Bekijk ons beschikbare aanbod in Franse Alpen of Frankrijk
SOWELL Family La Lauziere is een middenklasse 3-sterren hotel in Montalbert. Het hotel behoort tot de welbekende SOWELL keten. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.0 door meer dan 55 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van SOWELL Family La Lauziere voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar SOWELL Family La Lauziere en geniet van een heerlijke vakantie in Frankrijk!
In dit hotel verblijf je op basis van All Inclusive dus geen zorgen over het eten en drinken. Begin de dag goed met een uitgebreid ontbijt en maak een lunchpakket klaar voor een lunch in de buitenlucht. Na een actieve dag geniet je van het uitgebreide dinerbuffet waar voor elke eter wel een heerlijke maaltijd te krijgen is. Ga heerlijk wandelen of mountainbiken in de bergen. Kortom hier is het gegarandeerd genieten! De skipas Domaine La Plagne is inbegrepen bij deze wintersportvakantie. Deze skipas is geldig in het La Plagne gebied. Dit gebied heeft in totaal 240 km aan skipiste.
afstand vanaf Utrecht: ca. 1100 km
centrum op ca. 350 m
winkels op ca. 350 m
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: tussen 16:00-20:00 uur, uitchecken: voor 11:00 uur
terras
lounge
bagageruimte
publieke parkeerplaats
restaurant
bar
officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
het hoofdgebouw heeft een lift
2-persoonskamer, Comfort, 2-2 pers
Algemeen
ca. 18 m², gratis wifi en tv
Badkamer
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
2-persoonskamer, Superieur, 2-2 pers
Algemeen
ca. 18 m², gratis wifi en tv
Badkamer
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
Buiten
balkon
2-persoonskamer, Superieur, 3-3 pers
Algemeen
ca. 18 m², gratis wifi en tv
Badkamer
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
Buiten
balkon
Overig
extra 1-persoonsbed voor derde persoon
2-persoonskamer, Superieur, 4-4 pers
Algemeen
ca. 20 m², gratis wifi en tv
Badkamer
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 stapelbed
Buiten
balkon
Overig
extra slaaphoek met stapelbed
2-persoonskamer, 1-2 pers
Algemeen
ca. 18 m², gratis wifi en tv
Badkamer
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
Overig
beddengoed: wollen deken
Ga nu een aantal jaren via Prijs vrij, en geen problemen gehad De transfer staat op de afgesproken plek waar we arriveren, ik heb zelf slaap Abneu door m’n apparaat weleen problemen gehad Gelukkig bij jullie nooit… Met vriendelijke groet Jannie
Makkelijke en duidelijke website.
Boeken al jaren bij Prijsvrij, gaat altijd goed nooit fout gegaan. TOP
De website is heel duidelijk en de informatie die je daarna krijgt ook. Heb al vele malen geboekt bij Prijsvrij en altijd is alles perfect geregeld! Ik kijk niet verder, ben zeer tevreden.
Proces om te boeken was makkelijk
Na vele jaren TUI zojuist voor de allereerste keer bij Prijsvrij Vakanties geboekt, ga ervaren hoe de service bevalt.
Meestal boeken wij jaarlijks Prijsvrij, snel, handig en voordelig!
KLM vlucht en 4☆ hotel geboekt en 4 dagen later al weg. Hotel is echt 4☆ waard. Goede en praktische kamers, netjes en schoon. Personeel doet alles voor je, heel vriendelijk en zeer behulpzaam. Alexandra de receptioniste vertelde gelijk bij aankomst na inchecken wat wel en niet te bekijken als advies, zelfs met tijden van loopafstanden enz. Alle vervoer mogelijkheden werden gelijk duidelijk uitgelegd. We hebben wel een half uur met deze mevrouw staan praten (eigen keuze), ze raakte niet uitverteld, zo enthousiast. Erg leuk en prettig. Hotel is echt keurig en zoals gezegd, personeel vind niets teveel gevraagd. Heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet. En of je nu binnen komt of weg gaat, iedere keer een vriendelijke begroeting. Zeker aan te raden! Hotel ligt ook nog eens zeer centraal ook al lijkt het niet zo op de stadsplattegrond, dat gaf een beetje een vertekend beeld, wat Alexandra ook direct aangaf. Bijv. Vaticaanstad max. 10 minuten lopen, Piazza di Venezia, Panthea, Circus Maximus en Coloseum max 20 minuten lopen en dichtstbijzijnde hop on hop off bushalte max 10 minuten lopen vanaf hotel. Kortom perfect !
Het was heel gemakkelijk om de door mij gewenste vakantie via de website te boeken. Ook naderhand contact gehad met een medewerkster. Alles naar tevredenheid verlopen. Ik kan iedereen Prijsvrij aanraden.
Het was heel duidelijk en overzichtelijk. Het hotel was ons al bekend maar het was goed omschreven zoals het is.
43.715 klantbeoordelingen