Heb je zin in zon, zee en strand? In Kura Hulanda Lodge en Beach Club is het allemaal aanwezig! Direct aan het witte zandstrand van Westpunt en voorzien van een heerlijk zwembad. De kamers bieden een fijn terras of balkon om van de eerste, of laatste zonnestralen te genieten op het heerlijke eiland Curacao!
Aan de westpunt van het eiland met fijn zandstrand. Wandelpaden in de directe omgeving. Shuttleservice naar Willemstad (ca. 40 autominuten).
Vakantiecomplex met zwembad, zonneterras, ligbedden, parasols en poolbar. Receptie met WiFi, 2 restaurants, bar, bibliotheek, winkel. 101 kamers, 1 etage.
Westpunt
3 sterren
All Inclusive:
Fitnesscenter en tennisbaan Duikstation en Spa tegen betaling
Tweepersoonskamer (ca. 32 m²), met airco, tv, telefoon, kluisje, koelkast en koffiezetapparaat. Douche/toilet, föhn, badjassen. Balkon/terras, tuinzicht. Max. 2 volwassenen Tweepersoonskamer superior (ca. 49 m²), 1e etage, airco, tv, telefoon, kluisje, koelkast en koffiezetapparaat. Douche/toilet, föhn, badjassen. Overdekt woongedeelte op terras/balkon, tuinzicht. Max. 2 volwassenen Meer kamertypes op aanvraag
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen