Leonardo Vienna City West is een middenklasse 3-sterren hotel in Wenen. Het hotel behoort tot de welbekende Leonardo keten. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.5 door meer dan 11072 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Leonardo Vienna City West voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Leonardo Vienna City West en geniet van een heerlijke vakantie in Oostenrijk!
Geopend in januari 2022
Naast de Otto-Wagner-Brücke
Met de metro zo in hartje Wenen
Bezoek de keizerlijke tuinen
Drankje in de gezellige bar
Onafhankelijk duurzaamheidslabel
Het hotel is geopend in 2022 en alles is nog fris en nieuw. De metro is nu een bruisende stad met een levendige cultuur waar je heerlijk kunt winkelen. Er is een plek in het beroemde Honderdrad waar je de Keizerlijke Tuinen van het Slot kunt bezoeken. We hebben ook nog een drankje gedronken aan de bar van het hotel en daarna was de zaal open voor publiek.
Leopold Museum op ca. 2300 meter
luchthaven Wenen International Airport op ca. 15 km
Metrostation Gumpendorfer Straße, metrohalte ca. 250 m
Kranzgasse park, ca. 350 meter
Station Wenen Westbahnhof, ca. 950 m
airconditioning
Gratis wifi in open, kale kamers.
receptie (24 uur)
Inchecken: van 15:00 tot 24:00 uur, Uitchecken: vóór 24:00 uur
terrassen
bagageruimte
ontbijtrestaurant
beer
Je verblijft in een accommodatie met onafhankelijk duurzaamheidslabel
De lokale economie en gemeenschap profiteren van de TUI Care Foundation.
Als je investeert in projecten met als resultaat de versnelling van het behalen van ze duurzaamheidsdoelen zoals gebruikelijk in zue duurzaamheidsagenda, denk hierbij aan nieuwe energie en nieuwe generatie mobiliteit
Officiële classificatie: 3 sterren
Beoordeling: 3 sterren
Totaal aantal kamers/appartementen: 211
Het gebouw op het dak heeft een lift.
2-persoonskamer, standaard, 2-2 personen
Algen
airco (tegen betaling) en tv (tegen betaling)
Badkamer
badkamer met douche en toilet
1-persoonskamer, standaard, 1-1 personen
Algen
airco (tegen betaling) en tv (tegen betaling)
Badkamer
badkamer met douche en toilet
Zomer
Zorg
logies
Belangrijke informatie
honden niet toegestaan
De reis/accommodatie is/niet geschikt voor mensen met een beperkte mobiliteit.
De minimale verblijfsduur in het detentiecentrum is 18 jaar.
Inclusief
toeristenbelasting
Fijne site. Behulpzamen klantenservice. perfect.
Nog nooit eerder heb ik zo snel een vakantie kunnen vinden en boeken. De site werkt snel en soepel, alle relevante zaken kun je snel zien.
Er worden weinig reizen vanaf Weeze naar Griekenland aangeboden. Gelukkig hebben wij bij Prijsvrij een leuke vakantie kunnen boeken naar Griekenland. Een plaats waar wij nog nooit zijn geweest, wij hebben al veel gezien van Griekenland maar nog lang niet alles. Zo'n zin in om dit schiereiland te gaan ontdekken.
Altijd duidelijke prijzen, snel geboekt, top!
Vlotjes geboekt. Zoals elk jaar, wel meerdere keren per jaar… Indien er iets mis is, word dit telkens snel opgelost. Altijd heel tevreden!
Duidelijke prijzen zonder onduidelijke extra kosten, makkelijk boeken en heldere informatie.
Alles goed geregeld
Wij boeken altijd bij Prijsvrij. Mooie aanbiedingen, duidelijk omschrijving en de boeking gaat makkelijk. Door drukte soms iets langer wachten op antwoord als je iets wilt weten
Makkelijk en eenvoudig te boeken.
Het is zeer gemakkelijk om jouw vakantie te boeken, is ook de goedkoopste , dus wees snel!!
44.719 klantbeoordelingen