Check jij graag elk straatje van een stad, zoekend naar de mooiste winkels of historische hotspots? Laat een stedentrip in Granada dan niet langer op je wachten! Verblijf hierbij in Macia Real De La Alhambra. Je start de dag hier met een lekker ontbijt om vervolgens de stad van A tot Z te verkennen. Na een dag sightseeing, zoek je verkoeling in het zwembad en drink je gezellig een drankje in de loungebar. En, in de avond? Dan kom je optimaal tot rust in de comfortabele kamers.
Macià Real de la Alhambra bevindt zich op een strategische locatie in Granada. Het hotel ligt precies op het knooppunt waar de drie belangrijkste wegen van de stad samenkomen. Vanuit het hotel kan je gemakkelijk de beroemde beklimming naar het Alhambra doen, de toegang tot de prachtige Sierra Nevada bereiken en het historische centrum van Granada verkennen. Deze ideale ligging maakt Macià Real de la Alhambra de perfecte uitvalsbasis voor je bezoek aan de stad.
Macia Real De La Alhambra beschikt over alle faciliteiten voor een fijn verblijf in de stad. Je checkt in bij de 24-uursreceptie om vervolgens neer te ploffen op je fijne bed. Lekker geslapen? Je begint met een heerlijk ontbijt in de ontbijtruimte. Wanneer je een actieve dag sightseeing hebt gehad, kun je afkoelen in het Binnen- en buitenzwembad of ontspannen in de wellness. Daarnaast kun je gebruikmaken van de fitnessruimte als je actief wilt blijven tijdens je stedentrip. 's Avonds kun je voor een hapje eten terecht in het restaurant. En natuurlijk is er gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel, ideaal om de laatste updates van je reis te delen!
2-persoonskamer (DZ): Voorzien van een comfortabel bed, televisie, telefoon, WiFi, minibar (extra kosten), kluis en airconditioning. De badkamer is voorzien van een douche, toilet, toiletartikelen en föhn.
Je verblijft op basis van logies of logies & ontbijt. Ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm.
Naar volle tevredenheid vakanties voor deze zomer geboekt (Gran Canaria en Fuerteventura) bij Prijsvrij. Helder en vlot boekingsproces en prettig dat je ook alleen een hotel kunt boeken (stuk goedkoper dan via hotel zelf). Eigen vervoer kiezen kan niet bij iedere organisatie. De vakanties moeten nog plaatsvinden, maar ben vooralsnog erg positief!
Alles tot in de puntjes geregeld, goede communicatie.
Ik had nog wat vragen over de stoel reserveren en ben prima geholpen door het telefonisch team!
Handige en duidelijke site prijs was bij boeken 359 euro goedkoper maar tijdens het boeken klopte de prijs ineens niet heel vreemd. Uiteindelijk 359 euro meer betaald.maar het hotel is prima
Prij$vrij vakanties is voor mij echt geweldig. Omdat alles zeer netjes geregeld is. Ook als je met vragen of problemen hebt staan ze altijd voor je klaar!. Ik Boek wel ieder jaar een reis bij deze reisorganisatie. En nooit problemen gehad!. Voor Mij is Prij$vrij De Beste!
Prijsvrij heeft altijd de beste prijs en service! Laatst had ik een typefout gemaakt in het doorgeven van onze gegevens en dit hebben ze kostenloos hersteld!
Duidelijke site, makkelijk boekingsproces.
Ik boek altijd met prijsvrij zeer overzichtelijk & makkelijk met zoeken. Vaak goedkoper als andere reisbureaus.
Makkelijk boeken en online bijna alle antwoorden op je vragen
Alles verliep vlot en snel
41.559 klantbeoordelingen