Zin in een stedentrip naar Parijs met alles binnen handbereik? Verblijf dan in het 4-sterrenhotel Hotel Paris Opera Affiliated by Melia. Je zit hier midden in het bruisende hart van de stad, vlak bij de beroemde Opera Garnier en de sfeervolle wijk Montmartre. Dit stijlvolle hotel is gevestigd in een klassiek Parijs pand en combineert elegantie met comfort. Binnen no-time sta je bij de bekendste bezienswaardigheden of geniet je van een espresso op een gezellig terras. Ideaal voor een weekendje weg met je partner of een trip met vrienden. Dankzij de centrale ligging, goede service en fijne kamers is dit een echte aanrader. Koffers pakken dus! Boek Hotel Paris Opera Affiliated by Melia en ontdek het beste van Parijs.
Hotel Paris Opéra Affiliated by Meliá ligt centraal in het 9e arrondissement van Parijs. Je loopt zo naar Boulevard Haussmann, de Opéra Garnier en grote warenhuizen als Galeries Lafayette. Ook Montmartre en de Sacré-Cœur liggen op loopafstand. Met metrostation Grands Boulevards om de hoek reis je snel door de hele stad. De luchthaven Charles de Gaulle ligt op circa 20 kilometer afstand.
Dit charmante hotel biedt een stijlvolle lobby met 24-uursreceptie, liften en bagageopslag. In de gezellige ontbijtruimte start je je dag goed met een uitgebreid buffet. Verder is er een bar voor een drankje na een lange dag struinen door de stad. Dankzij de klassieke Franse gevel en moderne inrichting voel je je hier meteen thuis.
Verblijf is mogelijk op basis van logies of logies & ontbijt. Begin je dag met een uitgebreid ontbijtbuffet met verse broodjes, fruit, sapjes en warme dranken.
Alle kamers in dit hotel zijn uitgerust met airconditioning, een eigen badkamer met een bad of douche, een apart toilet, een flatscreen-tv met internationale zenders, een minibar (€), een kluisje, thee- en koffiefaciliteiten, een telefoon, verwarming, gratis WiFi en een kledingkast. Elke kamer beschikt daarnaast over een elektrische waterkoker, een wekdienst en een eigen ingang.
Eenpersoonskamer (12 m²): Compact en comfortabel met uitzicht op de binnenplaats. Deze kamer is ideaal voor solo-reizigers en beschikt over alle basisvoorzieningen.
Tweepersoonskamer (13 m²): Met uitzicht op de binnenplaats en een flatscreen-smart-tv. De kamer biedt een fijne basis voor een kort verblijf met z’n tweeën.
Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden (14 m²): Deze kamer is voorzien van twee aparte bedden, een minibar (€) en een flatscreen-smart-tv. Praktisch ingericht en prettig voor duo’s die apart willen slapen.
Premium Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden (20 m²): Ruimer en met uitzicht op de stad. Deze kamer biedt extra comfort zoals pantoffels en meer leefruimte.
Premium Kamer (20 m²): Voorzien van badjassen, pantoffels en een zithoek. Een extra bed is mogelijk op aanvraag.
Superior Kamer (21 m²): Met een welkomstpakket en sportartikelen. Deze kamer geeft nét dat beetje extra aan je verblijf.
Junior Suite (30 m²): Ruim en stijlvol met een aparte zithoek, badjassen, pantoffels en extra lange bedden. Hier is op verzoek een extra bed mogelijk.
Familiekamer (32 m²): Perfect voor gezinnen. De kamer bestaat uit twee verbonden slaapruimtes en biedt genoeg ruimte voor vier personen.
Algemeen
|
Op zoek naar een centraal gelegen hotel voor jouw stedentrip naar Parijs? Boek dan Hotel Paris Opéra Affiliated by Meliá en ontdek de stad van de liefde op z’n best!
Een snelle en goede reactie van Prijsvrij.nl.
Makkelijk zoeken naar een leuke vakantie. Overzichtelijke site. Boeken is een fluitje van een cent. Betaling overzicht en betaling gaat zoals het hoort. TOP !
Fijne website, uitgebreide keuze in hotels en reizen. Alles overzichtelijk. Fijne app waar je al je reisinformatie in terug kunt vinden.
Fantastisch
Het boekingsproces verliep soepel zonder problemen. Alles was compleet, ik kon alle opties tegen goede prijzen direct bijboeken. En alles verliep zoals we geboekt hadden. Beter hadden we het niet kunnen plannen.
Was makkelijk om te boeken, alles staat duidelijk beschreven
Vanaf begin tot eind goed geregeld, helaas konden we de vliegreizen niet meer zelf kiezen, maar we hadden echt last minute geboekt dus logisch. Zowel de reis , transfer als accommodatie waren geweldig
Altijd scherpe prijzen en goed en snel geregeld.
Het bedrijf doet wat het beloofd, alles tot in de puntjes.
Naar volle tevredenheid vakanties voor deze zomer geboekt (Gran Canaria en Fuerteventura) bij Prijsvrij. Helder en vlot boekingsproces en prettig dat je ook alleen een hotel kunt boeken (stuk goedkoper dan via hotel zelf). Eigen vervoer kiezen kan niet bij iedere organisatie. De vakanties moeten nog plaatsvinden, maar ben vooralsnog erg positief!
41.584 klantbeoordelingen