JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
JAZ Elite Asteria in Hurghada, Egypte | Prijsvrij

JAZ Elite Asteria

Egypte - Rode Zee - Hurghada

Foto JAZ Elite Asteria ***** Hurghada
9.0
19
JAZ Elite Asteria
  • Ruime kamers ook met swim-up
  • Geniet van 6 restaurants & bars
  • 7 waterglijbanen en zwembad
  • Relax aan het privézandstrand

Op zoek naar een zonovergoten vakantie vol waterpret en luxe? Het 5-sterrenhotel Jaz Elite Asteria in het bruisende Hurghada is een paradijs voor strandliefhebbers, gezinnen en iedereen die houdt van een flinke dosis comfort. Met een eigen aquapark, directe ligging aan het strand én een kleurrijk koraalrif voor de deur, is dit de perfecte plek om te ontspannen en te genieten. Van smullen in 5 à-la-carterestaurants tot chillen met een cocktail in de beachbar: hier kom je niets tekort. Ook kinderen hebben hier de tijd van hun leven, terwijl jij je laat verwennen in de wellness of neerstrijkt bij het Adults Only zwembad. Klaar om je koffers te pakken? Ontdek de beste deals naar Jaz Elite Asteria bij Prijsvrij!

Direct aan het strand met toegang tot een prachtig koraalrif

Ligging in Hurghada

Jaz Elite Asteria ligt direct aan het goudgele strand en de azuurblauwe zee: ideaal voor zonaanbidders en snorkelaars. Dankzij het koraalrif vlak voor de kust, ontdek je hier zo de onderwaterwereld. De internationale luchthaven van Hurghada ligt op ongeveer 30 minuten rijden. Of je nu op zoek bent naar stranddagen, avonturen op zee of gewoon totale ontspanning: je zit hier helemaal goed.

Faciliteiten Jaz Elite Asteria

Het hotel telt 633 stijlvolle kamers en verwelkomt je met een 24-uursreceptie en een ruime lobby. Je maakt gebruik van WiFi, ook op je kamer. Er zijn volop winkeltjes en tegen betaling kun je gebruik maken van roomservice of je kleding laten wassen. Buiten wachten vier zwembaden op je, waaronder een kinderbad en een Adults Only zwembad. Rondom het zwembad staan ligbedden en parasols al voor je klaar. Hier geniet je van heerlijke gerechten: van het internationale buffetrestaurant Aurora tot maar liefst 5 à-la-carterestaurants. Sluit je dag af met een drankje in een van de gezellige bars, zoals de strandbar Cool Breeze of de terrasbar Le Lido.

Verzorging

Je verblijft bij Jaz Aquamarine op basis van All Inclusive

  • Begin je dag met een uitgebreid ontbijt of een laat ontbijt.
  • Voor lunch en diner schuif je aan bij het buffetrestaurant.
  • Tussen 15:00 en 17:00 uur is het tea time met snacks en zoetigheid.
  • Geniet van ijsjes, snacks en verfrissende drankjes gedurende de dag.
  • Lokale alcoholische drankjes, frisdranken, koffie en thee zijn inbegrepen.
  • Eén keer per verblijf mag je ook dineren in één van de à-la-carterestaurants (op reservering).

Kinderen

Kleine waterratjes voelen zich hier meteen thuis! Met een kinderbad, spannende waterglijbanen en de Jazy Kids Club voor kinderen van 4 tot 12 jaar is er altijd iets leuks te doen. Terwijl de kids vriendjes maken, heb jij even tijd voor jezelf.

Wellness (€)

Toe aan ontspanning? Breng een bezoekje aan het wellnessgedeelte (€) van het hotel. Geniet van de jacuzzi, een rustgevende massage of een verkwikkende schoonheidsbehandeling. Ook een sauna en stoombad behoren tot de mogelijkheden. Helemaal zen terug naar huis? Check!

Sport en entertainment

Van actieve spellen tot relaxte fun: bij Jaz Elite Asteria is er altijd wat te beleven. Speel een potje volleybal op het strand, werk je in het zweet in de fitness of ga voor een ouderwets potje tafelvoetbal. Liever iets nieuws? Daag je reisgenoot uit op de padelbaan (€). Ook darts, tafeltennis en biljart zorgen voor volop actie. Overdag én 's avonds zorgt het animatieteam voor gezellige sfeer en entertainment.

Kamers Jaz Elite Asteria

Alle kamers beschikken over telefoon, tv, WiFi, minibar, kluisje, koffie- en theezetfaciliteiten. De badkamer heeft een bad of douche, toilet, haardroger.

Tweepersoonskamer Superior (circa 29m²): Comfortabele kamer Er is een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden. Te boeken met uitzicht op de tuin, het zwembad of de zee.

Deluxe Familie (circa 40m²): Twee aparte slaapkamers: één met tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden. Ideaal voor families. Te boeken met tuinzicht, zwembadzicht of (zijdelings) zeezicht.

Deluxe Familie Swim Up (circa 40m²): Dezelfde kamer als de Deluxe Familie, maar dan met direct toegang tot het zwembad.

Superior Tuinzicht voor alleengebruik (circa 29m²): Dezelfde faciliteiten als de standaard Superior kamer, maar dan voor één persoon.

Grand Suite (circa 60m²): Riante suite met een aparte slaapkamer en woonkamer, twee badkamers waarvan één met inloopdouche en bad. Voorzien van de standaardfaciliteiten.

Royal Suite (circa 85m²): Ultieme luxe met een slaapkamer met queenbed, aparte woonkamer met eethoek, kleedruimte en een ruime badkamer met inloopdouche en bad.  Natuurlijk de standaardfaciliteiten en een zitgedeelte. Deze suite is te boeken met een eigen privézwembad op het terras.

Royal Suite Queen Bed (circa 85m²): Deze suite biedt een queenbed, een ruime woon- en eetkamer, kleedruimte en een grote badkamer. Met balkon of terras, de standaardfaciliteiten en een zithoek.

Family Suite (circa 70m²): Perfect voor gezinnen, met twee aparte slaapkamers (waarvan één met queenbed en zitgedeelte), een badkamer met inloopdouche en bad, en uitzicht op het zwembad en de zee. De suite beschikt over een balkon of terras, de standaardfaciliteiten en een comfortabele zithoek.

Algemeen:
  • 633 kamers
  • 24-uursreceptie
  • Lobby
  • WiFi
  • Winkels (€)
  • Roomservice (€)
  • Wasservice (€)

Kinderen:
  • Kinderbad
  • 7 waterglijbanen
  • Jazy Kids Club (4-12 jaar)

Sport en entertainment:
  • Fitnessruimte
  • Biljart
  • Darts
  • Tafeltennis
  • Tafelvoetbal
  • Volleybal
  • Padelbaan (€)
  • Animatie overdag en 's avonds

Wellness:
  • Jacuzzi (€)
  • Massage (€)
  • Stoombad (€)
  • Sauna (€)
  • Schoonheidssalon (€)

Zin in een zonvakantie met nét dat beetje extra? Boek vandaag nog jouw verblijf in het sprankelende Jaz Elite Asteria bij Prijsvrij voor de beste deal!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
      Waarom Prijsvrij?
      Best deal
      De allerbeste Deals
      Geen boekingskosten
      Uitstekende klantenservice
      Alle deals en acties op één site
      Bekend van TV
      Goed
      8.2
      • 27 December 2025
        Makkelijk en snel boeken

        Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.

      • 27 December 2025

        Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.

      • 27 December 2025

        Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie

      • 27 December 2025
        makkelijk en snel geregeld

        Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk

      • 25 December 2025
        Vakantie in december met de kerstvakantie

        Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.

      • 25 December 2025

        We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!

      • 25 December 2025
        De website en prijzen zijn prima!

        De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!

      • 25 December 2025
        Maakt belofte waar

        Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug

      • 25 December 2025
        Makkelijksre boekingsite met de beste deals!

        Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie

      • 24 December 2025

        Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️

      TrustPilot

      43.884 klantbeoordelingen

      JAZ Elite Asteria
      9.0
      Geweldig 500+ beoordelingen
      p.p. vanaf 701, -
      Checken