanbod. We hopen een goede vakantie te krijgen wanneer we in jullie naar het mooie mexico vertrekken

  • 15 april 2026
    Snel en goed geregeld top

    Snel en goed geregeld top

  • 15 april 2026
    Onze ervaring met Prijsvrij voor onze…

    Onze ervaring met Prijsvrij voor onze reis naar Mallorca was top. Vanaf het moment van boeken tot aan de vlucht zelf was alles duidelijk gecommuniceerd. Een groot pluspunt is de app die je krijgt na het boeken. Hierin staat werkelijk alles bij elkaar: de vluchttijden, de stoelplaatsen en alle benodigde papieren. Het gaf ons een heel rustig gevoel dat we alle informatie van de passagiers en de reis direct bij de hand hadden op onze telefoon. Een aanrader voor iedereen die van een georganiseerde en zorgeloze vakantie houdt!

  • 15 april 2026
    Duidelijke website

    Duidelijke website, goede prijs, Geen onverwachte kosten

  • 15 april 2026
    Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn…

    Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn altijd tevreden!

TrustPilot

45.111 klantbeoordelingen

Porto Carras Meliton
8.6
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 436, -
Checken