Zin in een verrassende stedentrip naar Albanië? In het charmante Korca verblijf je in het 3-sterrenhotel Kocibelli: een fijne mix van comfort, gastvrijheid en een topligging. Dit hotel ligt pal in het centrum, op een steenworp van het bruisende plein en gezellige restaurants. Ideaal als je op ontdekkingstocht wilt door deze sfeervolle stad vol cultuur, historie en knusse straatjes. Hotel Kocibelli is eenvoudig, maar verzorgd en heeft alles wat je nodig hebt voor een relaxte citybreak. De kamers zijn comfortabel, het ontbijt is lekker uitgebreid en de sfeer is ongedwongen. Toe aan een citytrip met karakter? Boek dan jouw verblijf bij Hotel Kocibelli in Korca!
Hotel Kocibelli ligt midden in het centrum van Korca. Je loopt zo naar het Republiekplein, het grote kathedraalplein en de bekende voetgangersstraat Bulevardi Shen Gjergji. In de directe omgeving vind je volop cafés, restaurants en winkels. Ook het Nationaal Museum van Middeleeuwse Kunst ligt op loopafstand. De stad ligt in het oosten van Albanië, niet ver van de grens met Griekenland. De dichtstbijzijnde luchthaven is die van Ohrid (Noord-Macedonië), op ongeveer 70 kilometer afstand.
Hotel Kocibelli is een traditioneel en netjes hotel met een warme, Albanese sfeer. Je wordt ontvangen in een ruime lobby met receptie. In het restaurant kun je terecht voor lokale specialiteiten en ’s ochtends geniet je van een smakelijk ontbijtbuffet. Verder beschikt het hotel over een bar, terras en lounge. Er is WiFi in het hele hotel en je kunt gebruikmaken van een parkeerplaats. De sfeer is relaxed en vriendelijk, perfect voor een paar dagen weg.
Verblijf is mogelijk op basis van logies & ontbijt of halfpension. Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
Even ontspannen? Hotel Kocibelli heeft een kleine wellnessruimte met sauna en fitness (€). Ideaal om na een dagje stad weer helemaal op te laden.
De kamers van Hotel Kocibelli zijn eenvoudig maar comfortabel ingericht. Elke kamer beschikt over airconditioning, televisie, koelkastje, telefoon en een badkamer met douche, toilet en haardroger. De 2-persoonskamers (circa 20m²) zijn geschikt voor twee personen. Er zijn ook ruimere kamers voor gezinnen of kleine groepen.
Algemeen
|
Wellness
|
Zin in een sfeervolle stedentrip vol cultuur en charme? Boek dan Hotel Kocibelli in Korca en ontdek het authentieke Albanië!
Je vakantie naar dit hotel begint op de Luchthaven van Tirana, op zo'n 3 uur en 30 min uur van jouw verblijfplaats. Houd hier rekening mee tijdens het boeken. Onze tip: boek direct een transfer of regel een huurauto.
Ik ben erg tevreden over mijn ervaring met Prijsvrij. De website is overzichtelijk en gebruiksvriendelijk, waardoor je snel de vakantie vindt die bij je past. Daarnaast zijn de prijzen erg scherp en is er veel keuze uit verschillende bestemmingen en accommodaties. Ook het boeken van extra’s, zoals bagage of andere opties, is duidelijk en eenvoudig geregeld. Al met al een prettig boekingsproces en zeker een aanrader!
De site is overzichtelijk en vol met mooie aanbiedingen. Mijn favoriete bestemming en hotel is altijd voordelig en beschikbaar.
De site is overzichtelijk en betrouwbaar. Daarom is het boeken gemakkelijk. En de reclame van vader en dochter maakt het compleet👍
Echt heel makkelijk om te boeken en hebben de voordeligste vakanties.Wij boeken altijd bij Prijsvrij,ook omdat de reclames van Leo en dochter zo grappig zijn.
Wij hebben onze vakantie via Prijsvrij geboekt en zijn erg tevreden over de hele ervaring. De website is overzichtelijk, het boeken ging snel en eenvoudig, en de prijzen waren erg scherp. Ook de bevestiging en alle reisinformatie ontvingen we direct en duidelijk. Het gaf veel vertrouwen dat alles goed geregeld was. Dankzij Prijsvrij konden we zorgeloos uitkijken naar onze vakantie. Zeker een aanrader voor iedereen die een betaalbare en betrouwbare reis zoekt. Wij boeken hier graag nog een keer!
Service aan de telefoon was goed. En website was makkelijk te boeken
Alles is super fijn verlopen , goede service!! Kan niet wachten tot dat we op plaats van bestemming zijn. En hopelijk is het dan net zo mooi als zoals het beschreven is op prijsvrij.
Wij boeken alleen maar bij Prijsvrij. Je kunt gelijk zien wat je boekt en wat je verwachten kan. Meerdere keren Royal Star Beatch Resort in Hurghada. Fantastisch hotel met heel mooie kamers aan Zwembad en zicht op zee. Personeel uiterst vriendelijk en veel variatie van eten. Goede prijzen, als men kan boeken wanneer men wil. Nadeel is het vliegen vanaf Brussel, zou niemand dat aanraden. Beter vliegen vanaf Amsterdam of Düsseldorf. Elke boeking wordt prefect verwerkt en je wordt goed op de hoogte gehouden.
Overzichtelijk en snel
hoi beste,,ik heb een slechte tijd achter de rug,,gaat nou veel beter,door goede doktoren en goede medizijnen,heb er echt weer zin in om weer op vacantie te gaan..hay..
45.971 klantbeoordelingen