Op zoek naar een kleinschalig en sfeervol hotel in het centrum van Tirana? Dan zit je helemaal goed bij het 3-sterren Oda. Dit charmante stadshotel ligt op loopafstand van het bekende Skanderbegplein, midden tussen de restaurants, winkels en hoogtepunten van de Albanese hoofdstad. Je verblijft in een nette kamer met moderne faciliteiten en geniet van een vers ontbijt in het gezellige restaurant. Alles is verzorgd met oog voor detail en de sfeer is ontspannen en huiselijk. Ideaal voor een korte citytrip of als startpunt van je rondreis door Albanië. Zin om Tirana te ontdekken? Boek dan nu uw verblijf bij Hotel Oda!
Hotel Oda ligt super centraal in Tirana, op slechts 10 minuten lopen van het Skanderbegplein. In de directe omgeving vind je allerlei gezellige eetgelegenheden, bars, cafés en winkels. Ook bezienswaardigheden zoals het Nationaal Museum en de Piramide van Tirana liggen op loopafstand. De luchthaven van Tirana ligt op ongeveer 25 minuten rijden.
Hotel Oda is kleinschalig en sfeervol ingericht met een mix van traditioneel en modern. Je wordt hartelijk ontvangen bij de receptie. Er is een restaurant met terras, een gezellige bar en gratis WiFi in het hele hotel. Buiten kun je ontspannen op het terras in de stadstuin. Parkeren is mogelijk op aanvraag (€). De sfeer is vriendelijk, persoonlijk en relaxed, precies wat je zoekt voor een zorgeloze citytrip.
Je verblijft op basis van logies of logies & ontbijt. In het restaurant van het hotel wordt dagelijks een vers ontbijt met lokale en internationale producten. Ook kun je hier terecht voor lunch of diner (€), met onder andere traditionele Albanese gerechten.
Je verblijft in een accommodatie waar elke unit beschikt over airconditioning, gratis WiFi, een flatscreen-tv met kabel- en satellietzenders, minibar of keukenfaciliteiten, en een eigen badkamer met bad of douche, toiletartikelen, bidet, föhn en pantoffels. Alle kamers zijn geluidsgeïsoleerd, rolstoeltoegankelijk en bieden uitzicht op de stad, tuin of bezienswaardigheden. Roken is niet toegestaan.Tweepersoonskamer (14 m²): Deze kamer is voorzien van een groot tweepersoonsbed, minibar en een bureau. Dankzij het uitzicht en de compacte, draagbare inrichting is dit een fijne keuze voor een stedentrip.
Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden (12 m²): Een praktische kamer met twee eenpersoonsbedden en dezelfde comfortabele voorzieningen als de tweepersoonsvariant. Ideaal voor samen reizende vrienden of familieleden.
Superior Appartement (50 m²): Dit ruime appartement beschikt over een aparte slaapkamer, een woonkamer met slaapbank, en een volledig ingebouwde keuken met magnetron, koelkast en waterkoker. Met een balkon, zithoek en eethoek is het perfect voor wie op zoek is naar extra comfort en zelfstandigheid.
Algemeen
|
Zin in een sfeervolle stedentrip naar Tirana? Boek dan nu jouw verblijf bij Hotel Oda en ontdek de stad vanuit een knus hotel in het hart van het centrum!
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!
De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!
Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug
Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie
Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️
43.884 klantbeoordelingen